Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.29.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.29.0] 1 Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.29.0] 2 Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.29.0] 3 Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.29.0] 4 Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.29.0] 5 Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.29.0] 6

Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [1.29.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi kripto imparatorluğunuzu yaratın ve nihai Bitcoin Tycoon olun!


Crypto Idle Miner 1.29.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Para hilesi (harcadığınızda azalmaz)
Bitcoin en popüler para birimlerinden biri haline geldi ve olmaya devam ediyor. Bu para birimi, fiziksel olarak düzenlenmediği, ancak şifrelendiği ve internette dağıtıldığı için özeldir. Bu özelliğinden dolayı, teknoloji hakkında çok fazla bilgisi olan birçok insanı kendine çekiyor. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok, internet üzerinden bu para birimini toplamak için güçlü işlemcilere sahip bilgisayarlar kullanmanız yeterli. Genellikle kripto para olarak adlandırılır. Crypto Idle Miner – Bitcoin Tycoon, oyuncuların bilgisayar mühendisi olmalarını ve bu kaynaktan yararlanarak zengin olmalarını sağlayan bir emülatördür.


Crypto Idle Miner v1.29.0 MOD APK


Genellikle bu oyunlar çok benzersiz değildir, yalnızca gerçek endüstriler etrafında döner. Oyuncular için en yeni ve heyecan verici deneyimi getiren oyunlardan birini yapın. “Crypto Idle Miner – Bitcoin Tycoon” size sağlam bir temel sağlar. Bir sonraki rota kararınıza bağlıdır. Başarınız, kendi kripto imparatorluğunuzu kurmaktır. Oyuncular, birçok süper bilgisayarı ve bir dizi önde gelen mühendisi içeren devasa bir fabrikaya sahip olarak son derece zengin olacaklar.


Crypto Idle Miner Para Hilesi


Boşta tıklama simülasyon türünde Crypto Idle Miner. Nihai zengin olma hedefinize ulaşmak için son derece zorlu bir süreçten geçmeniz gerekecek. İlk başta, oyuncu yalnızca kripto madenciliği için kullanılan oldukça küçük bir tesise sahip olabilir. Başlangıçta her şey oldukça basit ve sahip olduğunuz para oldukça yavaş artıyor. Bu aşamanın en büyük önceliği, oyuncuların kripto para birimi büyümelerini hızlandırmasıdır. Boşta kalan bir oyunun doğası gereği, oyunda sık sık çevrimiçi olmanıza gerek yoktur, ancak yine de her zamanki gibi çalışır. Bu, oyunda harekete geçmenize gerek olmadığı ve varlıklarınızın otomatik olarak artacağı anlamına gelir. Orta seviye artış seviyesi, daha yüksek seviyelere yükseltip yükseltmediğinize bağlı olarak daha azdır.


Crypto Idle Miner Hile Apk


Bu oyuna kendinizin katılması tıpkı bir yatırımcı gibidir. Bu, paranızı insan gücüne ve malzemeye yatırım yapmak için kullanacağınız anlamına gelir. Çalışanlarınız ayrıca verileri analiz edecek ve yatırım konusunda tavsiyelerde bulunacaktır. Oyuncu, en büyük getiriyi elde etmek için ne zaman harekete geçeceğine nereye yatırım yapacağına karar vermek zorunda kalacaktır. Bu sayede oyuncular, siz çevrimdışıyken çalışabilmeleri ve para kazanabilmeleri için analitik mühendisler, güvenilir çalışanlar kiralamak zorunda kalacaklar.


Idle Miner APK Dayı


Ayrıca, birçok farklı şeyi de yükseltmeniz gerekiyor. Örnekler, Bitcoin madenciliği yapmak ve bunları diğer kurumlarla değiştirmek için kullanılan bilgisayarlardır. Günlerce durmaksızın çalışabilen güçlü bir bilgisayar, Bitcoin madenciliği yapmak için yeterli kapasiteye sahip olabilir. Şirketiniz büyüyüp zenginleştikten sonra oyuncuların fiziksel altyapılarını yükseltmeleri gerekiyor. 


Crypto Idle Miner apk indir


Analiz etme, depolama, takas etme gibi şeyleri yapabilmeleri için farklı binalar inşa edin. Oyunun oyuncu sistemi, birden fazla oyuncunun birbirleriyle Bitcoin alışverişinde bulunabileceği sanal bir pazar oluşturmak için çok çeşitlidir. Bu gerçekten çok eğitici bir oyun.


Crypto Idle Miner indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kick The Buddy Remastered APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar