Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [v11.020]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [v11.020] 1 Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [v11.020] 2 Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [v11.020] 3 Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [v11.020] 4 Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [v11.020] 5 Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [v11.020] 6 Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [v11.020] 7

Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Para Hileli MOD APK [11.020] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu tür yarışmalara katılmak, becerilerinizi diğer vasıflı oyunculara karşı test etmenizi ve stratejilerinden öğrenmenizi sağlar.

Dream League Soccer 2023 11.020 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyun Dream League Soccer 2023 lansmanı sırasında herhangi bir hata varsa, oyunu silin, oyun mağazasında bulun ve indirmeye koyun. İndirme yüzdesi görünür görünmez, İndirmeyi iptal edin ve oyun modunu siteden yeniden yükleyin.
  2. Oyunu başlatmak için Google Services'ten yetkilendirme gerektirir; Bu olmadan, oyun işe yaramayacak!
  3. Mod kullanırken yasaklanabilirsiniz.
  4. Oynamadan önce ağı kapatırsanız %100 güvenli. (Yalnızca Çevrimdışı Mod)

Oyunun yeni özellikleri ve gelişmiş grafikleri nedeniyle, Dream League Soccer 2023 oynadığınızda aksiyonun tam ortasında hissedeceksiniz. Fantezi futbol ekibinizi 4.000'den fazla Fifpro lisanslı oyuncudan oluşan bir havuzdan oluşturun ve çevrimiçi veya yerel çok oyunculu olarak yarışın.


Dream League Soccer 2023 v11.020 MOD APK


Dream League Soccer 2023, futbol maçları dünyanın en iyi oyuncularına karşı. Sekiz farklı kategoriye hakim olurken, tamamen 3D hareketle yakalanmış oyuncu hareketlerinden, oyun içi yorumlardan, ekibinizi özelleştirme yeteneğinden ve çok daha fazlasından yararlanabilirsiniz. Oyunun görselleri hiç bu kadar etkileyici olmamıştı.


Dream League Soccer 2023 Para Hilesi


Kevin De Bruyne ve Achraf Hakimi gibi A-list oyuncuları kadrosuna imzalamak, kendi basketbol “Dream Team” i oluşturmanızı sağlar. Bu tür müthiş rakiplere karşı rekabet etmek zor değildir.


Dls 2023 apk Android Club


Oyunun seviyelerinde ilerledikçe, oyun kurma yeteneklerinizi geliştirmeye, kadranı oluşturmaya ve karşılaştığınız herhangi bir rakip takıma karşı kafa kafaya yarışmaya öncelik vermelisiniz. Tesislerinin dünyanın geri kalanının en iyisi ile rekabet edebilmesi için Ligi Ligs of Legends'a girmeden önce arenanızı yükselttiğinizden emin olun. Görevi başarıyla tamamlamak için gereken bilginiz var mı?


DLS 2023 Para Hilesi


Dream League Soccer'daki yapay zekaya yeni animasyonlar ve iyileştirmeler eklenmesi nedeniyle, mobil futbol deneyimi radikal bir dönüşümden geçmek üzere. “Güzel oyun”, bir önceki yılın versiyonunda bir gelişme olan Dream League Soccer 2023'te daha da çoğaltıldı.


Dream League Soccer 2023 Hile Apk


Bu büyük ölçüde, şu anda uygulanan sezon boyunca yapılan sayısız değişiklikten kaynaklanmaktadır. Bu, Dream League Soccer'da ilk kez elinizi deniyorsanız, gerçek bir muamele içindesiniz. Onlar için yaptığınız giyim ve saç modeli seçenekleri açısından yöneticinize benzersiz bir görünüm vermek söz konusu olduğunda çok fazla boşluğunuz var. Hayalinizdeki ekibin görünümü, yakın zamanda tamamlanan yeniden tasarım ve grafik motorundaki iyileştirmeler sayesinde artık olduğundan daha iyi görünmüyordu.


Dream League Soccer 2023 Elmas Hilesi


Bu Dream League Live oyun modunda, ekibiniz dünyanın en prestijli kulüplerinden bazılarıyla karşı karşıya kalacak. Küresel skor tablolarına ve etkinliklere katılmak, size daha fazla genel puan kazanırken benzersiz ödüller kazanma şansınızı artırır.


DLS 2023 Para ve Elmas Hilesi


Sıralamada yükselerek takımlarınızın değerini gösterebilirsiniz. Mevcut FIFPRO lisanslarıyla 4.000'den fazla kalifiye sporcu arasından ideal ekibinizi oluşturun ve besleyin. Bu sistem mevcut olduğunda, oyuncular oyuna katılabilir ve çeşitli stratejiler kullanabilirler. Bu zaten büyük arz doğal olarak zaman içinde büyüyecek ve oyunun oynandığı zamanla doğru orantılı daha fazla öğe toplayacaktır.


Dream League Soccer 2023 Apk indir


Bu artış, oyunun başlatılmasından bu yana orantılıdır. Sezon ilerledikçe, daha yüksek bir kalibrenin daha önemli sayıda oyuncusuna erişebileceksiniz. Tasarımcılarımız, bu oyunculara gerçek hayattan alınma görünümü vermek için mükemmel bir iş çıkardılar.


Dream League Soccer 2023 Altın Hilesi


Tam teşekküllü bir 3D hareket yakalama sistemi, kalecinin vuruşlarını, mücadelelerini, kutlamalarını ve tasarruflarını kaydetti. Sonuç olarak, oyun hiç olmadığı kadar gerçekçi. Katılımcılar, hayatlarının en heyecan verici maçına katılacaklarından emin olabilirler ve maçın itibarı da güvenli kabul edilebilir.


DLS 2023 Hile


Bu noktaya kadar oyunun sekiz bölümünün her birinde başarılı olduktan sonra, on veya daha fazla kupa yarışması kazanırsanız artık “Legend” unvanını kazanabilirsiniz. Bu tür yarışmalara katılmak, becerilerinizi diğer vasıflı oyunculara karşı test etmenizi ve stratejilerinden öğrenmenizi sağlar. Oyuncu yolunda duran düşmanları başarılı bir şekilde yenerse, görevlerinde daha da ilerleyebileceklerdir.


Dream League Soccer 2023 Oyuncu Hilesi


Ayrıca, stadyum ve tıbbi, ticari ve eğitim tesisleri gibi futbol imparatorluğunuzun diğer bileşenlerini de inşa edebilirler. Bir nezaket olarak, bunu müşterilerinin rahatlığı için yaparlar. Topladığınız kanıtlar, onunla ilgili her şeyi ve her şeyi oluşturmak için kullanılabilir.


DLS 2023 Apk Dayı


Sonuç olarak, şu anda transfer pazarında mevcut olan en iyi oyuncuları bulmak istiyorsanız, ajanların ve izcilerin yardımını almayı düşünmelisiniz. Bunun nedeni, aradığınız oyuncuları bulma olasılığının artmasıdır.


Dream League Soccer 2023 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Brave Story APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar