Trailer Park Boys Para Hileli MOD APK [v1.25.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Trailer Park Boys Para Hileli MOD APK [v1.25.0] 1 Trailer Park Boys Para Hileli MOD APK [v1.25.0] 2 Trailer Park Boys Para Hileli MOD APK [v1.25.0] 3 Trailer Park Boys Para Hileli MOD APK [v1.25.0] 4 Trailer Park Boys Para Hileli MOD APK [v1.25.0] 5 Trailer Park Boys Para Hileli MOD APK [v1.25.0] 6

Trailer Park Boys Para Hileli MOD APK [1.25.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Artık her hafta sonu canlı etkinlikler sunuyor!


Trailer Park Boys 1.25.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Mod Menüsü

  1. Para Hilesi
  2. Hashcoin artar
  3. Sıvı artar
  4. Kartlar artar

NOT : Android 6.0 ve sonraki sürümlerde Ayarlar> Uygulamalar> Oyun Adı> İzinler | Diğer uygulamaların üzerinde görüntüleyin.

Belki de filmlerden hareket eden oyun eğilimi çok tuhaf değildi Filmi takip eden bir dizi oyun, Middle-earth: Shadow of Mordor (2014), Mad Max (2015) gibi parlak bir başarıya ulaştı hepimiz için .. Hiç TV şovlarına dayanan oyunları duydunuz mu? İlk bakışta bunun çılgınca veya düşünülemez bir şey olduğunu düşünebiliriz! Ancak buna öncülük eden bir yayıncı vardı.


Trailer Park Boys v1.25.0 MOD APK


Video oyunu yayıncılarının haritasında nispeten genç ve yabancı bir şirket olan East Side Games Studio ve bu Kanadalı şirket için riskli bir hareket olabilir - Ve sonra çok benzersiz bir oyun yarattılar. İşte Trailer Park Boys Greasy Money Kuzey Amerika'daki en büyük ülke tarafından aynı adlı televizyon programından uyarlanmıştır. Ve bir çıkış yolu bulmak istiyorsanız, oyunu ve biraz renkli grafikleri atlamak ve basit oynanışı olan ve cep telefonunuz için fazla yer kaplamayan bir oyun istiyorsanız, Trailer Park Boys Greasy Money, deneyimlemeniz için iyi bir seçim.


Trailer Park Boys Hashcoin Hile Apk


Trailer Park Boys TV programı, 17 yıla kadar (2001'den 2018'e kadar) 12 sezona eşdeğer sürdüğü gerçeğinin kanıtladığı gibi Kanada'da çok popüler bir kurgusal TV Dizisidir. Film, 18 ay hapis yattıktan sonra serbest bırakılan ve kısa süre sonra Sunnyvale'deki bir parkta (küçük bir kasabadaki gerçek bir şehre dayanan) zengin olma hırsını ortaya çıkaran bir grup suçlu hakkındadır. Kaliforniya, ABD). Ve oyunun artı noktası, filmdeki detaylara oldukça benzer bir şekilde simüle edilmesi, bu sadece 2D grafik stiline sahip bir oyun olmasına rağmen, ikinci artı nokta, üreticilerin akıllı olduğu zaman karakterlerde. El ile çizilenler gibi trend karakterleri çizmek, karakterler duygulu olduğunda ve duygularını net bir şekilde ifade ettiğinde bize bir animasyon filmi izliyormuş gibi hissettiriyor. Dışında, Daha açık ve açık tonları kullanarak renklerin ortadan kaldırılması, oyunu sıkıcı yapmakla kalmaz, tam tersine daha gerçekçi (düzen açısından) Ve “Trailer Park Boys” grafikleri açısından : Yağlı Para ”, basit ama etkili bir stil. Çünkü sadece diğer gereksiz ayrıntılara odaklanmak yerine karakterlere ve gerekli öğelere odaklanmamızı sağlıyor.


Trailer Park Boys 1.25.0 Para Hile Apk


Filmin içeriğine benzer şekilde, “Trailer Park Boys Greasy Money” de Bubbles, Julian ve Ricky'nin üçlüsüne odaklanıyor. Hapishaneden yeni salıverildiklerinde, planlarının mükemmel bir iş olacağını ancak gerçekte bazen aşırı sert olacağını düşünerek, yasadışı işler yaparak derhal suç imparatorluklarını kurmak istediler. Evet, ilk başta Rockstar'ın hit dizisi “Grand Theft Auto” (GTA) aklınıza gelebilir ve “Trailer Park Boys: Greasy Money”, “GTA” nın daha kolay bir versiyonu olduğunu düşünebilirsiniz. 


Trailer Park Boys Hile Apk


Ama aslında "Trailer Park Boys: Greasy Money" bir yönetim tarzına sahip ve asıl göreviniz işinizi para kazanmaya, benzin istasyonları inşa etmeye odaklamaktır (çünkü oyundaki ana öğe budur). Ayrıca, görevdeyken karınızı en üst düzeye çıkarmak için karakterlerin kilidini açmanız ve yükseltmeniz gerekir. Ek olarak, Ayrıca bu çubukları, nadir eşyalar elde etmek için arabanın bagajını kaldırmak için veya parktaki diğer patronlarla savaşarak alanı ve işinizin etkisini genişletmek için kullanmanız gerekir. Ve oyun oynarken tek yapmanız gereken dokunmak, dokunmak ve telefon ekranınıza dokunmaktır.


Trailer Park Boys Kart Hile Apk


Bir iş yeri inşa etmek için dokunun, diğer patronlarla savaşmak için dokunun, arabaların bagajını açmak için dokunun,… oynamak son derece kolay! Ve "Trailer Park Boys Greasy Money", hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde ücretsiz sürümle birlikte (bazı öğelerin gerçek parayla satın alınması gerekebilir) yanı sıra yalnızca 200 MB'den daha az maliyetlidir, bu nedenle "Park Boys: Greasy" indirilip oynanır. Para Fragmanı ”kolay bir tanesidir. Ancak oyunun küçük eksi noktası, oyunun sadece 17 yaş üstü kişiler için olduğu yaş sınırında yatıyor çünkü oyunda bazı kelimeler ve çocuklar için uygun olmayan eylemler var, belki de bu bir sebep. Nispeten yüksek reytingi nedeniyle, oyunun oldukça sınırlı sayıda indirilmesi var, ancak East Side Games Studio kadar popüler olmayan bir şirketin piyasaya sürülmesiyle bu aynı zamanda cesaret verici bir şey.


Trailer Park Boys İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Sıvı)


Bir önceki android oyun Doorman Story APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar