Cyberpunk Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cyberpunk Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 1 Cyberpunk Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 2 Cyberpunk Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 3 Cyberpunk Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 4 Cyberpunk Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 5 Cyberpunk Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 6

Cyberpunk Hero Para Hileli MOD APK [1.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Suç çeteleri ve haydutlarla dolu sürükleyici ve acımasız Cyberpunk dünyasına girin.


Cyberpunk Hero 1.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. One Hit Kill
  2. Sınırsız Para Hilesi (elmaslarla takas edin, mağazadan satın alın)
Zorlayıcı ve oyuncuları eğlendirecek bir oyun Cyberpunk Hero. Oyuncular, beceri ve ekipmandan özel yardım alarak düşmanları yenmeye ve birçok farklı seviyenin üstesinden gelmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, konumlar görmezden gelemeyeceğiniz benzersiz özelliklere sahip olacak ve zorluk her zaman artacaktır, bu yüzden lütfen daha güçlü olmak için karakteri yükseltin.


Cyberpunk Hero v1.1.3 MOD APK


Cyberpunk Hero dünyası, üstesinden gelmeniz gereken belirli benzerlikler ve zorluklar bulacağınız aynı adlı oyundan ilham almıştır. Örneğin önünüzde beliren birçok düşman olacak ve karakterin çevre içinde hareket etmesini kontrol edecek ve onları yenmek için silahları kullanacaksınız. Ek olarak, bu oyunun oynanışı basittir, herhangi bir oyuncunun alışması ve ustalaşması için zaman ayırması gerekecek, oyun sürecini kolaylaştıracaktır.


Cyberpunk Hero Para Hilesi


Oyuncular yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla bu oyunun içinde hareket etmeye odaklanacak ve isteklerinize göre hareket edebileceksiniz. Ayrıca saldırı mekanizması hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü karakter otomatik olarak yakınında bulunduğu düşmanları hedef alacak ve silahıyla onlara saldıracak. Aynı zamanda, her karakterin belirli bir ateş hızı vardır. Bazen, hareketsiz ve savunmasız durmak yerine bir sonraki saldırıyı almak için hareket etmeniz gerekecektir.


Cyberpunk Hero Silah Hilesi


Cyberpunk Hero'ya başlarken oyuncular bir sahne seçip onu deneyimlemeye başlayacaklar ve her ortamın kendi sahne sistemi olacak. Başka bir deyişle, bir kuleye tırmanmaya benzer ve seviyeden seviyeye gideceksiniz. O bölümün amacı, bölümde ortaya çıkan düşmanları alt etmektir ve bunlar sıradan askerler veya üstesinden gelmeniz gereken zor patronlar olabilir. Oyun sırasında seviye atlarsanız belirli bir miktarda destek de alırsınız.


Cyberpunk Hero Apk Hile


Oyun sırasında belirli bir miktar para ve deneyim kazanacaksınız. Böylece yeni bir seviyeye ulaştığınızda ortaya çıkan üç beceriden birini seçebileceksiniz. Her becerinin, dikkatli bir şekilde seçmeniz gereken kendine has özellikleri vardır. Zamanla, maksimum seviyeye ulaştığınızda bir dizi beceriye sahip olacaksınız ve maçın durumuna bağlı olarak tamamen makul bir beceri sistemine nasıl sahip olacağınızı bileceksiniz.


Cyberpunk Hero Apk indir


Oyunda beceriler aracılığıyla yapılan geçici yükseltmelerin yanı sıra, oyuncuların farklı bir silah ve ekipman sistemine ihtiyacı olacak. Bu donanımlı silahların her biri saldırı ve sağlığınızı artıracaktır. Böylece karakteriniz oyundaki farklı seviyelerden geçmek için daha güçlü ve daha kolay hale gelecek. Ayrıca bu oyun, üstesinden gelmeniz gereken farklı özelliklere sahip bir konum sistemine sahiptir. Fakat bu süreç uzun sürecektir.


Cyberpunk Hero Son Sürüm Apk


Bu oyunun ekipman sistemi, mavi, mor ve diğer birçok renk gibi renklerle ayırt edilir. Bu nedenle, herkes hayranlık uyandıran ekipmanlara sahip olmak ister. Aynı zamanda oyuncular, herhangi bir karaktere yardımcı olabilecek birçok etkileyici beceriye sahip pasif bir beceri sistemi de deneyimliyorlar. Ancak önemseyeceğiniz bir faktör, yükseltmelere öncelik verecek becerileri seçemeyecek olmanızdır; belirli bir miktar paraya ihtiyacınız olacak ve becerilerin kilidinin açılmasını veya yükseltilmesini bekleyeceksiniz.


Cyberpunk Hero indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Tek Vuruş)


Bir önceki android oyun Club Soccer Director 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar