Gangster Town Vice District Mega Hileli MOD APK [v2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Gangster Town Vice District Mega Hileli MOD APK [v2.5] 1 Gangster Town Vice District Mega Hileli MOD APK [v2.5] 2 Gangster Town Vice District Mega Hileli MOD APK [v2.5] 3 Gangster Town Vice District Mega Hileli MOD APK [v2.5] 4

Gangster Town Vice District Mega Hileli MOD APK [2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gangster kasabasına hoş geldiniz! Kendinizi rahat ettirin, suç dünyası sizi bekliyor!


Gangster Town Vice District 2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Yüksek Deneyim
  3. Dayanıklılığı Sıfırla
  4. Sınırsız Para Hilesi
Dinamik ve enerjik bir insanım. Ancak günümüzün modern işlerinin baskısıyla bazen yoruluyorum. O zamanlar PS4 mağazalarına gidip GTA Vice City oyunumu bulurdum. Bir oyuncu olarak bu dönemin meşhur oyununu mutlaka bileceksiniz. Ama ne kadar zahmetli, çünkü ne zaman oynamak istesem, yorgunluk içinde oldukça uzağa gitmek zorunda kalıyorum. Ama Gangster Town Vice District çıkış yaptığından beri, tamamen odamda yaşayabilir ve sevdiğim oyunu deneyimleyebilirim. Gangster Kasabası: Vice District, Vice District merkezli GTA'nın bir minyatürü olarak kabul edilir. Haydi bu oyunu çevrimdışı keşfedelim!


Gangster Town Vice District v2.5 MOD APK


Gangster Town Vice District oyununda oyuncular kötü şöhretli bir gangster olacak. Görünen o ki bu oyunda kanunlar hakkında endişelenmeden istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu oyundaki asıl göreviniz askeri silahların kilidini açmak, haritadaki sırları bulmak ve şehri domine etmek için karakterinizi yükseltmek. Vice District uzun zamandır isyan şehri olarak bilindiğinden, polisle, askerlerle veya soyguncularla karşılaşabileceksiniz. Onları kızdırmaya cesaret ederseniz yanıt vermeye istekli olacaklardır.


Gangster Town Vice District Para Hilesi


Ancak endişelenmeyin, bu oyun geniş bir silah cephaneliği sunuyor, para çalabilir ve ihtiyacınız olanı satın alabilir ve hemen oyuna başlayabilirsiniz. Başlangıçta elinizde hiçbir şey olmayacak, ekranın sol köşesindeki sanal tuş ile hareket edecek ve gördüğünüz her şeyi çalacaksınız. Ardından bir araba bulun ve görevlerinizi yerine getirin. Sistem size yenmeniz gereken nesneler hakkında ipuçları verecek, onu öldürdüğünüzden emin olun, ardından diğer eşyaları satın almak için paranız var. Ancak dikkatli olmalısınız çünkü silahları olabilir ve sizi her an öldürebilirler.


Gangster Town Vice District Dayanıklılık Hilesi


Gangster simülasyon oyunu oyun topluluğu için yeni olmasa da Gangster Town Vice District , karaktere girme unsuruyla karışık mizahi durumları beraberinde getiriyor. Oyun, gerçek gangster dünyasına benzer bir dünya açar. Çetelerin ve polisin aynı oyuncular olduğuna dair sürekli çatışmalar ve fikirler var. Gangster Kasabasının derinliklerine inerek, bu sanal dünyanın işlemesi gereken kuralları keşfedeceksiniz. Özellikle Gangster Town'ın rol yapma moduyla, hareketli bir şehrin sakini rolünü oynayacaksın. Çalıştığınız, tahrip ettiğiniz ve temel ihtiyaçları karşılamak için diğer insanları yağmaladığınız yer. Bir ev, araba sahibi olmak, hatta kafanızı alkol ve uyuşturucuya sokmak için para kazanıyorsunuz.


Gangster town Vice district android oyun club


Gangster Town: Vice District, bir PC platformunda PUBG'ye oldukça benzeyen bir grafik arayüze ve karakter kontrollerine sahiptir. Mobil bir macera oyunu arıyorsanız Gangster Town: Vice District en iyi seçimdir. Bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için ses, grafik ve kaliteli oyunla doludur. Üstelik bu oyun ücretsiz, hemen indirebilirsiniz. Ancak bu oyun oldukça ağır, sabit diskinizin sorunsuz oynayabilecek kadar büyük olması gerekiyor.


Gangster Town Vice District hile apk


Bu oyunda avlanmak, yağmalamak ve dövüşmek gibi her şeyi yapabilirsiniz. Ama bu dünyanın da kendi yasaları var. Sen de aranacak ve normal hayatta olduğu gibi hapiste olacaksın. Her gün karakterinizin ölmesini istemiyorsanız yiyip içmeniz veya sağlıklı olmak istiyorsanız tedavi için hastaneye gitmeniz gerekiyor. Ve öldüğünde bile, hayatını kurtarmak için bir doktor ekibine ihtiyacın var. Aksi takdirde, oyun sırasında çok çalıştığınız her şeyi kaybedersiniz. Ana görevler, saf ve karanlık işlerden şehrin etrafında dönecek. Madenci, taksi şoförü veya sosyal koruma parasına güvenen işsiz biri olabilirsiniz. Tehlikeli bir şekilde, daha zengin olmak için bir uyuşturucu satıcısı ticaret kahramanı olabilirsiniz. Ama her şeyin bir bedeli vardır. Her zaman yapmak istediğiniz iş konusunda dikkatli olun.


Gangster Town Vice District Apk indir


Oyundaki kanun çok basittir. Yasa dışı bir şey yaptığınızda kolluk kuvvetleri her zaman hazırdır. Özellikle, hepsi Yapay Zekadır (AI). Yönetici pozisyonlarındaki oyuncular sadece destek rolü oynayacaktır. Yapay zeka ekibi, nereye saklanırsan saklan, ne pahasına olursa olsun seni avlayacak. Ayrıca sizi sonuna kadar izleyecektir. Para da oyunda önemli bir şeydir. Paran olduğunda güzel bir araban ve büyük bir evin olacak. Sonraki zorlukların üstesinden gelmek daha kolaydır. Ancak daha az paranız varsa, her gün yiyecek ve içecek alacak kadar para kazanın. Bu koşullar Gangster Town Vice District'i zorlu kılıyor.


Gangster Town Vice District indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Metal Soldiers 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar