Scary Teacher 3D Para Hileli MOD APK [v5.31.1]

Puan: 4.80 (Oylar: 11)
Scary Teacher 3D Para Hileli MOD APK [v5.31.1] 1 Scary Teacher 3D Para Hileli MOD APK [v5.31.1] 2 Scary Teacher 3D Para Hileli MOD APK [v5.31.1] 3 Scary Teacher 3D Para Hileli MOD APK [v5.31.1] 4 Scary Teacher 3D Para Hileli MOD APK [v5.31.1] 5 Scary Teacher 3D Para Hileli MOD APK [v5.31.1] 6

Scary Teacher 3D Para Hileli MOD APK [5.31.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Öğretmeni kızdırmayı başarabilecek misiniz?


Scary Teacher 3D 5.31.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gerçek parayla ücretsiz alımlar;
  2. Sonsuz enerji hilesi
  3. Para Hilesi
  4. Ücretli bölümlerin kilidi açıldı;
  5. Reklamların yüklenmesi devre dışı bırakıldı.

Scary Teacher 3D , açık bir dünyaya sahip bir Simülasyon oyunudur ve daha spesifik olarak, büyük bir interaktif evdir. Oyun çok çekici ve yeni bir oynanışa sahip, oyuncular için oyun ekranından çıkmak için zor anlar getirmeyi vaat ediyor. Kötü ve kurnaz şakalarla oyun 12+ olarak etiketlendi.


Scary Teacher 3D v5.31.1 MOD APK


Hikayenin sadece iki ana karakteri var, yani siz - kurnaz bir kız ve öğretmeniniz - Bayan T olarak da bilinir - çok kötü bir insan. İyi şeyler öğretmesi gereken kişi öğretmen olmalı ama bu kişi öğretmedi. Her zaman şiddetli cezalar veriyor, öğrencilere işkence ediyor, çocukların ruh sağlığını tehdit ediyor. Bu sefer, bu korkutucu öğretmen evinizin yanına taşındı. Scary Teacher 3D, öyleyse, şimdi, çocukların kahraman kızı olma zamanın geldi.


Scary Teacher 3D Para Hilesi


Bu oyunda, oyuncuların açık bir dünyada görevleri yerine getirmek için karakteri kontrol etmesi gerekecek, bu da esas olarak görevleri yerine getirmek. Görev sistemi, eve girmekten başlayarak oldukça çeşitlidir, genellikle şakalar. Görevler, tamamı 15 oda olmak üzere evin içinde %100 gerçekleşecek. 


Scary Teacher Apk Dayı


Örneğin, onun en sevdiği yemeğe tuz dökmenizi gerektiren bir görev var. Ya da oyuncudan araçları aramasını ve ardından bir şeyi kırmak için kullanmasını isteme görevi de vardır. Ürünler yol boyunca bir depoda bulunabilir veya parayla satın alınabilir.


Scary Teacher 3D Son Sürüm Apk indir 


Örneğin, evinin kilidini açmak için bir çift cımbız satın alabilirsiniz. Bundan sonra, bir sonraki ekran, oyuncunun tekrar yapmasını gerektirmeyecek şekilde kilit otomatik olarak açılacaktır. Görevleri yerine getirirken en önemli şey hala yakalanmamış. 


Scary teacher apk, android oyun Club


Bu yüzden dikkatlice izleyin ve odalarda saklanın veya mümkün olan en kısa sürede evden çıkın. Ev oldukça büyük olacak, bu yüzden belki de oyuncu başlangıçta hareket etmekte biraz zorlanacaktır. Ama endişelenme, alışacaksın. Çünkü oyun sırasında ev değişmeyecek. Tanıyın ve evin yanlarından yararlanın. İkinci bir kriter, bunu belirli bir sürede tamamlamanız gerektiğidir. Oyun boyunca, oyuncunun görevleri adım adım gerçekleştirebilmesi için talimatlar olacaktır.


Scary Teacher 3D premium APK


Oynatma ekranı, iki bakış açısına eşdeğer iki kare ile net bir düzene sahiptir. Ana ekran, görevinizi gerçekleştirdiğiniz yerdir. Bu arada, ekranın sol köşesindeki dairesel çerçeve üzerinden öğretmenin konumunu ve eylemlerini aynı anda takip edebilirsiniz. 


Scary Teacher 3D Apk para hile, Android oyun Club


Ayrıca sol alt köşe, gezinti çubuğunun bulunduğu yer. Ekranın sağ alt köşesinde yer alan gerçekleştirebileceğiniz dört eylem vardır: eğilme, zıplama, hareket etme ve alma. Yolda bazen yıldızlar olacak. Bunları alıp daha sonra satın almak için biriktirmeyi unutmayın.


Scary Teacher 3D APK nasıl İndirilir


Öğretmen sonucu gördükten sonra her görev tamamlanacaktır. Orada bir kez oynatma ekranınız kaybolacaktır. Bunun yerine öğretmenin yıkımı gördüğü sahne tam ekran olarak gösterilecektir. Şeytan öğretmeni çok uygun şekilde seslendirildiği için oyun oldukça ilginç.


Scary Teacher 3D İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Last Pirate Survival Island APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"scary teacher"

merve

2 yıl önce

daha kullanmadım

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar