Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hileli MOD APK [v2.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 1 Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 2 Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 3 Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 4 Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 5 Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 6

Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hileli MOD APK [2.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Süper kahraman oyununa karşı bir ninja ile bu intikam savaşını başlatalım!


Ninja Odyssey Assassin Saga II 2.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Para Hilesi
  3. Reklamsız

Otantik ninja ve kung fu dövüş becerilerini öğreneceğiniz aksiyon dolu ve heyecan verici bir oyun oynayalım. Kung fu ve ninja dövüş oyunları koleksiyonudur. Ninja Odyssey Assassin Saga II, rakiplerine hiç merhamet göstermeyen acımasız bir savaşçıdır. Ninja savaşçılar, rakiplerinin vücutlarını saniyeler içinde dilimledi. Aynı anda iki savaşçıyla savaşabilen ve ikisini de yenebilen iyi eğitimli bir suikastçıdır.


Ninja Odyssey Assassin Saga II v2.1.4 MOD APK


Ninja Odyssey Assassin Saga II, aksiyon ve ninja dövüş yetenekleriyle dolu güncel bir dövüş kung fu ölümcül ninja oyunudur. Bu, karınızı kaçıran devletin kralına karşı bir macera savaşıdır ve amacınız tapınağın suikastçı savaşçılarını öldürerek onu kralın kalesinden kurtarmaktır. 


Ninja Odyssey Assassin Saga II Para Hilesi


Ninja suikastçinizi ve hayatta kalma yeteneklerinizi göstererek süper kahraman durumunuzu kanıtlayın. Bu kılıç ninja dövüş oyununda, Savaşın Efendisi sizsiniz. Düşmanlarınızla bir ninja askeri gibi savaşmak için suikastçı bıçağınızı kullanın.


Ninja Odyssey Assassin Saga II Apk Hile


Bu devasa eğlence düşkünü oyun, gizli görevlerle çok sayıda seviyeye sahiptir ve her seviyenin farklı bir atmosferi ve oynanış mekaniği vardır. Bu en çılgın 3D aksiyon oyununda en çılgın öfkeli ninja suikastçı destan savaşçısı olarak oynayacaksınız. Gizli bir görevi yerine getirmek için tutuldunuz ve ilk hedefiniz ülkeyi bir imparatorluğun eski generalinden korumak. 


Ninja Odyssey Assassin Saga II Apk indir


Başlıca gizli hedefiniz, bir krallığın gerçek hükümdarının öldürülmesinin peşine düşmek. Göreviniz sırasında ordusuyla karşılaşacaksınız ve mümkün olduğu kadar çok askerini öldürmelisiniz. Onu elde etmek kolay olmayacak, bu nedenle kendinizi zihinsel ve fiziksel olarak iyi hazırlamalısınız. Yol boyunca birçok tuzak, engel ve düşman komando savaşçısı sizi bekliyor.


Ninja Odyssey Assassin Saga II Apk android oyun club


Düşmanlarınızla süper kahramanınızla savaşmalı, tekmelemeli, yumruk atmalı, bir ninja kahramanı gibi onları kesmeli veya düşman bölgesinden kaçmak için tırmanmalısınız. Odyssey'de nasıl manevra yapacağınızı biliyorsanız, vurmayın ve risk almayın. Bir ninja olun ve haine karşı durun, tüm düşmanlarını öldürün ve hükümdarınızı vatana ihanetle öldürdüğü için ordusundan intikam alın. 


Ninja Odyssey Assassin Saga II Apk Son Sürüm


Yolunuzu temizlemek ve bu hainleri yenmek için demir ve altından hareketli ninja kılıçları, baltalar, çekiçler veya kemik yay kullanın. Gizli görevlerin arkasında bulunan altın karşılığında onları dükkandan satın alabilirsin. Süper ninja kahramanınız, harika ekipmanlarla neredeyse ölümsüzlüğe ulaşabilir. Gizlice dolaşın ve bir çatı suikastçısı olarak tüm düşmanları bitirmek için uygun bir zamanı bekleyin. Suikastçı ninja kılıcını, yayını, oklarını al ve uzun menzilli hedef için dönen shuriken'i keskinleştir.


Ninja Odyssey Assassin Saga II Apk Dayı


Dağların tepelerine tırmanın ve çatı katındaki bir suikastçı olarak okyanusa dalın ve muharebe inançlı suikastinizi tamamlayın. Ayrıca gizliliği kullanabilir ve katil, aşırı sinsi ve casusluk yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Paralı düşmanlarınızdan habersiz, seviyeyi gerçek bir ninja yükselen odyssey avcısı gibi teçhizata veya bir suç savaşına ihtiyaç duymadan tamamlayabilirsiniz.


Ninja Odyssey Assassin Saga II indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Alien Invasion APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar