Earn to Die 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.41]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Earn to Die 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.41] 1 Earn to Die 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.41] 2 Earn to Die 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.41] 3 Earn to Die 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.41] 4 Earn to Die 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.41] 5 Earn to Die 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.41] 6

Earn to Die 2 Para Hileli MOD APK [1.4.41] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her şey hazır ve vahşi bir köpek gibi hedefinize doğru koşmanız gerekiyor.


Earn to Die 2 1.4.41 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş
Güneş, rüzgar ve zombiler çölünde kapana kısılmış bir adamın canlı bir resmini gösterir. Bu oyundaki göreviniz eski bir araba ile tahliye noktasına ulaşmak. Bu hedefe ulaşmak için eski arabanızı sürmeli, zombileri ezmeli ve mümkün olduğunca uzağa gitmelisiniz. Hareket ettiğiniz her gün biraz para kazanacaksınız ve bu aynı zamanda sizi bu ölümcül çölden çıkarabilmesi için araba satın almanıza ve yükseltmenize yardımcı olacak değerli bir kaynaktır. Earn to Die 2, güzel 2D grafiklere ve çeşitli aksesuarlara sahip on yabancı arabaya sahiptir. Geliyor 2 Ölmek için kazanmak , bunu bir sonraki durağı ulaşmak için araç yükseltmek için çalışırken her gece uyku kaybetmek buna hayran edilebilir. Unutmayın, ne kadar uzun oynarsanız yolculuğunuz o kadar karmaşık olur. Yani hedefe varmadan önce uzun ve meşakkatli bir yolculuk yapacaksınız. Earn to Die 2, arazi sürüşünün tanıdık oyununu getiriyor. Oyuncular aracı zorlu yollardan, tehlikeli engellerden, kana susamış zombilere karşı kullanacak ve ayrıca oyunun getirdiği birçok heyecan verici şey olacak.


Earn to Die 2 v1.4.41 MOD APK


Selefi Earn to Die uzak bir çölde geçse de, Earn to Die 2 junior oyunu şehir ortamına yeni yerleştirildi. Oyuncular, tehlikeli yamyamların saldırılarından kaçınmak için tahliye bölgesine ulaşmak için her zaman ülkeyi geçmek zorunda kalacaklar. Oyunun başında zombi felaketinde hayatta kalan bir kişinin görüntüsü var. Bu adam bir askeri kampın tahliyesi hakkında bir uyarı aldı ve kendini kurtarmanın yolunu açtı. Elinizde biraz para ve yolda bir araba ile başlayacaksınız. Earn to Die 2'nin bu sürümü, orijinal metinden beş kat daha uzun hikaye içeriğine sahip Hikaye moduna da sahiptir. 


Earn to Die 2 Apk arsiv


Seviyelerin yapısı çok aşamalı bir tarza sahiptir. Böylece oyuncular, karayolları veya yerdeki yeraltı tünelleri arasında seçim yaparak her seviyede olaylarını seçebilirler. Ama ne istersen, zombilerden kaçamazsın! Zombi oyunu türünde genellikle ateş etme, kesme, kesme veya bu zombileri öldürmek için elinizden gelen her şeyi yapma gibi aksiyon unsurları bulunur. Ancak, zombileri çarpmak ve öldürmek için arabaları kullanarak, Earn to Die 2 MOD APK, bu oyun serisinden çıkan ilk oyun olabilir.


Earn to Die 2 Para Hilesi


Oyuncunun ekipmanı çok çeşitli olacak, sekiz tanıdık olmayan araçla birlikte arabayı daha güçlü hale getirmek için yedi malzeme olacak. Aracınızı yükseltmek için bu araçları her oyunda kazançlarla satın alacağız. Oyuncular, spor araba yarışlarından dondurma kamyonetlerine kadar on yabancı aracın kilidini açabilir ve yükseltebilir. Ayrıca, beyin isteyen zombilerden kaçma şansınızı artırmak için sevgili arabalarınız için silahlar, takviyeler de donatabilirsiniz.


Earn to die 2 apk, araba hilesi


Earn to Die 2, oyun geliştiricisi Not Doppler'in sahip olduğu parkour oyunu Earn to Die serisindeki ikinci çalışmadır. Önceki çalışma hem mobil platformlarda hem de web'de iyi karşılandı. Bu değişen drag yarışı ve zombi serisinin iki temel unsurunun devamının yanı sıra, bu oyun tüm oyunu daha tatmin edici ve heyecanlı hale getirmek için arsa modunu ve yarışını genişletti. Oyunun başında, oyuncu temel bir motor, vites kutusu, lastikler ve gövde ile donatılmış küçük bir kırık cip alabilir. Oyunun temel oynanışı tanıtması için bir araçtır. Şu anda oyunda 10 orijinal model var. Aracın kilidini açmak için koşul seviyeyi tamamlamaktır. Görsel olarak ücretli olarak açılacak olan seçili arabalar eklenecektir.


Earn to Die 2 apk hile


Gerçekte, değişen araba kültürü Amerikalı oyuncular arasında yaygındır. Şimdi, neredeyse tüm araba oyunları öğeleri değiştirdi. Her araçta motor, vites kutusu, lastikler, silahlar, gaz pedalı, karşı ağırlık, zırh ve yakıt deposu olmak üzere sekiz tür modifikasyon parçası bulunur. Her bileşenin farklı bir değişiklik düzeyi vardır. Örneğin, motorlar, vites kutuları, gaz pedalları vb. en üst seviyeye ulaşmak için birden çok kez yükseltilmesi gerekir. Lastikler, silahlar ve karşı ağırlıklar gibi ikincil bileşenlerin bu kadar zahmetli olması gerekmez. Bundan, oyunda daha fazla ilerlemek için hangi faktörlerin daha kritik olduğunu da görebiliriz.


Earn to Die 2 apk Dayı


Her şey hazır ve sonra yağmur yağmayan vahşi bir köpek gibi hedefinize doğru koşmanız gerekiyor! Oyun ekranına girdiğinizde, genel görüntü ifadesinin iyi olduğunu görebilirsiniz. Uzaktaki eski şehir, harap olmuş yüksek binalara karşı gri gökyüzü, gün batımının altında daha da ıssız görünüyor. Ekranın üst kısmında her seviyenin rota haritası bulunur. Güzergah haritasının, yol boyunca benzin istasyonlarının işaretlendiği düz bir çizgi olduğu söylenir ve son araba işareti, oyuncuya, sürüşe devam etmeniz için her seviyenin sonunda yabancı bir araba almasını söyler.


Earn to Die 2 apk hilesiz


Eski zamanlarda beş yüz li hızlı habercinin ileri atıldığı bir tür haberci vardır. Yol haritasının sol tarafında üç mermi işareti var. Sizi bir silahla donatırsak, kalan mühimmat burada görüntülenecektir. Silah bu çalışmada odak noktası olmadığından, onu yükseltmek yalnızca mühimmatı artırabilir, güç veya hasar aralığını artırmaz.Arabayı eğmeniz, hızlandırmanız ve hızlandırmanız için ekranda dört ana kontrol tuşu olacaktır. Hızlandırma tuşu, yalnızca Garajda Hızlandırma aracını satın aldığınızda görünür. Eğim tuşları, aracın devrilmesini önlemek için zorlu rampaların ve hizalamanın üstesinden gelmek için size kontrol sağlayacaktır.


Earn to die 2 para hilesi nasıl yapılır


Bu oyunun “bitmesi” yok, bu yüzden kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Ne yazık ki, bir maçta arabayı devirdiyseniz, bir dahaki sefere tekrar yapabilirsiniz. Oyunu bitirmek, hedefe ulaşmak için harcamanız gereken gün sayısına bağlı olacaktır. Ayrıca oyunda, Garajda daha fazla satın alabileceğiniz hedefe ulaşmak için size belirli bir miktar benzin verilecek. Hedefinize giden yolu engellemek için daha sert Zombi ve daha sert engellerle karşılaştığınızda oyun ekranının zorluğu artacaktır.


Earn to Die 2 Benzin Hilesi


Oyunun iki modu vardır. Biri oynayabileceğimiz arsa modudur. Oyuncu, oyunda kahramanı oynar ve belirli bir süre içinde tüm Amerika Birleşik Devletleri'ni geçmek için elde edilebilecek/satın alınabilecek çeşitli araçlar, aksesuarlar ve benzin kullanmalıdır. Diğeri ise henüz açılmamış bir görev modudur. Yazar, oyunun oyuncuların daha fazla ekstra öğe ve ödül almak veya ek seviyelerin kilidini açmak için çeşitli yan görevleri tamamlamasına izin vereceğini tahmin ediyor. Hikaye oyununu tamamladıktan sonra, Cadılar Bayramı ve Şampiyonluk olmak üzere iki bölüm daha açacaksınız. Oyun modu, Öykü modu gibidir. Ancak Cadılar Bayramı modunda, hedefiniz varış yeri yerine kabak olacak.


Earn to Die 2 apk indir


Benzin kalıcı olarak verilecek ve arabalar tam boyuta yükseltilecek. Bir oyun ekranında yeterince balkabağı toplamazsanız endişelenmeyin çünkü kalan balkabakları hepsini kırmak için oynamaya devam edebilirsiniz. Şampiyona oynama modu ile, aracınızı yükseltmek için bir miktar para ile her oyun ekranı için size varsayılan bir araba verecektir. Benzin miktarı da sonsuza kadar verilir ve hedefinize mümkün olan en kısa sürede ulaşmak sizin işiniz.


Earn to Die 2 indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Rally APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar