112 Operator Para Hileli MOD APK [v1.6.5]

Puan: 4.56 (Oylar: 9)
GIF
112 Operator Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 1 112 Operator Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 2 112 Operator Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 3 112 Operator Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 4 112 Operator Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 5 112 Operator Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 6

112 Operator Para Hileli MOD APK [1.6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın herhangi bir şehrinde acil durum hizmetlerini yönetin! Çağrıları alın ve kurtarma güçlerini gönderin.


112 Operator 1.6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (Harcadıkça para artar)

Hemen hemen tüm gelişmiş şehirlerde, şehirleri hakkında sayısız rapor ve bilgi almak için her zaman 7/24 Operatör adlı bir birim vardır. Bu görevin rolü, kazalar, yangınlar ve terörizm gibi acil durum ve idari raporları almaktır. Bir alandaki hemen hemen tüm acil sorunlar Operatörden geçer ve sonunda bu durumları ele almak için uygun birimi konuşlandırır. O stresli ve entelektüel işi yaşamak istiyorsanız 112 Operatörünü indirin . Bu bir Operatör iş simülasyon oyunudur ve oyuncuların aktif alanlarını oluşturmak için tüm gelişmiş şehirlerin gerçek zamanlı verilerini kullanır. Operatör ile ilgili hemen hemen tüm aktiviteler bu oyunda olacak, oyuncuların zevk alabileceği en dürüst seviye olacak.


112 Operator v1.6.5 MOD APK


112 Operatör tüm gerçek harita verilerini kullanacak, ardından oyuna aktaracak ve oyuncuların ilk harekatı başlatması için birden fazla bölge oluşturacaktır. Şehirler, yollar, raylar, su yolları ve kanalizasyonlar dahil olmak üzere ayrıntılı haritalarla doğru bir şekilde simüle edilmiştir. Her şehrin farklılıkları vardır, örneğin kampanya, kentsel yapı ve oyuncunun işini etkileyebilecek diğer birçok faktör. Tabii ki, her şehir, içerdiği tüm kampanyaları tamamlayana kadar oyuncunun ilerlemesini otomatik olarak kaydedecektir.


112 Operator 1.6.5 Para Hile Apk


112, acil durumunuz nedir? yerel halktan her acil çağrı aldıklarında operatörlerin söyleyecekleri ilk cümledir. Oyuncunun görevi tüm ihtiyaçları karşılamak, dinlemek ve tüm durumlar için en güvenli çözümü geliştirmektir. Bu oyun, oyuncuların her vakanın ciddiyetine bağlı olarak en iyi seçenekleri oluşturması gereken strateji ve bulmaca faktörlerinin bir kombinasyonudur. Oyuncu ayrıca hattın diğer ucundaki kişiye doğrudan talimat verebilir, sorunu yerinde tartışabilir ve nihayetinde işlevsel güçleri konuşlandırmadan çözebilir. Ancak acil durum gerekliyse, oyuncunun en uygun işlevsel kuvvetleri konuşlandırması, donatması ve mümkün olduğunca fazla yardım sağlaması gerekecektir.


112 Operator Apk Türkçe


112 Operatör, oyuncunun operasyon ekiplerine rehberlik etmek, vakanın durumunu gözlemlemek ve en iyi çözümü bulmak gibi uydu aracılığıyla harita ile etkileşime girmesine olanak tanır. Özellikle yüksek seviyeli acil durumlarda oyuncu, harita üzerinden olay yerine kadar tüm fonksiyonel ekipleri kontrol etmelidir. Ancak, bazı durumlarda halihazırda konuşlandırılmış takımlarla başarılı olabilir, ancak oyuncular yine de işler kötüye giderse daha fazla yardım göndermeye hazır olmalıdır. Gerçek zamanlı harita etkileşimi önemli bir faktördür ve oyuncular, oyunun Duraklatma işlevi sayesinde birçok etkili strateji oluşturabilirler. Bu, dünyayı durdururdu ve oyuncu sürekli olarak tüm farklı birimlere kolaylıkla emir verebilir, ardından sihrin gerçekleştiğini görmek için duraklamadan çıkabilir.


112 Operator Türkçe Yama


112 Operatör, hava efektleri ve diğer rastgele öğeler dahil olmak üzere, oyuncuların eğlenmesi için gerçek bir dünya simüle edecek. Kampanya acil durumları varsayılan görevlerdir, ancak hava durumu oyuncuların çalışmasını engelleyecek şekilde kötüleşebilir. Hava durumu bu oyunda önemli bir rol oynar, trafik sıkışıklığına neden olur ve mobilizasyon süresini önemli ölçüde azaltır. Ayrıca, yangının oyuncuyu şaşırtacak şekilde yayılmasıyla yangın acil durumları önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Hava durumu efektleri, oyunun öne çıkan bir özelliğidir ve dünyayı daha canlı ve gerçekçi kılar.


112 Operator Hile Apk


Oyuncular önce özel durumlarla ilgili raporlar almalı, ardından ciddiyet analizi yapmalı ve birim dağıtımını doğru şekilde planlamaya başlamalıdır. Oyuncular, tüm mevcut birimleri istedikleri için konuşlandıramazlar, ancak oyunun birçok limiti vardır; oyuncular bile birimleri nasıl etkili bir şekilde tahsis edeceklerini bilmelidir. Her bir birime insan kaynakları tahsis ettikten sonra, oyuncular her kişi için araçlar ve kişisel eşyalar donatmak zorunda kalacaklar. Tabii ki, oyuncu olay yerine itfaiye, polis, özel kuvvetler ve ambulanslar gibi birden fazla birimi aynı anda manevra yapabilir. Bu oyun gerçek acil durumları simüle edecek ve mücadeleyi tamamlamak oyuncuya kalmıştır.


112 Operator nasıl oynanır ?


112 Operatörler, Operatörlerin çalışmaları hakkında gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Oyunculara gerçek bir deneyim yaşatmak için neredeyse gerçek acil durumlar simüle edilecek. Oyuncu, tüm acil durumları kendi yöntemleriyle yönetmek, komuta etmek, rehberlik etmek, etkileşim kurmak ve nihayetinde yanıt vermek zorunda kalacak. Oyunun en etkileyici unsuru, hattın diğer tarafındaki kişiyle duygusal sorularla etkileşime girme yeteneğidir ve oyuncunun kendisi sakin kalmalı ve cevaplamak için en iyi yolu seçmelidir. Sessiz bir kahraman olmak veya sayısız insanı acil durumlardan kurtarmak istiyorsanız, 112 Operatör tam size göre.


112 Operatörü İndirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun BASEBALL 9 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar