Bloons TD 6 Para Hileli MOD APK [v31.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Bloons TD 6 Para Hileli MOD APK [v31.2] 1 Bloons TD 6 Para Hileli MOD APK [v31.2] 2 Bloons TD 6 Para Hileli MOD APK [v31.2] 3 Bloons TD 6 Para Hileli MOD APK [v31.2] 4 Bloons TD 6 Para Hileli MOD APK [v31.2] 5 Bloons TD 6 Para Hileli MOD APK [v31.2] 6

Bloons TD 6 Ücretsiz Alışveriş Hileli MOD APK [31.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ünlü kule savunmasının 6. oyunu


Bloons TD 6 31.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Paralar azalmaz
  2. Sınırsız para maymunları
  3. Sınırsız güçler
  4. Tüm maymunların kilidi açıldı
  5. Tüm kahramanların kilidi açıldı

Ninja Kiwi, sürekli olarak çekici oyunlarla başarılı oyuncular üreten, büyük başarıya sahip bir yayıncıdır. En büyük markaları muhtemelen balonlarla savaşan maymunların yer aldığı Bloons serisidir. Hepsi çocuklara uygun resimlerdir, bu yüzden ebeveynleri çok desteklerler. Öyle bile olsa oyun o kadar popülerdi ki altı bölüm halinde yayınlandı. Bloons TD 6, çeşitli içeriği, çok geliştirilmiş görselleri ve benzersiz oyun geliştirmesi ile bu serinin en iyi oyunu olarak kabul edilir.


Bloons TD 6 v31.2 MOD APK


Bloons TD 6, oyunculara maksimum deneyim sağladığında serinin neredeyse son geliştirmesidir. Yayıncı, oyuncularını memnun etmek için şimdiye kadar yeni yamaları güncellemeye devam ediyor. Birincisi, oyunun çekiciliği son derece büyük ölçekli bir oyun yaratmasında yatıyor. İlk seviyelerde her şey maksimum ölçeğe ulaşmıyor, ancak daha sonra maça katılan birçok unsurla oyun daha karmaşık hale geliyor. Maymunların da birlikte çalışma gücü vardır. Bu, oyunu aynı türdeki birçok oyundan daha karmaşık hale getiren faktörlerden biridir.


Bloons TD 6 Para Hilesi


Bu oyunda maymunların yeni animasyonları olacak. Bu hareketler, oyuncuların oyunda meydana gelen unsurları tanımasını kolaylaştırır. Oyuncunun oyundaki becerileri ne kadar net olursa, o kadar doğru stratejiler planlar. Çok sayıda düşmanı en az güçle nasıl yeneceklerini bilirler, zamandan ve emekten tasarruf ederler. Oyunda daha benzersiz ve ilginç hale getirmek için yüzlerce yeni görünüm de mevcut. Çocuklar saatlerce oyun oynadıktan ve ödülleri biriktirdikten sonra aldıkları kostümlerden kesinlikle keyif alacaklar.


Bloons TD 6 31.2 Maymun Hile Apk


Strateji oyunlarındaki çeşitlilik, daha fazla oyuncuyu çekmek için temel bir unsurdur. Öncelikle oyundaki haritanın benzersiz olması gerekiyor. Genellikle bunun gibi oyunların birçok farklı haritası olur. Her seviye, oyuncunun maymunları düşmanları vuracak şekilde ayarlayabileceği bir haritadır. En son sürümde, oyuncuların deneyimlemesi için 48'den fazla orijinal harita eklenecek. Bu haritalar gelecekte giderek daha karmaşık hale geliyor. Bazı haritalarda bile görünürlüğünüz sınırlıdır. Bu türde çok tecrübeye sahip oyuncular için düşmanın konumunu tahmin etmek kolaydır. İyi istismar edilirse, dezavantaj da bir avantaj haline gelebilir.


Bloons TD 6 31.2 Kahraman Hile Apk


Düşmanlar güçleniyor, büyüyorlar, öldürmeleri zorlaşıyor ve sayıları artıyor. Bu, oyuncu için işi çok zorlaştırır. Bununla birlikte, kuvvetleriniz de gittikçe daha güçlü hale geliyor. Yeni BTD6 kuleleri Druid ve Alchemist, Mortar Monkey ve Engineer Monkey… Bunlar son derece büyük güce sahip karakterlerdir, eğer onları iyi kullanırsanız, kombolar oluşturmak için birbirinizle koordine edebilirsiniz. Bu maymunlar, panodaki ekranın sağ tarafında görünecek.


Bloons TD 6 apk ücretsiz indir


Gerçekten ihtiyacınız olan birimleri toplamak için ihtiyacınız olan para miktarını ölçmeniz için belirli bir fiyatı olacak. Her maymun 3 farklı yönde yükseltilebilir. Her yön, dövüşte ayrı etkiler getirir. Yuvaları tam olarak çağırdıysanız ancak düşmanlar güçlenmeye devam ederse, karakterinizi yükseltmeniz gerekir. Dikkatli düşünün çünkü karakter yükseltmelerine para harcadığınızda, bu para artık cebinize geri dönemeyecek. Bir yuvayı geri almanın tek yolu, birimi satmak ve biraz para kaybetmektir.


Bloons TD 6 apk Son Sürüm hilesiz


Bu, bu oyunda mutasyona uğrayan en büyük faktörlerden biridir. Temel olarak oyuncu, savaşta bir fark yaratmak için sahnenin herhangi bir yerinde kahramanları özgürce kontrol edebilecek. Maymunların hepsini yok etme gücüne sahip olmadığı bazı durumlarda, kahramanlar kurtarıcı olacaktır. Becerilerinin pek çok etkisi var ve haritada hareket edebiliyorlar. Bazen bu karakterler müttefiklerinin hasarını ve saldırı hızını artırır veya bazen çok büyük bir normal demir alanı oluşturur.


Bloons TD 6 apk 2022


Oyun, istediğiniz zaman rahatça eğlenmeniz için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı birçok oyun moduna sahiptir. Wi-fi bağlantınız olduğunda diğer insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Wi-Fi bağlantınız yoksa çevrimdışı maçlara katılabilirsiniz. Çevrimdışı oynamak da eğlencelidir çünkü birçok farklı modu vardır. Örneğin Kısıtlı Maymunlar, Çift Sağlıklı MOAB'lar ve acımasız CHIMPS kuralları. Bu modlar sürekli güncellenecektir.


Bloons TD 6 İndir (MOD Para / Tümünün Kilidi Açıldı / Ücretsiz Yükseltme)


Önceki android oyun  NUKEOUT APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Blons td 6"

Hanifi

11 ay önce

Veri n

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar