Loverz Para Hileli MOD APK [v3.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Loverz Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 1 Loverz Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 2 Loverz Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 3 Loverz Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 4 Loverz Para Hileli MOD APK [v3.0.0] 5

Loverz Para Hileli MOD APK [3.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Samimi mesajlaşma arayüzü, mesajlaşma yoluyla oyuncuları cezbeder ve arzu ettikleri iyi ilişkiyi kurar.


Loverz 3.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para ve hediyeler harcandıkça artar;
  2. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

Loverz, oyuncuların bir flört uygulamasına sahip oldukları ve gördükleri karakterleri eşleştirmeye başladıkları bir oyundur. Bu karakterler hayranlık uyandırır ve oyuncuların doğru seçimi yapması için farklı bilgilere sahip bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda, ilişki kuran mesajlaşma veya iki kişi arasındaki romantik randevular gibi birçok durum onları karar vermeye zorlar.


Loverz v3.0.0 MOD APK


Loverz'i başlattığınızda, oyuncular arzu ettikleri çeşitli nesneleri bulmak için flört uygulamalarına benzer bir arayüz bulacaklar. Okuyabileceğiniz ilgili bilgilerle etkileyici bir görünüme sahiptirler. Aynı zamanda, ilgili uygulama türüne göre bazı işlemler de simüle edilir, böylece sizinle eşleşen bir karaktere sahip olmanın otantik deneyimini yaşayabilir ve hemen ardından yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.


Loverz Para Hilesi


Eşleştirebileceğiniz bir dizi nesne gözlerinizin önünde belirecek ve işiniz, flört uygulamalarında olduğu gibi, bilgi kartlarını sola veya sağa kaydırmaktır. Bu nedenle, gördüğünüz bilgileri dikkatlice okumanız ve konuşmaya başlamak için uygun gördüğünüz kişileri sağ kaydırmanız gerekir. Ancak diğer insanların sizinle eşleşmesi için biraz beklemeniz gerekeceğinden işler burada bitmiyor ve oradan samimiyet seviyenizi artırmak için mesaj atabilirsiniz.


Loverz Hediye Hilesi


Loverz'de etkileyici arkadaşlarınızla eşleştiğinizde, ilk mesajlarınızı yazmaya başlayacaksınız. Arayüz, cihazınız aracılığıyla bir konuşma yaptığınıza benzer olduğunda, deneyimi tamamen ilgi çekici ve samimidir. Dolayısıyla bu, birçok kişinin keyif alacağı ve diğer kişinin mesajlarını okumaya ve anlamlı etkileşimler kurmaya zaman ayıracağı bir deneyimdir. Bu aynı zamanda bazen sizin için belirli zorlukları da beraberinde getirecektir.


Loverz Apk Hile


Oyun, istediğiniz bir cümleyi seçmeniz için size birçok fırsat sunuyor ve elbette bunların belirli etkileri olacak. Aynı zamanda, bu oyun türü için oyuncular, iki kişi arasındaki yakınlığı artırmak için etkili etkileşimli cümleler kurmakta da biraz zorluk çekiyorlar. Böylece, yavaş yavaş, diğer insanların basit metin mesajları aracılığıyla sizin üzerinizde iyi bir izlenim bırakmasını sağlamaya başladığınızda deneyime sahip olacaksınız.


Loverz Apk indir 2023


Loverz'da tamamen özgün karakterlerle arzu ettiğiniz ilişkileri kurmanız mümkün denebilir. Sanal karakterlerin hepsi etkileyici görünüme sahip ve onlarla mesajlaşırken belirleyeceğiniz seçenekler aracılığıyla kimi sevdiğinizi seçebileceksiniz. Aynı zamanda bu oyundaki karakter sayısı da tamamen çeşitlidir ve onlarla etkileşime girerek çok fazla zaman geçireceksiniz.


Loverz Apk Son Sürüm


Cihazınız üzerinden mesajlaşmanın yanı sıra, her karakterde sevgi çubuğunu kolayca bulabilirsiniz ve her şey yolunda gittiğinde oyun size bir tarih verecektir. Oradan, telefonunuzda yaptığınız şeyi yapmaya devam edeceksiniz.


Loverz indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Island Adventure APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar