[BETA] Project CARS GO Full APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
[BETA] Project CARS GO Full APK [v1.1.1] 1 [BETA] Project CARS GO Full APK [v1.1.1] 2 [BETA] Project CARS GO Full APK [v1.1.1] 3 [BETA] Project CARS GO Full APK [v1.1.1] 4

[BETA] Project CARS GO Full APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Geniş bir dünya olmasına rağmen, oyun, oyunculara hala oyuncuların eğlenmesi için ideal bir deneyim sunuyor


Project CARS GO 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


Kurulum : Oyunu kurmak ve oynamak için bir ARMV8 işlemciye ihtiyacınız var, aksi takdirde yüklenmeyecek veya çalıştırılmayacaktır.

Bir oyun pazarı, oyun yapımcılarının üretmek için aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli oyun türlerine sahip birçok potansiyele sahiptir. Hem oyuncular hem de oyun yapımcıları tarafından en çok fark edilen oyun türlerinden biri yarış. Geçmişte, bu türde oyuncuların deneyimlemesi için piyasaya sürülen birçok oyun vardı. Şimdiye kadar, yeni projeler kullanıcılara sunulmak üzere sürekli olarak güncellenmektedir. Oyuncuya yeni sunulan şeylerden biri de GAMEVIL firmasının Project Cars GO adı altında mobil versiyonuydu . Bu oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri başarıya ulaştı, bu nedenle oyuncular mobil sürümü bekliyor.


Project CARS GO v1.1.1 MOD APK


Yarış oyunlarının genellikle ortak bir yönü vardır: Oyuncuların keşfetmesi için belirli bir hikayeleri yoktur. Yaratıcı ekibin hikaye yatırımı yaptığı birkaç oyun olabilir, ancak yalnızca birkaç oyun var. Bu oyun, oyuncuların öğrenebileceği bir hikayeye sahip olmadığında bir istisna değildir. Oyunun bir hikayesi yok, bu yüzden oyunun yaratıcı ekibinin oyuncuları çekmek için başka şeylere yatırım yapması gerekiyor. Project Cars Go oyununun grafiklerinde bahsedilebilecek en çok yatırım yapılan şey, oyunun getirdiği son derece harika bir görüntü. Oyun, oyuncuların gözlemlemesi için insanlara çok gerçekçi bir 3D grafik formatı veriyor. Oyun, oyuncuların kendilerini içine çekmeleri için pek çok detayın bulunduğu güzel bir dünyayı başarıyla getirdi. Oyuncu yoldaki her kum tanesini ve rüzgarda sallanan dalları görebiliyor, hepsi mükemmel. Geniş bir dünya olmasına rağmen, oyun, oyunculara hala oyuncuların eğlenmesi için ideal bir deneyim sunuyor. Sadece grafik açısından ise bu oyun birçok popüler PC ve konsol platformuyla karşılaştırılabilir.


Project CARS GO Google Play


Diğer birçok yarış oyununda, oyuncunun bitirmek için arabayı kendi başına kontrol etmesi gerekir. İlk bitiren olmak istiyorsanız, bunu yapmak için mükemmel bir tekniğe sahip olmanız gerekir. Çoğu yarış oyunu bu kuralı izler, ancak bu kurallara uymaz; gitmek için farklı bir rota seçti. Bu oyun tüm bunları ortadan kaldırdı ve oyuncunun aracı kendi başına kontrol etmesi gerekmiyor; oyun bunu otomatik olarak yapacaktır. Oyuncunun arabası otomatik olarak bitecek, ancak bu oyuncunun hiçbir şey yapmasına gerek olmadığı anlamına gelmez. Oyuncu, herhangi bir oyundan bağımsız olarak, sondaki sıralamaya karar vermede en kritik rolü oynar. Oyuncuların, oyunu tamamlamak için doğru zamanda arabayı nasıl hızlandıracaklarını ve yavaşlatacaklarını bilmeleri gerekir. Bir viraja gelirseniz ancak oyuncu yavaşlamazsa, pistten düşersiniz veya rakibinize vurursunuz


Project Cars GO Android oyun CLUB


Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncuların aracı kendi başlarına kontrol etmelerine gerek yoktur, ancak otomatik olarak varış noktasına hareket edeceklerdir. Ancak oyuncunun kazanmak için hızlanma veya yavaşlama görevi de vardır. Oyuncuların hızlanması için ekrana dokunmaları veya yavaşlamak için basılı tutmaları gerekir. Oynatıcı, üzerinde mevcut hızı gösteren bir iğne mili bulunan bir hız saati görecektir. Mavi ve kırmızı bir boşluk olacak; o sayaçta, saat mavi renge döndüğünde, vites değiştirmek için ekrana basın. Kırmızı alana gitmesine izin verirseniz, oyuncunun hızı diğer arabalara göre gecikecektir. Virajlara geldiğinde, oyuncu freni kullanmak ve rakibini geçmek için ekrana basılı tutmalıdır. Oyuncu elini tamamen bıraktığında, hız artacak ve bir noktada vites değişimleri gerekecek.


Project Cars GO Full Apk


Oyunun daha heyecan verici özelliklerinden biri, birçok farklı araba türünün bulunduğu devasa bir garaja sahip olmasıdır. Oyunun sahip olduğu tüm arabalar, oyuncular için Lamborghini ve Ferrari gibi dünya çapında ünlü markalardan geliyor. Oyundaki arabalar, mümkün olduğunca gerçek olması için gerçekte olandan uyarlanmıştır.


Project CARS GO'yu indirin


Bir önceki android oyun Age of Magic APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar