Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2)

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2) 1 Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2) 2 Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2) 3 Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2) 4 Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2) 5 Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2) 6

Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2) - Android için en son sürümünü ücretsiz indirin! iskeletlere karşı amansız bir savaşa hazırlanın.


Bonetale EXP / Para Hileli MOD APK (v1.3.2) AÇIKLAMASI


Oyuncunun düzinelerce seviyede düşmanlarla savaştığı piksel grafikli mobil cihazlar için atari oyunu. Dört karakterden birini seçerek, kullanıcı tehlikeli rakiplerle karşı karşıya kalır. Tüm düşmanları yenmek için oyuncu tuzakları kurmalı ve oyunun doğru stratejisini kullanmalıdır. Işınlanma ve yerçekimini de kullanabilirsiniz. Savaşı kazanarak ödüller alabilir ve yeni karakterlerin ve diğer ganimetlerin kilidini açabilirsiniz.


Bonetale 1.3.2 Para Hile APK 


Skeleton için oynuyorsunuz ve kemikleri, patlayıcıları kullanabilir, yerçekimini değiştirebilir ve ışınlanabilirsiniz! Ayrıca görevleri tamamlayabilir ve kostümlerin, haritaların, karakterlerin, müziğin ve çok daha fazlasının kilidini açabilirsiniz! Zamanla diğer Karakterler için oynayabilirsiniz!


Bonetale 1.3.2 Hile APK 


Bu oyun, orijinal başlıktan daha aksiyon odaklı ve savaşlara odaklanıyor. Aslında görevimiz Frisk'i ya kemik fırlatarak ya da özel saldırılar kullanarak yenmek olacak. Savaşmak için tipik çapraz kafaya ve birkaç saldırı düğmesine sahip olacağız.

Bonetale Fangame 1.3.2 APK dosyasını Android 4.3+ ve üstü için telefon sahipleri oynayabilir. Bonetale Fangame ücretsiz bir Arcade oyunudur. Cep telefonunuza indirmek ve kurmak kolaydır.
Lütfen Andromama.com'un Bonetale Fangame 1.3.2 APK için orijinal ve ücretsiz saf apk yükleyiciyi hiçbir değişiklik yapmadan paylaştığını unutmayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar