Stick Army World War Strategy Para Hileli MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stick Army World War Strategy Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 1 Stick Army World War Strategy Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 2 Stick Army World War Strategy Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 3 Stick Army World War Strategy Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 4 Stick Army World War Strategy Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 5 Stick Army World War Strategy Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 6

Stick Army World War Strategy Para Hileli MOD APK [1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zamanin geldi! Ordunu kur ve zafere götür!


Stick Army World War Strategy 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Stick Army World War Strategy, benzersiz savaşçılardan oluşan bir ekip kurmanızı ve her biri size yeni sürprizler sunan çeşitli yerleri fethetmenizi sağlar. İlk zaferden sonra, dövüşçü koleksiyonunuzu güncelleyebilir, mevcut olanları iyileştirebilir ve yenilerini ekleyebilirsiniz. Bu, daha güçlü olmanıza ve sonraki aşamalarda sizi bekleyen düşmanlarla yeni savaşlara hazırlanmanıza yardımcı olur. Tüm düşmanları yenin ve her biri güçlü olacak büyük bir müttefik ve savaşçı ordusuna sahip en güçlü komutan olun. Onları çeşitli silahlarla tepeden tırnağa donatın ve sonunda sizi bekleyen büyük savaşı kaybetmeyin!


Stick Army World War Strategy v1.2.0 MOD APK


Stick Army World War Strategy'deki oynanış, klasik duvardan duvara savaştır. Başlangıçta, ellerinde beyzbol sopaları olan birkaç çöp adam var. Düşman tarafında, yaklaşık aynı ordu karşı karşıya gelecek. Ayrıca, savaşı kontrol edemezsiniz. Sadece neler olduğunu izle. Kazanırsanız, biraz jeton alacaksınız. Onları yeni birimler satın almak için harcayın.


Stick Army World War Strategy Para Hilesi


Eğlence burada başlıyor. Emrinizde birkaç aynı savaşçı olduğunda, onları birbirine bağlamak mümkündür. Bu şekilde dövüşçülerinizin geliştirilmiş bir versiyonunu elde edeceksiniz. Bir vuruş yerine, çöp adam zaten bir makineli tüfek veya roketatar alabilir. Daha güçlü bir kahraman elde etmek için düşük seviyeli karakterleri bağlamanız gerekir. Uygulamada toplamda 30'dan fazla birlik türü olduğu için sıkılmayacaksınız.


Stick Army World War Strategy Silah Hilesi


Stick Army World War Strategy'de biraz seviye atlayabildiğiniz zaman, savaş alanına birkaç düzine savaşçı koyun. Daha da önemlisi, saldırı için en iyi seçeneği seçerek, savaş başlamadan önce hücrelerdeki karakterleri düzenleme fırsatınız var. Dikkatli olun çünkü yapay zeka da sürekli orduyu güçlendiriyor, bu yüzden zamanla oynamanız sizin için daha zor hale gelecek. 


Stick Army World War Strategy Hile Apk


Zamanla, her iki tarafta da birbirini parçalamaya hazır çok sayıda savaşçı olacağı gerçeğine gelebilirsin. Soğuk, ateşli silahlar ve hatta lazer silahları mevcuttur. Düşmana maksimum hasar vermek için totemlerinizi mümkün olan en iyi şekilde donatmaya çalışın. Destansı savaşları takip edin ve ekibiniz için tezahürat yapın, çeşitli güçlendiriciler ve yükseltmelerle zamanında güçlendirin.


Stick Army World War Strategy apk indir


Yukarıda belirtildiği gibi, bir Stick Army World War Strategy düellosu sırasında savaşçılarınızı doğrudan kontrol edemezsiniz. Ancak yine de takıma bir şekilde yardımcı olabilirsiniz. Bunu yapmak için bölümlerin geçişi sırasında aldığınız güçlendiricileri kullanmanız gerekir.


Stick Army World War Strategy indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Adventure Reborn APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar