Battle Flare Elmas Hileli MOD APK [v2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Battle Flare Elmas Hileli MOD APK [v2.6] 1 Battle Flare Elmas Hileli MOD APK [v2.6] 2 Battle Flare Elmas Hileli MOD APK [v2.6] 3 Battle Flare Elmas Hileli MOD APK [v2.6] 4 Battle Flare Elmas Hileli MOD APK [v2.6] 5 Battle Flare Elmas Hileli MOD APK [v2.6] 6

Battle Flare Elmas Hileli MOD APK [2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yüzlerce benzersiz düşmana karşı savaşın ve karakterinizi sayısız silah ve zırhla donatın.


Battle Flare 2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
  2. Sınırsız para hilesi
  3. Reklamsız
Battle Flare, Lotus Games Studios tarafından üretilen bir atış ve eğlenceli bir oyundur. Siren Head SCP Forest Survival gibi ünlü oyunlarıyla aksiyon oyunu hayranlarının hiç de yabancı olmadığı geliştiricilerden biri… Bu oyun üreticiden kaliteli bir ürün vadediyor. Bu, yüksek tempolu bir RPG dövüş tarzı oyundur. Oyunda güçlü savaşçılar ile mücadele dünyasında kaybolacaksınız.


Battle Flare v2.6 MOD APK


Battle Flare oyununda oyuncular, oyunda çok sayıda düşmana karşı savaşmak için zırh ve silah sistemleriyle donatılmıştır. Sadece gerçek savaşçılar ve kahramanlar tüm rakiplere karşı kazanabilir ve kraliyet ailesinin yeni kralı olabilir. Oyunun başında oyuncular farklı düşmanlarla kendi oyun tarzlarına göre aristokrat savaşlarına katılacaklar. Savaşlar, oyuncuların rakipleri kolayca yenerken sıkılmamasına yardımcı olmak için çok şiddetli ve heyecan verici olacak.


Battle Flare Para Hilesi


Savaş sırasında, hasarınızı artırmak için oyundaki nadir silahları toplayabilirsiniz. Battle Flare, düşmanlarınızı yok etmeniz için çeşitli silahlarla size en gelişmiş cephaneliği sunuyor. Ayrıca oyunun kontrollerde kademeli olarak ustalaşmanız için bir alıştırma modu da var. Bu modda oyuncular yeni dövüş becerileri öğrenmek için eğitilecek. Bu antrenmanlar, oyunculara gerçek rakiplerle savaşırken en iyi hazırlığı sağlamak için düşükten yükseğe kadar zorluk derecesindedir. Yenilmesi en zor rakip olmak için ustaca savaşmak için kendinizi eğitin.


Battle Flare Elmas Hilesi


Rol yapma ve atış oyunlarında, olay örgüsü ve oynanış unsurlarına ek olarak, faktörlerden biri de oyuncuların oyunda kalmasına ve oyuna bağlı kalmasına yardımcı olur. Ana oyun, ekipman sistemi ve ana karakterlerin kostümleridir. Savaşlarınızın daha güçlü olmasına yardımcı olacak ekipman yükseltmelerinin kilidini açmak için savaş macerasına katılın. Rakipleri kazandıktan sonra birçok eşyaya sahip olabileceksiniz. Oyuncular, arkadaşlarına uygun güzel, hayranlık uyandıran kostümler alacaklar. Oyununuzdaki kadın kahramanların muhteşem olmasına yardımcı olur.


Battle Flare Apk Hile


Battle Flare'in birçok oyuncuya dikkat çektiği ilginç noktalardan biri de oyunun grafikleri. Karakterlerin grafikleri iyi tasarlanmış, dövüş ve rol yapma oyunları için uygun. Oyundaki karakterler, kendinizi savaşa katılmış gibi hissetmeniz için gerçekçi olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyundaki ses, dövüşürken sizin için dramayı da arttırıyor. Aynı zamanda birçok dilde kullanıcıların oyunu kolayca deneyimlemelerine destek olması, oyunu dünyanın birçok yerinde popüler hale getiriyor.


Battle Flare Apk indir


Battle Flare, oyunculara bir dizi heyecan verici silah savaşı sunuyor. Oyunda birçok yoğun seviye yaşayacaksınız. Kendinize layık ödüller getirmek için güçlü rakipleri fethedin. Her düşmanı alt edebilmek için en gelişmiş silahları donatarak karakterinizi yükseltin. Boş zamanlarınızda rahatlamak için bu harika nişancıya çabucak sahip olmadan ne hakkında tereddüt ediyorsunuz?


Battle Flare indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Drones 4 Zombie Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar