Rally Racer Dirt Para Hileli MOD APK [v2.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Rally Racer Dirt Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 1 Rally Racer Dirt Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 2 Rally Racer Dirt Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 3 Rally Racer Dirt Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 4 Rally Racer Dirt Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 5 Rally Racer Dirt Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 6

Rally Racer Dirt Para Hileli MOD APK [2.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunun süper otomobil serisinden gerçekten çok etkileneceksiniz. Mağazadaki tüm arabalar hayranlık uyandırıcı ve gerçeğe yakın.


Rally Racer Dirt 2.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklamsız
Rally Racer Dirt, güzel süper arabalarda size inanılmaz derecede ferahlatıcı ve heyecan verici bir his verecek. Sadece ünlü süper arabalara sahip olmanın keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda onları yüksek hızda kontrol edebilir, karmaşık yolculukların üstesinden gelebilir, diğer oyuncuları yenebilir ve arabanızı geliştirebilirsiniz. Bir canavar sürücü olun ve zorlu yarış pistlerini fethedin.


Rally Racer Dirt v2.0.7 MOD APK


Drift Spirits, Rally Racer Drift veya CarX Drift Racing gibi aynı türden tüm popüler oyunların üstesinden gelen Rally Racer Dirt oyunu, gerçekten çok yetenekli oyuncuların aradığı şeydir. Oyun grafik ve ses açısından güçlüdür, ancak aynı zamanda oyuncudan gençlerin çoğunluğunu fethetme arzusunu uyandıran yüksek bir beceri gerektirir. Bu nedenle, bu oyun için 50.000.000'den fazla indirme anlaşılabilir.


Rally Racer Dirt Para Hilesi


Oyundaki yollar inanılmaz derecede virajlıdır ve ölümcül dönüşler içerir, bu nedenle Drift becerisi oyunu kazanmanın anahtarıdır. Haritayı gözlemleme yeteneğinin yanı sıra, rakipleri yenmek için kısayollardan yararlanmak da önemlidir. Aracın yönünü şeridin ortasında kontrol etmeye odaklanmalısınız; yolun iki tarafına sapma aracın hızını azaltacaktır. Enerji biriktirmek ve beklenmedik bir ivmeye sahip olmak için hızı uzun süre yüksek tutun. Bu, mükemmel sprintler yapma şansınız olacak.


Rally Racer Dirt Araba Hilesi


Rally Racer Dirt'te minyatürde koca bir dünya olduğunu söylemek abartı olmaz. Tüm haritaları deneyimlerseniz, bunu daha iyi anlayacaksınız. Bu oyunda fethetmeniz gereken yollar normal yarış pistleri ve yüksek tepeler, sarp kayalıklar, kaygan buzlu yollar veya sıcak çöllerdir. Her araziyi anlamalısınız, kazanmak için en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.


Rally Racer Dirt apk hile


Bu oyunun süper otomobil serisinden gerçekten çok etkileneceksiniz. Mağazadaki tüm arabalar hayranlık uyandırıcı ve gerçeğe yakın. Arabalar farklı katmanlara göre sınıflandırılır; katmanlar ne kadar yüksek olursa, araba o kadar modern, güçlü ve pahalı olur. En modern süper arabalara sahip olmanız harika olurdu. Sonra üzerlerine oturun ve herhangi bir yarış pistini fethedin.


Rally Fury apk indir


Rally Racer Dirt'te aralarından seçim yapabileceğiniz üç oyun modu olacak. İnatçılığınızın test edildiği hayatta kalma modu. Hatırlamanız gereken tek şey, kendinizi mümkün olduğunca uzun süre hayatta tutmak ve mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine ulaşmak. Meydan okuma modu size 60 zorlu meydan okuma verecektir. 


Rally Racer Dirt APK Dayı


Hepsini sırayla geç ve kendi rekorunu kır. Çok oyunculu mod size en heyecan verici deneyimi getirecek. Çok fazla deneyim biriktirin, mevcut en modern arabayı kullanın ve arkadaşlarınızla yarışı kazanın.


Rally Racer Dirt APK 2.0. 3


3D görüntüler, yolları ve süper arabaları hiç olmadığı kadar gerçek kılıyor. Motorun sesi, driftin sesi, araziye çarpma sesi de deneyiminizi daha canlı hale getiriyor. Oyun ayrıca her arazide tutunma, araç ataleti veya rakip araçlarla çarpışma gibi daha küçük ayrıntılarla da ilgileniyor. Bu, oyun sırasında becerilerinizi sergilemeniz ve yarışınızı mükemmelleştirmek için küçük ayrıntılara dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.


Rally Racer Dirt indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Toca Life Neighborhood APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar