Heroic - Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heroic - Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] 1 Heroic - Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] 2 Heroic - Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] 3 Heroic - Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] 4 Heroic - Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] 5 Heroic - Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] 6

Heroic - Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [2.1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni kartlar, savaşta kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip olacak ve bazı kartlar, kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken oldukça fazla miktarda enerji gerektirecek.


Heroic - Magic Duel 2.1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Enerji Hilesi
Heroic – Magic Duel, oyuncuların rakiplerini yenmek için sahip oldukları kartları kullandıkları bir kart strateji oyunudur. Rakibe doğru ilerlemek ve saldırılar gerçekleştirmek için farklı ırklardan savaşçıları sahaya çağıracaksınız. Ayrıca her oyuncunun kendine ait belirli sayıda kartı olacak ve zamanla artacaktır. Güçlerini birleştirmek ve artırmak, oyunu kazanmanıza yardımcı olacaktır.


Heroic - Magic Duel v2.1.7 MOD APK


Heroic Magic Duel oyununda oyuncular, kahramanlar veya canavarlar gibi çeşitli karakterlerden oluşan belirli bir kart setine sahip olacaklar. Oradan da bu karakterlerin kartlarını doğru ve stratejik bir şekilde kullanarak rakiplerine karşı maçlara katılacaklar. Taktik unsuruna odaklanacaksınız, bu yüzden yavaş yavaş önlerine çıkan düşmanlarla savaşmak için karakteri kontrol etmenize gerek kalmayacak.


Heroic - Magic Duel Enerji Hilesi


Oyuncular yatay bir ortam görecek ve farklı renklere sahip iki portal tarafından kuşatılacak. Bu oyuncunun rengi, ekranın sol tarafında bulunan mavi portaldır. Aynı zamanda karakterlerinizin ortaya çıkacağı ve onları düşmanlarınızdan koruyacağı portaldır. En üstte iki sağlık çubuğu göreceksiniz ve önce sağlığı tükenen portal çökecek ve kaybedecektir. Karttaki karakterlerin ortaya çıkmasına izin verecek ve rakibin kapısına saldıracaksınız.


Heroic Magic Duel Hile


Oyuncuların Heroic'te bulacağı ve dikkat etmesi gereken ve gözlerini onlardan alamayacakları birçok unsur var. İlk faktör, her bir kartta kullanabileceğiniz ve açabileceğiniz, her birine bir numara eklenmiş kart sayısıdır. Spesifik olarak, bunlar oyuncunun savaşta onları çağırmak için genişleteceği enerji miktarıdır. Ayrıca kartların yan tarafında kullanabileceğiniz mana istatistikleri var ve bunlar zamanla artacak ve yeni birlikler çağırmanız için artacak.


Heroic Apk Hile


Oyuncuların dikkat etmesi gereken heyecan verici ama zorlu bir özellik, yeni kartların görünümüdür. Özellikle, bir kartı kullanmak istediğinizde, onu çağırmak istediğiniz konuma sürükleyeceksiniz. Çağırma başarılı olursa kart kaybolur ve yeni bir karakter belirir. Kullanabileceğiniz kart sayısının sürekli değiştiğini göreceksiniz ve hangi yeni kartları kullanabileceğinizi bilemeyeceksiniz. Bu yüzden kimsenin kaçırmayı göze alamayacağı heyecan verici bir deneyim sunuyor.


Heroic - Magic Duel Mana Hilesi


Oyuncular bazı Heroic seviyelerini tamamladıkça, bazı heyecan verici ve beklenmedik ödüller alabilecekler. Spesifik olarak, bir sandık göründüğünü göreceksiniz ve onu açacaksınız. Açılış işleminin tamamlanması için birkaç saniye beklemeniz gerekecek ve işlem tamamlandığında sandığı açabileceksiniz ve içeriden etkileyici ödüller ortaya çıkacak. Yeni bir kart ve onunla birlikte belirli rün türleri alacak kadar şanslı olabilirsiniz.


Heroic Magic Duel Apk indir


Yeni kartlar, savaşta kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip olacak ve bazı kartlar, kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken oldukça etkileyici miktarda enerji gerektirecek. Ayrıca rün kaynakları, sahip olduğunuz kartların herhangi bir istatistiği iyileştirildiğinde verimliliğini artırmanıza yardımcı olmak için kullanılacaktır. Zorlu maçlarda, oyuncuların sahip oldukları yetenek, onları yaklaşan düşmanlardan kurtaracaktır.


Heroic – Magic Duel indir (MOD, Sınırsız Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Iron Desert APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar