Traffic Tour Classic Hileli MOD APK [v1.2.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffic Tour Classic Hileli MOD APK [v1.2.8] 1 Traffic Tour Classic Hileli MOD APK [v1.2.8] 2 Traffic Tour Classic Hileli MOD APK [v1.2.8] 3 Traffic Tour Classic Hileli MOD APK [v1.2.8] 4 Traffic Tour Classic Hileli MOD APK [v1.2.8] 5 Traffic Tour Classic Hileli MOD APK [v1.2.8] 6

Traffic Tour Classic Hileli MOD APK [1.2.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu bir Otoyol veya şerit yarış oyunudur, daha fazla puan almak için Trafik sıkışıklığı Şerit bölme hızına geçin.


Traffic Tour Classic 1.2.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Kilitler Açık
  2. Araba Hilesi. Tüm arabalar açık.
  3. Para Hilesi. Altın Hilesi. Ücretsiz alabilirsiniz.
  4. Arabaları YÜKSELTEMEZSİNİZ.
Yarış oyunları her zaman birçok insanın zihinsel eğlence için kullanmayı tercih ettiği bir spor olmuştur. Traffic Tour Classic, son zamanlardaki tüm yarış oyunlarının en iyisi olan bir yarış oyunudur; her pistte mükemmel grafik kalitesi ve gerçekçiliğe sahip bir yarış alanı yaratmıştır. Birçok engeli olan hız yarışları, onları birlikte fethetmeniz için ana zorluktur. Bu oyun sayesinde oyuncular, arabalarının ne kadar yetenekli olduğunu göstermek için birçok fırsata sahip olacaklar.


Traffic Tour Classic v1.2.8 MOD APK


Traffic Tour Classic, diğer yarış oyunlarına kıyasla her zaman günümüz oyun topluluklarının en sevilen yarış oyunu olarak kabul edilmiştir. Bu oyun hakkında bir şey biliyor musun? Her şeyden önce, yarış türü her zaman en coşkulu alınan oyun ve en çok meşgul olan oyuncular olmuştur. Üstelik bu yarış oyunu, en hızlı yarış oyunlarıyla karşı konulmaz yarış sahneleri getirecek. Oyuncunun ana görevi, kendileri için uygun bir araba seçmek ve düz yolda koşmak ve zaferi kendileri için kazanmak için yarışlara katılmaktır.


Traffic Tour Classic Para Hilesi


Birçok modern fonksiyondan tasarlanan Traffic Tour Classic, yarış yeteneğinizi zaman sınırı olmadan ortaya çıkarmanız için seviyeler tasarladı. Oyuna girerken, oyunculara şu anda sahip oldukları becerilerle en seçkin yarış yeteneği gösteriliyor. Ayrıca, size sonsuz yarış deneyimleri yaşatmak için birçok oyun modu da oluşturulmuştur. İyi bir yarışçıysanız, kazanma şansınız %90 kadar yüksektir. Puanınızı skor tablosunda en yükseğe çıkarmak için macera oyunu modlarını kullanın.


Traffic Tour Classic Araba Hilesi


Yarış sahneleri genellikle otoyollardan, şehirlerden, çöllerden ve daha fazlasından gerçekçi ortamlarda çeşitli pistlerde gerçekleşir. Oyuncular, nefes kesen manzaralar ve birçok yüksek şehir binası veya derin tüneller ile geçtikleri yerlerin güzelliklerine hayran kalabilirler. Ayrıca, arabayı hareket ettirme sürecinde, oyuncu açık havada küçük yağmur damlaları veya soğuk beyaz kardelenlerden oluşan güzel hava durumlarıyla karşılaşacaktır.


Traffic Tour Classic Apk Hile


Ünlü yarış dünyasında oyuncuların teker teker kilidini açmasını bekleyen düzinelerce yeni araba var. Genellikle başarıyla geçtiğiniz seviyeler yeni arabaların kilidini açar. Bununla birlikte, oyuncular Traffic Tour Classic'teki tüm parkurları fethedebilmek için birçok zorluktan geçmek zorundalar. Oyunda arkadaşlarınızla rekabet etmek için yola çıkmak için favori arabalarınızı seçmeyi ve seviyenizi eşleştirmeyi unutmayın.


Traffic Tour Classic Apk indir


Birkaç turdan geçtikten sonra, arabanız oyuncuları arabalarını yükseltmeye ve tamir etmeye zorlayan bazı teknik zorluklarla karşılaşacak. Aracın pistte sorunsuz kontrolü gibi tüm aşamaları tamamladıktan sonra sıra otomobilin eskisi gibi olağanüstü ve enerji dolu olmasını sağlamaya geliyor. Sevgili arabanız için yeni bir renk giydirmek için stilinize göre boya renkleri seçin.


Traffic Tour Classic Son Sürüm apk


Oyuncular, oyunun rastgele modu ile birlikte yarışmaktan sıkılırlarsa, yeteneklerini daha fazla göstermek için çok oyunculu mod aracılığıyla arkadaşlarına meydan okumak için aynı anda çok oyunculu modu seçmelidirler. Eve muhteşem bir zafer getirmek için Traffic Tour Classic'te arkadaşlarınızla rekabet etmek için tüm becerilerinizi kullanın.


Traffic Tour Classic İndir (MOD, Tümünün Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Castle of Illusion APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar