Oceanhorn Para Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Oceanhorn Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 Oceanhorn Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 Oceanhorn Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 Oceanhorn Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 Oceanhorn Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 5 Oceanhorn Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 6

Oceanhorn Para Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların oyununun her özünden zevk alması ve eğlendirmesi için RPG türündeki en ayırt edici ve tanıdık kavramları kullanır


Oceanhorn 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Oyunun Kilidi Açıldı
  2. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş
  3. Google Play Store'dan indirme işlemini bir defa başlatıp iptal ederseniz MOD APK dosyasını kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirilecektir)

Oceanhorn, oyuncuların oyununun her özünden zevk alması ve eğlendirmesi için RPG türündeki en ayırt edici ve tanıdık kavramları kullanır. Vurgu, The Legend of Zelda oyun serisinin ona ilham vermesidir, bu nedenle bulmacalar, zorluklar, patron dövüşleri ve daha fazlası, oyuncuları eğlendirmek için sonsuz heyecanla doludur. 


Oceanhorn v1.1.4 MOD APK


Sadece bu değil, en karmaşık durumlar için herkesin oyun deneyimini geliştirmek için harici bir gamepad'e bağlanma desteğine sahiptir. Oceanhorn 2'nin Apple Store'da özel bir oyun olarak zaten mevcut olduğunu unutmayın. Yayıncının Android'de yayınlayacağını umuyorum, ancak bu zayıf bir umut gibi görünüyor.


Oceanhorn Para Hilesi


Oceanhorn'un konusu, deniz dibi yaratıklarından gelen dünyanın değişimi veya kıyametiyle uğraşırken, heyecan verici ancak basit gelişmelere sahip. Bu koşullara bağlı olarak, oyuncular yolculuklarını inşa etmeli, yeni insanlarla tanışmalı, öğeleri aramalı ve harabeleri araştırmalıdır. 


Oceanhorn apk android oyun Club


Ayrıca, patronlarla savaşlar her zaman destansı ve oyuncunun zorlu ama önemli kaderi boyunca birçok yeni ilerlemenin önünü açacak. Dünya, oyuncuları hareket ettirmek veya etraflarındaki sırları bulmak için sonsuz ama basit bir şekilde geliştirildi. 


Oceanhorn apk full


İçinde, her konum, uçsuz bucaksız bir okyanusun ortasındaki uçsuz bucaksız adalarda görünür ve oyuncular, gizemleri sürekli olarak ortaya çıkarmak için dünya üzerinde hareket etmek zorunda kalacaklar. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, dünya da çevreyi gerçekleştirmek veya herkesin deneyimini çeşitlendirmek için birçok değişikliğe uğrayacaktır.


Oceanhorn Hile Apk


Oceanhorn'daki savaş mekanizması da basit ve arkadaş canlısı. Yine de en önemli şey, oyuncunun çevre ile etkileşimi, onu çözmek veya yeni bir yol açmaktır. Her şey güzel ve dinamik ve oyuncular canavarları yok etmek veya mekanizmaları etkinleştirmek için yaratıcı öğeler veya silahlar bile kullanabilirler. Bu heyecan verici kontrol unsuru sayesinde, yolculuk, rol yapma macera türüne birçok yeni konsept açarken, çok fazla eğlence potansiyeline sahip olacak.


Oceanhorn Apk Dayı


Macera türünün tanıdık bir özelliği, özel öğeler veya güçler aracılığıyla oyuncu için yeni işlevlerin kademeli olarak kilidini açmasıdır. Oyuncular artık harabeleri sürekli keşfetmek, güçlendirmeler toplamak ve nihayetinde onları asil bir amaç için kullanmak ve dünyayı karanlıktan korumak zorunda. Üstelik, savaşı her zamankinden daha heyecanlı hale getirirken, belirli düşmanlara karşı savaşta onlardan faydalanabilirler.


Oceanhorn Apk indir


Oceanhorn'daki mini oyunlar, insanların günlük yaşamlarına yakın konseptler kullandıkları için eğlenceli ve sevimli. Ayrıca, en nadir eşyaları başarıyla toplarken oyuncular için çok cömert ödülleri var ve adalar arasında hareket ederken birçok yeni olasılık sunuyorlar. 


Oceanhorn Apk Son Sürüm


Büyüleyici olan şey, oyuncuların yeni araç türlerinin kilidini açtıkça, çevrelerine dağılmış canavarlara saldırmak veya onları savunmak için mizahi silahlar kullanabilmeleridir. Oceanhorn, herkese aksiyon-macera türünün en iyi deneyimini getiriyor. Oyuncunun yolculuğu ve savaşları boyunca etkileyici anlar yaratmak için bulmaca, macera, olay örgüsü gibi pek çok ince unsuru birleştirir.


Oceanhorn indir (MOD, Para Hilesi / Full)


Bir önceki android oyun Soccer Championship APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar