Beatstar Mega Hileli MOD APK [v26.0.2.2247]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Beatstar Mega Hileli MOD APK [v26.0.2.2247] 1 Beatstar Mega Hileli MOD APK [v26.0.2.2247] 2 Beatstar Mega Hileli MOD APK [v26.0.2.2247] 3 Beatstar Mega Hileli MOD APK [v26.0.2.2247] 4 Beatstar Mega Hileli MOD APK [v26.0.2.2247] 5 Beatstar Mega Hileli MOD APK [v26.0.2.2247] 6

Beatstar Mega Hileli MOD APK [26.0.2.2247] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Müziğinize dokunmanıza izin veren yeni bir ritim oyunu türü olan Beatstar ile yeni nesil müzik oyunlarını deneyimleyin.


Beatstar 26.0.2.2247 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Daima Mükemmele Dokunursunuz
  2. Yüksek Skor Hilesi
Beatstar, oyuncuların ünlü sanatçıların şarkılarını keyifle dinleyeceği ve bölümü mükemmel bir şekilde tamamlayacağı bir müzik oyunudur. Oyuncuların gözlerinin önünde birçok unsur belirecek ve hiçbir şeyi kaçırmamak için bunları doğru bir şekilde eşleştirmeleri gerekiyor. Aynı zamanda, çok sayıda şarkı, herhangi bir kişinin eğlence ihtiyaçlarını ve onları bekleyen zorlukları tam olarak karşılayabilir.


Beatstar v26.0.2.2247 MOD APK


Beatstar'ın size getirdiği oyun, üstesinden geleceğiniz zorlu oyun ile hayranlık uyandıran şarkılar deneyimleyeceğinizdir. Üç satırlık bir sahne göreceksiniz ve bu satırların sonunda Word Perfect'in olduğu bir bar olacak. Aynı zamanda bu elemanların hiçbirinin eşleşmeden bu çubuktan geçmemesini sağlamış olacaksınız. Başka bir deyişle, bir bileşen Mükemmel çubuğunu geçerse, oyunu durdurmak zorunda kalırsınız. Oynanış anlaşılabilir ancak oyuncuların becerilerini gerektiriyor.


Beatstar Para Hilesi


Mükemmel çubuğunu geçerken eşleştirmeniz gereken öğeler siyah çubuklar ve ortadaki simgelerdir. Yatay bir çizgiyse, Perfect bar ile eşleştiğinde kontrol etmeniz gerekir. Sürekli olarak farklı elemanlarla çalışacaksınız ve bazen sayıları çok olduğu için elleriniz boş olmayacak ve dikkat etmeniz ve eşleştirmeniz gereken üç satıra kadar var. Ayrıca yatay çizgili temel elemanın yanında ok işaretleri ve kuyruklu yatay çizgiler de vardır.


Beatstar Puan Hilesi


Diğer birçok ritim oyununa benzer şekilde, oyuncuların farklı sembollere sahip çıktı öğeleriyle uğraşması gerekecek. Yatay çizgi simgesinin yanı sıra, kuyruğu olan, oyuncunun tam eşleşmeyi yapmasını ve kuyruğu tamamen kaybolana kadar basılı tutmasını gerektirir. Diğer bir düpedüz zorlu tür, sizi belirli bir yöne kaydırmaya zorlayan ok işaretidir ve elbette bu bazen başka şeyleri de unutturur.


Beatstar hile APK


Beatstar'a girdikten sonra, oyuncu ana şarkıya erişecek ve seviyeyi tamamlamak için becerilerini kademeli olarak geliştirecektir. Her şarkının bir derecelendirme çubuğu vardır ve farklı yıldızlar toplamak için onu doldurmanız gerekir. Aynı zamanda şarkıların ritmini tamamen hissetmenize yardımcı olmak için tasarlandığı için bu oyundaki seviyeleri seveceksiniz. Yani oyuna odaklanan siz olacaksınız ve unutulmaz şarkıların keyfini çıkaracaksınız.


Beatstar android oyun club


Bu oyunda oyuncular birçok farklı etkileyici şarkı bulacak ve elbette dünya çapındaki sanatçıların popüler şarkılarını bulacaksınız. Kendinizi Avicii şarkılarına, hatta uzun yıllardır internette dolaşan Gangnam Styles müziklerine kaptırıyorsunuz. Aynı zamanda, bu şarkıların hepsinin, oyuncuların seçmeyi düşünmesi gereken belirli bir zorluk seviyesi olduğunu da fark ediyorsunuz.


Beatstar Elmas Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi, Perfect çubuğundan geçen bir öğeyi atladığınız için Beatstar'da istediğiniz zaman seviyeyi durdurabileceksiniz. Bu yüzden oyuncuların işini zorlaştırmak için oyun ayrıca her şarkıda size farklı zorluklar sunuyor ve eşleştirmeniz için birçok unsurun göründüğünü göreceksiniz. Sayıları tamamen ezici ve hiçbir şeyi kaçırmamak için reflekslerinizi harekete geçirmeniz gerekecek. Gözlerinizi ekrandan ayıramayacak ve kendinizi müzik dünyasına kaptırmayacak.


Beatstar indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Machinartist APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar