Base Jump Wing Suit Flying Para Hileli MOD APK [v1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Base Jump Wing Suit Flying Para Hileli MOD APK [v1.6] 1 Base Jump Wing Suit Flying Para Hileli MOD APK [v1.6] 2 Base Jump Wing Suit Flying Para Hileli MOD APK [v1.6] 3 Base Jump Wing Suit Flying Para Hileli MOD APK [v1.6] 4 Base Jump Wing Suit Flying Para Hileli MOD APK [v1.6] 5 Base Jump Wing Suit Flying Para Hileli MOD APK [v1.6] 6

Base Jump Wing Suit Flying Para Hileli MOD APK [1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Paraşütle atlamaya cesaretin var mı?


Base Jump Wing Suit Flying 1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Base Jump Wing Suit Flying - Mobil oyunların mekânı, tek dokunuşla rahatça oynayabileceğiniz gündelik simülasyon oyunlarıdır. Sadece bu kadar basit bir hareketle, örneğin paraşütle atlama gibi gerçek hayatta pek yapamadığınız bir şeyi yapma fırsatına sahip olduğunuzda daha da ilginçtir. Paraşütle atlamaya cesaretin var mı? Birçok insan buna, insanın hayatında bir kez yapması gerektiği duygusu da der. Ama gerçeği söylemek gerekirse, bu hobi birçok riski, tehlikeyi gizler. Ve pahalılığının birçok insanın bunu yapmasını imkansız hale getirdiğinden bahsetmiyorum bile.


Base Jump Wing Suit Flying v1.6 MOD APK


Neyse ki bizim için zaman şimdi çok farklı. Skydiving'i denemek için bir fırsat aramak veya hiç denemediğiniz için pişmanlık duymak yerine, bu harika deneyimden bazılarını doğrudan mobil cihazınızda birkaç güzel simülasyon oyunuyla tamamen elde edebilirsiniz. Haydi Base Jump Wing Suit Flying ile deneyelim! Base Jump Wing Suit Flying, paraşütle atlama simülasyon oyunlarından biridir. Ama bu sadece paraşütle atlama değil. En güzel uçan elbiseler, en ikonik güçlü kanatlar ile donatılacaksınız. Ve yüksek bir yere götürüleceksiniz ve sonra dalmaya başlayacaksınız, ardından en uzun ve en becerikli hava hareketlerinizi gerçekleştireceksiniz.


Base Jump Wing Suit Flying Para Hilesi


Bu aşamaların üçünde de farklı puanlama faktörlerine sahip olacaksınız. En yüksek puanı almak ve diğer birçok güzel kıyafeti açma fırsatına sahip olmak için, her aşamada avantajınızda “ustalaşmanız” gerekir. Örneğin, erken aşamada, zihinsel olarak gerçekten hazır olduğunuz bir zaman seçmeli ve atlayıp kolayca gezinebileceğiniz bir köşe seçmelisiniz. Veya inerken, hızlı inip yeterli puan olmadan ölmek yerine, oraya yavaş yavaş ulaşmak için belirli bir varış noktası seçin. Bütün bunları ancak birçok oyun seviyesinden sonra kendi deneyiminizi hissedebilir ve çizebilirsiniz.


Base Jump Wing Suit Flying Hile Apk


Yukarıdan uçar ve yere inersiniz. O bölgeden geçenleri veya sakinleri şaşırtabilirsiniz. Tabii ki, oynamaya alışkın olmadığınızda birçok komik durum olacaktır. Örneğin kıyafetleriniz düzgün, duruşunuz ciddi ama aşağı uçtuğunuzda başarısız oluyorsunuz. Yerde gri ve beyazdan başka bir şey yok. Çok mutsuz görünüyorsun. Sokaktaki insanlar size acıyarak bakıyorlar ve sonra geçip gidiyorlar.


Base Jump Wing Suit Flying Apk indir


Ancak yavaş yavaş oyunun nasıl kontrol edileceğine alışmaya başlayınca, arazinin avantajını fark etmeye, rüzgarı takip etmek için sol ve sağ hareketlerden nasıl yararlanacağınızı öğrenmeye ve Hava süresini uzatmak için püf noktalarına sahip olmaya başlıyorsunuz. Yere düştüğünüzde, bir kuşun kanatları kadar hafif olacaktır. Ve elbette, doğru hedefe iniyorsunuz (örneğin önceden yerleştirilmiş bir stel gibi). Bu zamanda, insanların size nasıl baktığı farklı olacak. Durup izlemek için bir kuşun gökyüzünde uçmasını bile sağlayabilirsiniz. Ve oyunda bir alkış patlaması bile var.


Base Jump Wing Suit Flying indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pro Builder 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar