Kitten Match Para Hileli MOD APK [v1.8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kitten Match Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 1 Kitten Match Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 2 Kitten Match Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 3 Kitten Match Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 4 Kitten Match Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 5

Kitten Match Para Hileli MOD APK [1.8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aynı renkteki öğeleri toplamanız gereken çok sayıda seviyeyi geçerek ürün satın almak için para kazanabilecektir.


Kitten Match 1.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş

Çaresiz bir şeker kedi yavrusunu gözünüze hoş göründüğünde nasıl reddedeceksiniz? Yavru kediye yardım edin ve onunla ilgilenin, Üç eşleştirme bulmacasını çözerek konutları tasarlayın ve geliştirin! Kitten Match'e hoş geldiniz! Tam burada, üçlü eşleştirme bulmacalarını çözerek güzel konuşan kedilerle konağı tasarlayabilir ve geliştirebilirsiniz.


Kitten Match v1.8.0 MOD APK


Bunun yeterince eğlenceli olmadığını düşünüyorsanız, korkmayın, kedileri besleyin, giydirin ve onlarla oynayın ve daha niceleri, yaratıcılığınızı geride bıraktık! Kitten Match oyununda gelin ve şimdi bizim bir parçamız olun, kediler sizin için hazır!  Her şeker kedi yavrusu hoş bir insanı hak eder.


Kitten Match Para Hilesi


Sevimli kedi yavrularıyla ilgilenin, konakları restore edin ve Match Three video oyunları gezegeninde yolculuk yapın! Sevdiğin kedicik her zaman yanında olacak!  Karlı yenen rengarenk oyun Üç sıra halinde göndereceğiniz yemeklerinizi kedilere uygun hale getirebilir ve konağınızı yenileyebilirsiniz.


Kitten Match Altın Hilesi


Kilidini açabileceğiniz ekstra bölümler, şeker kediniz ile aranızdaki bağ çok sıkı! Tereddüt etmeyin, sevimli kedicik arkadaşınızla tanışın ve yolculuğunuza başlayın! Bir hayvan bakım simülatörünün unsurlarını içeren "arka arkaya üç" yüksek kaliteli bir bulmaca oyunudur.


Kitten Match Elmas Hilesi


Burada oyuncu, sokaktan alınacak kedi yavruları için bir barınaktan sorumlu olacak. Evcil hayvanların hiçbir şeye ihtiyaç duymamasını sağlamak için, kullanıcının evin içini sürekli olarak iyileştirmesi ve kedilere ihtiyaç duydukları her şeyi sağlaması gerekir. 


Kitten Match apk android oyun club


Aynı renkteki öğeleri toplamanız gereken çok sayıda seviyeyi geçerek ürün satın almak için para kazanabilecektir.


Kitten Match Apk Hile


Geçişi basitleştirmek için oyuncu, güçlendiricileri ve çeşitli bonusları kullanma fırsatına sahip olacak. Geleneksel bulmaca oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir, ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir.


Kitten Match Apk indir


Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı "birikimi" tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.


Kitten Match indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Smolsies APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar