Marvel Şampiyonlar Turnuvası Mega Hileli MOD APK [v38.1.0]

Puan: 4.22 (Oylar: 9)
Marvel Şampiyonlar Turnuvası Mega Hileli MOD APK [v38.1.0] 1 Marvel Şampiyonlar Turnuvası Mega Hileli MOD APK [v38.1.0] 2 Marvel Şampiyonlar Turnuvası Mega Hileli MOD APK [v38.1.0] 3 Marvel Şampiyonlar Turnuvası Mega Hileli MOD APK [v38.1.0] 4 Marvel Şampiyonlar Turnuvası Mega Hileli MOD APK [v38.1.0] 5 Marvel Şampiyonlar Turnuvası Mega Hileli MOD APK [v38.1.0] 6

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Mega Hileli MOD APK [38.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Marvel Contest of Champions daha etkileşimli bir ortam veya oyuncu deneyimi için yüksek kaliteli grafiklerle birleştirilmiş ultra esnek dövüş oyununu deneyin.


Marvel Şampiyonlar Turnuvası 38.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Düşmanlar saldırmaz
  3. Sınırsız yetenek hilesi
Marvel Şampiyonlar Turnuvası harika kahramanlar ve birinci sınıf dövüşlerle dolu bir Marvel dünyası ile geri döndü. Görünüşe göre bu, günümüzün en iyi aksiyon oyunu ve dünya oyun topluluğundan büyük ilgi gördü. Oyunla aynı adı taşıyan aksiyon filmini izlediyseniz, bu oyunda yerleşik olan belirli aksiyon versiyonunu deneyimleyin. Burada, dev canavarları yok etmek için ilerlemek için güçlü kahraman savaşçıları kontrol ediyorsunuz.


Marvel Şampiyonlar Turnuvası v38.1.0 MOD APK


Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Marvel çizgi romanlarından esinlenen bir kahraman rol yapma oyunudur. Üretici, oyuncuların evrenin efendileri arasındaki kahramanca savaşlara katılmaları için acımasız ve klasik savaşlar yarattı. Oyunda, düşmanla birlikte savaşmak için güçlü bir takım arkadaşı oluşturmanıza izin verilecek. Burada karşımıza çıkan kötü adamların çoğu ağırlıklı olarak örümcek adam, demir adam, kurt ve onunla yüz yüze gelmenizi bekleyen birçok karakter. Oyun, arayüzde daha yeni iyileştirmelerin yanı sıra daha belirgin bir oynanışa sahip.


MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Apk Para hilesi indir


Marvel Şampiyonlar Turnuvası oyununda oyuncunun temel görevi, düşmanı yok etme yolculuğuna katılmak için kahraman savaşçıları kontrol etmektir. Burada kendinizi The Collector'ın kölelerinin karakterine kaptıracak ve Iron Man, Hulk ve Spiderman gibi belirli süper kahramanları eğitme görevini üstleneceksiniz. 


Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK indir son Sürüm


Oyuncular diğer kahraman savaşçılara saldıracak ve onlarla rekabet edecek ve en güçlü yetenekleri ellerinde tutacak. Ancak, savaş esas olarak 1'e 1 savaşlar yapacaksınız. Ayrıca hilelerine dikkat edin; gizlice girecek ve onlar tarafından karşı saldırıya geçeceksiniz. Bu nedenle, hayatınızı güvence altına alın ve onları iyice dövün.


Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK -- YETENEK hilesi


Marvel Şampiyonlar Turnuvası görevlerini tamamladıktan sonra, Marvel kahraman ordusundaki en yüksek kahraman olma fırsatına sahipsiniz. Ancak, olağan komutanın görevi, ordusunu korumak ve yükseltmek olacaktır. Takımdaki savaşçıların daha fazla hayatta kalma becerisini entegre etmeleri için düzenli olarak pratik yapın. Çok fazla antrenman yaptıktan sonra ordu daha güçlü hale gelecek ve kazanma şansı daha fazla olacak.


Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk kristal hilesi indir


Kazanan ödüller, oyuncuların karakterlerini daha önemli hale getirmelerine yardımcı olacaktır. Aslında, üzerinizde toplamak için daha fazla süper kahraman çağırmanızı sağlayacak bazı ödüller var. Savaşlardan sonra kazanan, karakter için daha fazla yeni kostüm ve daha fazla hayatta kalma gücü donatmak için bonus puanları kullanacak. Oradan seviyeleri daha hızlı geçin.


Marvel Şampiyonlar Turnuvası hile 2023


Tek başına savaşmak sizi çabucak tüketebilir ve yenilgiye yol açabilir. Bu nedenle, bir süper kahraman ordusu kurmak, sizin ve takım arkadaşlarınızın acımasız savaşlara girmesi için en uygun çözümdür. Seviyelerdeki canavarlar çok daha sağlam hale gelecek ve onlarla yüzleşmek için çok fazla enerji harcarsınız. Zaman bu zaman; en hayati gücü toplamak ve onları yenmek için takım arkadaşlarıyla güçlerimizi birleştirelim. Kahraman savaşçılara gelince, onlar da farklı yetenek ve becerilere sahip olacaklar. Bu nedenle, ne kadar yüksek istatistiklere ve becerilere sahip olursa, yenme yetenekleri o kadar büyük olur.


Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Hile


Marvel Şampiyonlar Turnuvası ayrıca heyecan verici yolculukları keşfetmenize ve birden fazla yerde yeni kötü adamlarla tanışmanıza olanak tanır. Avengers kulesi, The Kyln, Wakanda ve daha pek çok şey gibi Evrendeki ikonik yerler. Buradan, bir ittifak oluşturmak için arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve büyük süper kahraman turnuvalarını kazanmaya katılın.


Android oyun CLUB marvel Şampiyonlar Turnuvası kredi hilesi


Oyun benzersiz 3D grafiklere sahiptir ve kahramanlar benzersiz görünümlerle tasarlanmıştır. Oyuncular, karakterlerin güzelliklerine hayran kalacak ve Marvel evrenindeki savaşlara katılacak. Buna ek olarak, gerçekleşen maçlar sizi, düşmanı yenilmeden önce yenmek için iyice ve ustalıkla birleştirmeye zorlar. İttifakta çeşitli ödüller toplamak için görev haritalarını kullanın.


Marvel Şampiyonlar Turnuvası hile APK Dayı


Oyundaki ses, oyun türüne uygun fon müziği ile oluşturulmuştur. Her oyun ekranı ve savaşta, melodiler genellikle farklı görünecektir. Savaş süreleri, ses gerçekten kulağa hoş geliyor ve sizi canavarlara karşı daha fazla savaşa katılmaya devam etmek için daha motive ediyor.


MARVEL Şampiyonlar Turnuvasını indir (MOD, Donmuş Düşman / Sınırsız Yetenek Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle of Warships Naval Blitz APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar