Robot Ninja Battle Royale Mega Hileli MOD APK [v1.60]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Robot Ninja Battle Royale Mega Hileli MOD APK [v1.60] 1 Robot Ninja Battle Royale Mega Hileli MOD APK [v1.60] 2 Robot Ninja Battle Royale Mega Hileli MOD APK [v1.60] 3 Robot Ninja Battle Royale Mega Hileli MOD APK [v1.60] 4 Robot Ninja Battle Royale Mega Hileli MOD APK [v1.60] 5 Robot Ninja Battle Royale Mega Hileli MOD APK [v1.60] 6

Robot Ninja Battle Royale Mega Hileli MOD APK [1.60] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda dünya adeta bir savaş alanına dönüşüyor ve siz bir savaşçı oluyorsunuz.


Robot Ninja Battle Royale 1.60 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşmanlar size hasar veremez.
Robot Ninja Battle Royale belki de piyasadaki kapsamı nedeniyle aksiyon oyunu türüne çokça maruz kaldınız; Bu ninja oyununu hemen deneyimleyin ve getirdiği heyecan verici özelliklerle şaşıracaksınız. Oyun, oyuncunun ihtiyaçlarına uygun oyun modlarını seçmenize olanak tanır ve bu modlar sayesinde ilk turlarda basit zorluklarla ellerinizi deneyebilirsiniz.


Robot Ninja Battle Royale v1.60 MOD APK


Robot Ninja Battle Royale sizi güçlü ninjaların konumuna götürecek. Oyuna başlayarak, hayatta kalma savaşını başlatmak için tam güce ve dövüş yeteneğine sahip bir ninja olacaksınız. Oyunun sağladığı silahı toplayın, ardından önünüzdeki engelleyici hedeflere saldırırken ateş düğmesine dokunarak kontrol edin.


Robot Ninja Battle Royale Para Hilesi


Oyunda yetenekli bir dövüşçüsünüz, bu yüzden sıkı dövüşmekten çekinmeyin. Kazanmanın tek yolu, operasyon yaptığınız alanda rakiplerinizi hızlı bir şekilde yenmektir. Oyun, etrafta sadece düşmanlar varken size heyecan verici bir savaş alanı sunacak ve bazen birdenbire ortaya çıkarak sizi takip edememenize neden olacak. 


Robot Ninja Battle Royale Hile Apk


Ayrıca, düşmanın elindeki savaşı kaybetmek istemiyorsanız, güçlü saldırılar başlatmak ve esnek hareket etmek için silahı buna göre ayarlamanız gerekir. Sonraki turlardaki zorluklar artık basit olmayacak, bu nedenle acil durumların üstesinden gelmek için savaş becerilerini ve çevik manipülasyonu donatmanız gerekiyor. 


Robot Ninja Battle Royale Apk indir


Ayrıca düşmanla sürekli yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Elbette güçleri de artacaktır, bu yüzden her zaman tetikte olmanız gerekir. Bununla birlikte, oyun, yollarını rahatça gözlemlemeniz için ekranın sağ köşesinde minyatür bir harita sağlayacaktır. Ayrıca, silahları tam olarak kullanın, hasarı artırmak için yükseltin ve her dövüşte inisiyatif alın.


Robot Ninja Battle Royale indir (MOD, Düşmanlar size saldırmaz)


Bir önceki android oyun Space Gangster 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar