Public Transport Simulator Coach Para Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Public Transport Simulator Coach Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Public Transport Simulator Coach Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Public Transport Simulator Coach Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 3 Public Transport Simulator Coach Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 4 Public Transport Simulator Coach Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 5 Public Transport Simulator Coach Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 6

Public Transport Simulator Coach Para Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda, Otobüsü nasıl kontrol edeceğinize dair birçok beceri geliştirecek ve yolcuların ihtiyaçlarına hizmet etmenin zevkine varacaksınız.


Public Transport Simulator Coach 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Hevesli ve çalışkan bir otobüs şoförü olmak, her zaman yolcuların tüm ihtiyaçlarına hizmet etmek ve onları mutlu etmek istiyorsanız, Public Transport Simulator - Coach oyunu size göre. Bu eğlenceli ve eğlenceli müşteri sürüşleri ile büyüleyici bir oyundur. Oyuncular bu oyuna katıldıktan sonra çok eğlenecekler. 


Public Transport Simulator Coach v1.3.0 MOD APK


Public Transport Simulator - Coach oyununa gelince, oyunculara günlük görevler verilecek. Mekiğe binmeleri ve her yolcuyu gitmeleri gereken her yere götürme konusunda her zaman hevesli, düşünceli ve eğlenceli bir sürücü gibi davranmaları gerekir. Ayrıca, güvenliği sağlamalı ve turistleri hareket yolu konusunda mutlu etmelisiniz. Yolda trafik kurallarına kesinlikle uymalı, kırmızı ışıkta geçmemeli ve yasak yollara, karşı yollara girmemelisiniz. Yetkili bir sürücü olun ve günlük olarak verilen görevleri tamamlayın.


Public Transport Simulator Coach Para Hilesi


Verilen görevi tamamladıktan sonra, misafiri gitmek istediği yere götürerek, misafirin o gün ödediği para miktarını alacaksınız. O gün çok yolcu taşıyabiliyorsanız paranız çok olur ama kimseniz yoksa az kazanırsınız. Bu nedenle, önemli bir gelir elde etmek için otogarlarda mümkün olduğunca çok yolcu çekmeye ve bulmaya çalışmalısınız. Ek olarak, sadece günün görevini tamamlayarak, oyunun sizi şaşırtacağı benzersiz hediyeler de alacaksınız. 


Public Transport Simulator Coach Otobüs Hilesi


Public Transport Simulator - Coach oyununda üretici, şehirde mevcut olan geniş rotalarla olağanüstü gerçekçi ve sofistike bir arayüz inşa etti ve tasarladı. Tüm görüntüler ve sahneler, her küçük ayrıntıda titizlikle çizilmiştir. Sadece bu değil, büyük otobüslerin çeşitliliğine ve güzelliğine dalmış olacaksınız. Her araba, kendi aracı ile onlarınki arasında karışıklığı önlemek için farklı bir renge sahip olacaktır. Üretici, renkli ve gerçekçi arabalar yaratma konusunda çok yetenekli.


Public Transport Simulator Coach Apk Hile


Çalışma sırasında teknik sorunlardan kaçınmak için otobüsünüzü düzenli olarak yükseltmeyi ve bakımını yapmayı unutmayın. Aracınızın temizliğini ve aromasını sağlamak için aracı periyodik olarak temizlemeli ve araç içinde dezenfekte etmelisiniz. Ayrıca paranız varsa, daha fazla gelir elde etmek için kendinize yeni bir otobüs satın alabilirsiniz. Bu oyunu oynadıktan sonra, otobüsü nasıl kontrol edeceğinize dair birçok beceri geliştirecek ve yolcuların ihtiyaçlarına hizmet etmenin, onları tatmin etmenin ve gereksinimlerini karşılamanın daha fazla yolunu öğreneceksiniz. İtibarınızdan emin olun ve profesyonel bir sürücü olun, çok para kazanın ve sürüş ölçeğinizi genişletin.


Public Transport Simulator Coach APK Son Sürüm


Public Transport Simulator Coach oyununa gelirken yolcularla sohbet ederek rahatlayacak ve eğleneceksiniz. Her seyahatin unutulmaz anıları vardır ve hayatın tüm sıkıntılarını unutacak, tazeleyici ve enerjik bir ruha sahip olacaksınız. Seviyelerin tadını en eğlenceli şekilde çıkarın!


Public Transport Simulator Coach indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Tour Classic APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar