Zombie Evil Kill 5 Hospital Mega Hileli MOD APK [v4.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Evil Kill 5 Hospital Mega Hileli MOD APK [v4.8] 1 Zombie Evil Kill 5 Hospital Mega Hileli MOD APK [v4.8] 2 Zombie Evil Kill 5 Hospital Mega Hileli MOD APK [v4.8] 3 Zombie Evil Kill 5 Hospital Mega Hileli MOD APK [v4.8] 4 Zombie Evil Kill 5 Hospital Mega Hileli MOD APK [v4.8] 5 Zombie Evil Kill 5 Hospital Mega Hileli MOD APK [v4.8] 6

Zombie Evil Kill 5 Hospital Mega Hileli MOD APK [4.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombilere ve diğer korkunç yaratıklara karşı savaşın ve bu korkunç ortamda kaçış yolunu bulun.


Zombie Evil Kill 5 Hospital 4.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Donmuş Düşmanlar

Bu aşağılık zombi türünün bir üyesinin yedinci kez bir insanın canına kıyışı. Zombie Evil Kill 5 Hospital, oyuncuların bir hastanenin altındaki karmaşık yer altı tünelleri ve geçitleri ağında gezindiği birinci şahıs aksiyon video oyunudur.  Zombi salgını oyunun dünyasını tamamen yerle bir etti.


Zombie Evil Kill 5 Hospital v4.8 MOD APK


Mutant popülasyonu oldukça büyük olmakla kalmaz, aynı zamanda birbirlerine karşı çok saldırgandırlar ve bir sonraki kurbanı ele geçirmek için her şeyi yaparlar. Zombie Evil Kill 5 Hospital oyununda kahramanımız, bu tehlikeli ortamdan zarar görmeden çıkmayı umuyorsa, son derece dikkatli olmak, potansiyel tehditlere karşı yüksek bir farkındalık sürdürmek ve nokta atışı isabetle ateş etmek zorunda kalacak.


Zombie Evil Kill 5 Hospital Para Hilesi


Üstün üretim standartları, çeşitli zombi bölgeleri ve cephanelik seçenekleri, zombi türünün hayranları tarafından takdir edilecek. Görünüşe göre bu aktiviteye katılan insanların bunu irkilmekten keyif aldıkları için yaptıkları ima ediliyor. İğrenç canavarlar, oyun boyunca birincil motif olarak hizmet etmeye devam ediyor.


Zombie Evil Kill 5 Hospital Silah Hilesi


Birçok geleneksel doğaüstü korku hikayesinin geçtiği yer tıbbi bir tesistir. Yukarıdaki diziler, bu sefer oyun içinde hayata geçirilecek. Oyunun her aşamasını bitirmek için toplam 20 şansınız olacak. Bir seviyeyi başarıyla tamamladıktan sonra aynı terkedilmiş hastanenin farklı bir bölümüne gönderileceksiniz.


Zombie Evil Kill 5 Hospital Apk Hile


Açıkçası, ölümsüzler burayı evleri yapmış ve sabırla dikkatsiz turistlerle tıka basa doymayı bekliyorlar. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü oyun size çok çeşitli ölümcül silahlar sunuyor. Ateşli silahların gücü zamanla artacak, hasarın ve diğer komplikasyonların artmasına neden olur.


Zombie Evil Kill 5 Hospital Apk indir


Ödülleriniz, gönderdiğiniz düşman sayısıyla doğrudan ilişkili olacaktır. Ek olarak, son derece dikkatli olmanız gerekir çünkü sizin için erişilebilir olan yalnızca bir hayatınız vardır. Konum korkunç ve ıssız ve çevrede, savaşmayı zorlaştıracak genel bir kıyamet sonrası havası var.


Zombie Evil Kill 5 Hospital indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Evil Kill 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar