Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1] 1 Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1] 2 Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1] 3 Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1] 4 Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1] 5 Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1] 6 Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1] 7 Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [v2.1] 8

Gear Fever Reklamsız Hileli MOD APK [2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun tek bir amacı var yeni dişliler satın alıp kurarak mümkün olduğunca çok para kazanmak.


Gear Fever 2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Gear Fever, birbirinizle birleştirmeniz ve karmaşık mekanizmaları harekete geçirmek için kullanmanız gereken dişlilere sahip, büyüleyici bir günlük atari oyunu. Para kazanmak için farklı boyut ve renklerde dişlileri toplamanız, bunları birbiriyle birleştirmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor.


Gear Fever v2.1 MOD APK


Android için Gear Fever, tekrarlayan eylemlerle dolu basit ama bağımlılık yaratan bir oyun sunuyor. Oyun, minimalist bir tasarım, karmaşık olmayan oyun ve zorluk çıkarmayan kontrollerle memnun edebilecek. Oyunun tek bir amacı var. yeni dişliler satın alıp kurarak mümkün olduğunca çok para kazanmak.


Gear Fever Para Hilesi


Android için bu ücretsiz gündelik atari oyununu indirebilir ve benzersiz bir para basma mekanizması oluşturabilirsiniz. Ekranın boş bir bölümüne hızlıca dokunarak ek para birimi alabilirsiniz. Bunları harcayabilirsiniz: yeni dişliler satın almak, artan karlar ve mekanizmanın hızı.


Gear Fever Apk Hile


Makinenin performansını iyileştirmek ve iyileştirmek için aynı boyut ve renkteki dişliler birbiriyle birleştirilmelidir. Ayrıca ana karakterin odasını dekore etmek, gelecek, ev aletleri ve dekor öğeleri satın almak için dolar ve kristaller harcamanız gerekiyor.  Button Fever'da kullanıcının bir sonuca ulaşması ve tüm alanı doldurması için çok tıklaması gerekir.


Gear Fever Altın Hilesi


Başlamak için 1 numaralı bir düğmeniz olacak. Üzerine birkaç kez dokunun ve başka bir düğme satın almak için önemli bir miktar topladığınızı göreceksiniz. Şimdi iki birimi birleştirin ve bir ikili elde edin. Bu düğme biraz daha geniş olacak ve aynı anda birkaç yuva kaplayacak. "4" düğmesi daha da geniş olacaktır. Boşluk tuşuna benzer. Bu nedenle, farklı tuşlara tıklamanız ve bunun için sanal dolar kazanmanız gerekiyor. Tüm oyun alanını işgal ettiğinizde seviye tamamlanacaktır.


Gear Fever Elmas Hilesi


Sadece tıklamak çok sıkıcı olurdu, bu yüzden Gear Fever geliştiricileri projeye bir pompalama elemanı eklemeye karar verdiler. Dikkatiniz, oyun sırasında kullanabileceğiniz üç iyileştirmeye verilecektir. Birincisi, uygulamada yokken bile kazanma yeteneğidir. Tuş vuruşlarının hızının yanı sıra alınan geliri de pompalamak mümkündür. Bütün bunlar da para gerektirir ve bazı iyileştirmeler sizden oldukça fazla olan bir reklamı izlemenizi ister.


Gear Fever Apk indir


Zaten anlayabileceğiniz gibi, sistem kendi hayatını yaşıyor ve pratik olarak sizin müdahaleniz olmadan. Tek ihtiyacınız olan tıklamalar. Tüm bu sürecin daha hızlı ilerlemesi için yalnızca belirli bir düğmeye basabilirsiniz. Burada size bir dizi bonus sağlayan reklamla karşılaşacaksınız. Kısa bir süre için kendinize çifte ödül ve tam bir hız sağlayabilirsiniz. Ancak bunun için birkaç video izlemeniz gerekecek.


Gear Fever indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Murder by Choice Clue Mystery APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar