Burrito Bison Launcha Libre Para Hileli MOD APK [v3.55]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Burrito Bison Launcha Libre Para Hileli MOD APK [v3.55] 1 Burrito Bison Launcha Libre Para Hileli MOD APK [v3.55] 2 Burrito Bison Launcha Libre Para Hileli MOD APK [v3.55] 3 Burrito Bison Launcha Libre Para Hileli MOD APK [v3.55] 4 Burrito Bison Launcha Libre Para Hileli MOD APK [v3.55] 5 Burrito Bison Launcha Libre Para Hileli MOD APK [v3.55] 6

Burrito Bison Libre Para Hileli MOD APK [3.55] - istilayı durdurmak ve salsa tarifinizi geri almak için patronlarla savaşmak için Burrito Bison Launcha Libre MOD APK - en son sürüm - Android için ücretsiz indirin.


Burrito Bison Launcha Libre 3.55 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Ez, ez, zıpla, smaç - sakızları yok et! Şu anda mobil cihazlarda en komik ve eğlenceli platform oyunlarından birini edinmek için Bu: Launcha Libre mod APK'sini indirin. Meksikalı bir güreş şampiyonusun. Yemek kitabınız, inanılmaz salsa tarifinizi çalmayı planlayan kötü bir şef tarafından çalındı. Sakızlı ayı istilası var. Başarmalısın.


Burrito Bison Launcha Libre v3.55 MOD APK


Bu, duyduğunuz en çılgın oyun gibi geliyor mu? Öyle! Aksiyon dolu, hızlı tempolu, eğlenceli ve esprili bir şey arıyorsanız, o zaman bu oyun tam size göre, sevgili dostum. Sürekli olarak ileri doğru zıpladığınız ve yol boyunca olabildiğince çok sakızı ezerken engelleri aşmanız gereken, zorlu 3B platform tarzı bir oyundur. Bir patron rakiple savaşacaksınız ve ona her vurduğunuzda, havaya uçacaksınız. Sakızların üzerine inerseniz, tekrar zıplarsınız. Amaç, olabildiğince uzun süre zıplamak ve yol boyunca olabildiğince çok para toplamaktır.


Burrito Bison Launcha Libre 3.55 Para Hile Apk


Patron dövüşleri: Tüm küçük sakızları unutmanın yanı sıra, oyunda bazı inanılmaz derecede güçlü patronları da yok etmeniz gerekecek. Becerilerinizi gerçekten test ettiğiniz yer burasıdır. Geliştiricilerin oyunlarına patron dövüşlerini eklemeye devam ettiğini görmek çok ferahlatıcı - bu, günümüz oyun dünyasında pek sık görmediğimiz bir şey.

Çeşitli oyun modları: Dahası, oyunun oynanabileceği çeşitli aşamalar var. Bir dakika etrafta sakızları öldürmek için koşuyorsun ve sonraki dakika yeraltında dev bir solucana biniyorsun. Sonra uzayda uçuyorsunuz. Oldukça büyük bir yolculuk.


Burrito Bison Launcha Libre 3.55 Son Sürüm Apk Ücretsiz indir


Üç karakter: Burrito Bison ile birlikte, artık kendi başlarına iki epik karakter olan Pineapple Spank ve El Pollo olarak da oynayabileceksiniz. Karakterlerinizi daha güçlü, daha hızlı ve genel olarak daha harika hale getirmek için kilidini açabileceğiniz çok sayıda yükseltme var. Bu oldukça zor bir oyundur, bu yüzden size yardımcı olacak bazı ipuçları isteyeceksiniz. İşte Burrito Bison: Launcha Libre oynarken en iyi ipuçlarımız. Rakibiniz sizinle alay ederken fırlatmalarınızın zamanını alırsanız, büyük hasar verecek kritik bir vuruş elde edebilirsiniz. Yeterince kritik vuruş alırsanız, KO sadece kısa bir yoldur. Harika bir KO sahnesinin de tadını çıkaracaksınız.


Burrito Bison Hile Apk


Karakteriniz sürekli yere vurursa, oyun biter. Zemine çarpmak üzereyken roket vuruşlarınızı kullandığınızdan emin olun. Bu sizi yolunuza geri gönderecek. Duvarları ve kapıları zahmetsizce çarpmanız gerekiyorsa, Cake Eater yükseltmesi tam size göre. Bu, oyun deneyiminizi çok daha kolaylaştırabilir Havada daha uzun süre kalmak istiyorsanız, Speedometre ve Bounciness yükseltmeleri çok önemlidir. Bunun da ötesinde, Kaygan Losyon ve Lezzet Ustası yükseltmelerini de almak isteyeceksiniz. Sakızlı bir yükseltme satın alırsanız, oyunda bazı özel sakızlar görmeye başlayacaksınız. Bunlar, havada daha uzun süre kalmak ve daha yükseğe zıplamak gibi gerçekten yararlı bazı bonuslar verebilir. Kemerinizin altında bazı önemli yükseltmeler yaptıktan sonra bunlara yatırım yapmaya kesinlikle değer.


Burrito Bison Launcha Libre Para Hilesi


Oyunun başından itibaren en iyi yükseltmeleri alabilmek ister misiniz? Yükseltmelere yatırım yapmak için sonsuz fon elde etmek için Burrito Bison Launcha Libre mod APK sınırsız para indirin. 


Bir önceki android oyun olan GRID Autosport APK sayfasını ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar