Smolsies Hileli MOD APK [v6.2.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Smolsies Hileli MOD APK [v6.2.17] 1 Smolsies Hileli MOD APK [v6.2.17] 2 Smolsies Hileli MOD APK [v6.2.17] 3 Smolsies Hileli MOD APK [v6.2.17] 4 Smolsies Hileli MOD APK [v6.2.17] 5 Smolsies Hileli MOD APK [v6.2.17] 6

Smolsies Hileli MOD APK [6.2.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sanal pelüş hayvanlarla ilgilenmek, banyo yapmak ve oynamakla yükümlü küçükler için uygundur.


Smolsies 6.2.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Unlocked / Kilitler Açık

Bir evcil hayvanınız olsun istiyorsunuz ama ona bakacak paranız yok, o zaman Smolsies size her gün oynayabileceğiniz sevimli bir doldurulmuş hayvan getirecek. Bu oyun kızlar için çok uygundur; sevimli sevenler bu oyunun gerektirdiği işlerde çok iyi iş çıkaracaklar. Burası, sanal evcil hayvanınızla stresi azaltmanıza yardımcı olacak yer olacak.


Smolsies v6.2.17 MOD APK


Smolsies, gerçek hayatta asla tanışamayacağınız yeni arkadaşlarla tanışabileceğiniz yeni evinizdir. Sevimli oyuncak ayılar bu evde yakın arkadaşlarınız olacak. Lütfen bu yeni arkadaşlarla tanışın çünkü bu size çok fazla neşe getirecek ve artık yalnız hissetmemenizi sağlayacaktır.


Smolsies Para Hilesi


Kendinizi bunalmış, üzgün ve çok fazla etrafta yaşamaktan yorgun hissediyorsanız, bu evcil hayvan evine gelin; Bu sevimli doldurulmuş hayvanlar size çok fazla rahatlık hissettirecek. Bu hayatta her şeyin bir sebebi vardır, bu yüzden bu doldurulmuş hayvanlarla tanışmanız hayatınızda harika bir şey olacak; güzel anların tadını çıkarın ve onlarla birlikte kalın.


Smolsies Apk Android oyun Club


Smolsies'lerinizi daha kalabalık ve zengin yapmak için gidin ve daha fazla evcil hayvan toplayın. Oyuncular her yumurtayı yumurtadan çıkarabilir, böylece birçok sevimli ve sevimli oyuncak ayı yumurtadan çıkabilir. Her yumurta bir oyuncak ayı olacak, bu yüzden kahkaha dolu bir eve ve evcil hayvan telaşına sahip olabilmek için çok sayıda yumurtayı kuluçkaya yatırmamız gerekiyor.


Smolsies Hile Apk


Oyuncu, her yumurtayı kuluçkaya yatırmanın yanı sıra, birçok farklı çeşidi üretebilmek için kuluçka makinesine iki farklı yumurta koyabilir. Farklı cinsleri melezlemek, evcil hayvan evini türler açısından daha çeşitli hale getirecektir. Her farklı hayvanın farklı özellikleri olacaktır, bu nedenle, kişilik gürültüsünün bir araya gelmesi nedeniyle eviniz çok ilginç hale gelecektir. Evi daha eğlenceli hale getirmek için sevimli evcil hayvanlar yaratabilen iki türü birleştirin.


Smolsies Yükle


Smolsies'de evcil hayvanlar kucaktan yeni çıktı, bu nedenle oyuncunun genç yaştan yetişkinliğe kadar onlarla ilgilenmesi gerekiyor. Yeni doğan oyuncak ayılar minik, sevimli ama çok savunmasızdır, bu yüzden lütfen onları sevin ve dikkatle ilgilenin. Ayrıca doldurulmuş hayvanların da ilginize ihtiyacı var, bu yüzden onları asla unutmayın. Arkadaşlarınızla ilgilenmenin sonuçlarını gözden geçirmek için evcil hayvanlarınızın büyümesini izleyin.


Smolsies Apk indir


İşiniz çok olacak, bu yüzden tüm evcil hayvan bakımı görevlerini üstlenmeye hazır olun. Kuluçka döneminden sonra, peluş hayvanlarınızı hızlı büyüyebilmeleri için beslemeniz, ardından temiz ve güzel kalmaları için yıkamanız gerekecek. Ayrıca onlarla oyun oynayarak vakit geçirmeniz ve onlarla iletişim kurmanız gerekir.


Smolsies Apk Son Sürüm


Evcil hayvanlarla ilgilenmenin yanı sıra Smolsies tarafından düzenlenen mini oyunlara da katılabilirsiniz. Evcil hayvanınızla oynayabilirsiniz; bu daha yakın olmanız için bir fırsat; birlikte eğlenmek birbirinizi daha çok sevmenizi sağlayacaktır. Ayrıca futbol, ​​basketbol, ​​boyama gibi oyunlarla da eğlenceli anlar yaşayacaksınız… Bu oyun ile harika anlar yaratın.


Smolsies indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Smolsies 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar