HAWK Mega Hileli MOD APK [v40.0.29402]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
HAWK Mega Hileli MOD APK [v40.0.29402] 1 HAWK Mega Hileli MOD APK [v40.0.29402] 2 HAWK Mega Hileli MOD APK [v40.0.29402] 3 HAWK Mega Hileli MOD APK [v40.0.29402] 4 HAWK Mega Hileli MOD APK [v40.0.29402] 5 HAWK Mega Hileli MOD APK [v40.0.29402] 6

HAWK Mega Hileli MOD APK [40.0.29402] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hardcore retro oyunculara yönelik ortak bir arcade shooter oyunudur! Devasa boyutlardaki bu savaş oyununda gökyüzü ordunuzu epik savaşlar bekliyor!


HAWK 40.0.29402 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Hasar çarpanı hilesi
  3. Savunma çarpanı
HAWK, oyuncuların sahip oldukları uçaklarla gökyüzündeki düşmanları alt etmek için zaman harcayacakları bir shoot-em-up oyunudur. Her uçak, oyuncuların yararlanabileceği ve istedikleri gibi yükseltebileceği benzersiz bir görünüme ve özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, her seviyede altından sandıklara kadar şanslı olabileceğiniz etkileyici sayıda ödül vardır. Bu yüzden sizi en iyi şekilde eğlendirecek oyun bu olacaktır.


HAWK v40.0.29402 MOD APK


Shoot-em-up oyun türü tamamen iyi bilinir ve HAWK bunlardan biridir. Kendinize bir uçağa sahip olacaksınız ve önünüze çıkan tüm düşmanları yenmek için onu kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda sayıları sizden tamamen fazladır ve siz onların saldırılarını atlatmaya çalışacaksınız. Her uçağın ekranın sol üst köşesinde bulunan bir HP çubuğu vardır ve biterse ne olacağını da bilirsiniz.


HAWK Para Hilesi


Oyuncular, kaydırma ve dokunma gibi basit işlemlerle seviyeyi tamamlamak için zaman harcayacaklar. Uçağı kaydırarak istediğiniz alana hareket ettirecek ve düşmanları atlatacaksınız. Aynı zamanda farklı düşmanlarla karşılaşacaksınız ve basabileceğiniz iki butonda bulunan yardım özelliğini kullanabileceksiniz. Sınırlı kullanımları olduğundan, karmaşık durumlarda bunları doğru şekilde kullanmak için tam zamanı seçmeniz gerekecektir.


HAWK Elmas Hilesi


HAWK'da düşmanlarınız farklı boyutlarda görünebilir ve amacınız oldukça basit bir şekilde onları yolunuza çıkarmaktır. Aynı zamanda, altın gibi eşyalar mermilerinden farklı bir renge sahip olacak, böylece hızlı bir şekilde tanımlayabilir ve doğru bir şekilde kaçınabilirsiniz. 


HAWK Apk Android oyun Club


Standart düşman sayısına ek olarak, büyük güç ve büyüklükteki gemiler, çeşitli kısımlarda silahlarla donatılacak. Üstesinden gelmeniz gereken bir zorluk olarak görülebilir. Birçok düşmanı yendikten sonra elde edebileceğiniz eşyalar son derece çeşitlidir. İlk unsur, kolayca tanıyabileceğiniz ve hızlı bir şekilde toplayabileceğiniz karakteristik renkler olan sarı madeni paralardır. 


HAWK uçak oyunu hilesi


Aynı zamanda bu vazgeçilmez bir kaynak olarak da değerlendirilebilir ve birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Ek olarak, özel cephane, artan sağlık veya kısa süreliğine artan güç gibi bazı destekleyici unsurlar da bulabilirsiniz.  HAWK'daki her uçak, farklı savaşlarda size yardımcı olmak için iki ek küçük uçakla birlikte gelir ve yükseltmeleriniz ile güçleri artacaktır. 


HAWK Uçak çekim oyunu para hilesi


Aynı zamanda oyun sırasında uçağınızın donanımlarını açıp, açar açmaz kullanacaksınız. En iyi silahları en iyi donatma özelliği ile donatabilir ve oyun içinde aşağıdaki zorlu bölümlere başlayabilirsiniz. Koleksiyonunuza eklemek için diğer uçakları toplamak için yolculuğa devam edeceksiniz.


Hawk Freedom Squadron hileleri


Pek çok farklı seviyeyi geçeceksiniz ve her birinin sandıkları olan tamamen etkileyici ödülleri var. Kilidini açabileceğiniz beklenmedik ödüllere ev sahipliği yapıyorlar. Aynı zamanda, oyun sırasında, yeni bir uçak üretmeniz için birincil malzeme olan bir uçağın bazı parçalarının kilidini açabilirsiniz. Gerçekten de, bu göz ardı edemeyeceğiniz bir faktördür.


HAWK Hile Apk


Falcon ekibiniz için savaş uçaklarından dizel punk mekanizmalarına kadar seçebileceğiniz çok sayıda uçak var! Eşsiz BRObot ortaklarının yanı sıra çok sayıda silah ve yükseltme, saldırı gücünüz için mevcut! Yukarıdan aşağıya kaydırmalı nişancı, klasik bir arcade atmosferi ve gösterişli modern görselleri ile hem güncel hem de eski tarz görünüyor!


HAWK Apk indir


En karizmatik pilotlar, başarılı bir hava saldırı kuvveti oluşturmak için güçlerini birleştiriyor! Çevrimiçi modda rakiplerinizi geride bırakarak skor tablolarını fethedin! Müttefiklerinizi toplayın ve düşmanlarınızı yok edin! Tek bir vücudun hiçbir şey olmadığı çok oyunculu bir kooperatif nişancı oyunudur! Uçağın benzersiz niteliklerine odaklanın; otomatik çekim taşa yerleştirildi!


HAWK indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Bubble Kvass APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar