Avtosh Speed Mega Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Avtosh Speed Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Avtosh Speed Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Avtosh Speed Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 3 Avtosh Speed Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 4 Avtosh Speed Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 5 Avtosh Speed Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 6

Avtosh Speed Mega Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Azerbaycan'ın en popüler oyunu olan Avtosh, yeni arabalar, yeni şehir ve yeni eğlence.


Avtosh Speed 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Kart hilesi
  3. VIP hilesi
Avtosh Speed, yarış unsurlarını bir araya getiren ve ana tema ve faktör olarak Rusya'da üretilen araçları kullanan bir sürüş simülasyon oyunudur. Oynanışı karmaşık olmasına rağmen, birçok etkileyici ve gerçekçi mekanikle bütünleşir, oyuncunun sürüş deneyimini geliştirir ve birçok benzersiz akrobasi veya numarayı verimli bir şekilde gerçekleştirir. Bunun da ötesinde, her şeyi mükemmel ve gelişmiş görsel kaliteyle oluşturmak için dinamik bir 3D grafik motoru kullanır.


Avtosh Speed v1.3.0 MOD APK


Avtosh Speed ​​aslen bir sürüş simülatörüdür, bu nedenle oyuncuların Rus tarzı araba kullanma hissinin tadını çıkarması için birçok farklı oyun moduna sahip olacaktır. Buna ek olarak, yarış modları hızlı ve şiddetlidir, bu da oyuncuları aracı kontrol etmeye ve yarışı kazanmaya odaklanmaları gerektiğinde daha heyecanlı hale getirir. 


Avtosh Speed Apk Hile


Oyun ayrıca daha fazla çeşitlilik katıyor, oyun kalitesini artırmak için yeni olanaklar sunuyor ve oyuncunun sürüş keyfini tatmin etmek için birçok çekici mekanik sunuyor. Elbette oyun, yarışın hızını değiştirmek, yeni araç türlerinin kilidini açmak ve karmaşık kontrol mekanizmalarını uygulamak gibi zorlukları sürekli olarak artıracaktır.


Avtosh Speed Para Hilesi


Oyundaki sürüş mekanikleri yepyeni bir seviyeye taşınıyor ve oyuncuların bir dizi eylemi başarıyla gerçekleştirirken ünlü numaralar veya akrobasi hareketleri yapmalarına izin veriyor. Bu mekanik, gerçek yarışlarda da uygulanarak deneyimi önemli ölçüde iyileştiriyor ve oyunun gerçekçiliğini diğer birçok faktöre gösteriyor. Kontrol mekanizmasındaki özgünlük sayesinde oyun aynı zamanda mizahi bir fizik sistemi uygulayarak çevre ile etkileşimi hiç olmadığı kadar esnek ve canlı hale getiriyor.


Avtosh Speed Kart Hilesi


Kontrol sistemi ayrıca gerçekçi bir vites kutusu kullanır ve oyuncuların çeşitli arazilerde veya durumlarda en iyi hız veya denge için işlevselliğini sonuna kadar kullanmaları gerekir. Oyuncular, her araç türü için aktif stiller veya farklı ön ayarlar dahil olmak üzere kontrolleri kendi stillerine göre özelleştirebilir. Kontrol sistemiyle ilgili tüm unsurlar kolayca değiştirilebilir, bu da oyunculara en sevdikleri arabayı sürerken daha fazla rahatlık veya rahatlık sağlar.


Avtosh Speed VIP Hilesi


Avtosh Speed, birçok tanınmış Rus üreticiden geniş bir araç yelpazesi sunar ve hepsi, görünüm veya iç mekan için birçok çekici özelleştirme ile birlikte gelir. İç mekanın değiştirilmesi oyun kalitesini ve daha fazlasını iyileştirecek ve oyuncular güzelliklerine hayran olmak için birinci şahıs bakış açısına sahip olabilecekler. Bu arada, görünümün özelleştirilmesi, oyuncuların seçebileceği ve geliştirebileceği yüzlerce yaratıcı ve canlı tasarımın yanı sıra özgürlükle doludur.


Avtosh Speed Hile apk dayı


Oyuncular her zaman zorlu hisler ararlarsa, Avtosh Speed, çevrimiçi sürüş modu aracılığıyla birçok heyecan verici ve keyifli aktiviteye sahip olacak. Oyuncuların sürüş becerilerinden en iyi şekilde yararlanmaları ve birçok önde gelen sponsordan en iyi ödülleri kazanmaları için çeşitli yarışlar, özel zorluklar ve benzersiz içerikler içerir.


Avtosh Speed apk indir


Avtosh Speed, oyuncuların yüzlerce lüks ve muhteşem araba sürmeye kendilerini kaptırmaları için birçok gerçekçi ve olağanüstü unsurla sürüş etrafında dönen ilgi çekici bir oyundur. Ayrıca, oyuncuları eğlendirmek için kapsamlı özelleştirmeler ve sürüş kariyerlerini daha da ileriye götürmek için özel zorluklar da dahil olmak üzere yeni oyun modları veya sürüş stilleri sunar.


Avtosh Speed indir (MOD, Sınırsız Para / Kart ve VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Bio Inc Redemption APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar