Traffic Racer Para Hileli MOD APK [v3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffic Racer Para Hileli MOD APK [v3.5] 1 Traffic Racer Para Hileli MOD APK [v3.5] 2 Traffic Racer Para Hileli MOD APK [v3.5] 3 Traffic Racer Para Hileli MOD APK [v3.5] 4 Traffic Racer Para Hileli MOD APK [v3.5] 5 Traffic Racer Para Hileli MOD APK [v3.5] 6

Traffic Racer Para Hileli MOD APK [3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yoğun bir trafik içinde, gittikçe hızlanan bir trafiğin içinde puan toplamaya çalışacaksınız.


Traffic Racer 3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz para hilesi
  2. Tüm arabalar açıktır (gerçek parayla satılanlar dahil), yerler, boyalar, tekerlekler ve viniller;
  3. Reklamsız
Özellikle yarış oyunları deyince aklınıza Asphalt, Drag Racing, Racing Thunder,… Traffic Racer en az önde gelen oyunlar. Traffic Racer, Soner Kara'nın bir ürünüdür. Yukarıda bahsedilen oyunlardan farklı olarak, arazide hareket etmek ve görünümü değiştirmek yerine, Traffic Racer sadece üçüncü bir görüşle hat üzerinde sürüş yapıyor. Trafik Yarışçılarının birincil nedeni sadece pahalı modern arabalar değil, tanıdık araçlar, hatta kamyonlardır. Ancak fikirlerdeki bu farklılık pek çok oyuncunun ilgisini çekti. Görünüşe göre Traffic Racer ile yarışın tüm unsurları sıfırlanmış. Bu, yarış oyunları hayranları için heyecan verici bir ortam olacak.


Traffic Racer v3.5 MOD APK


Oyunun başlangıcında oyuncular 27 farklı modelden biri seçilecek. Ayrıntıları özelleştirme yeteneği ile kendi benzersiz tarzınızı yaratabilirsiniz. Her araba farklı temel göstergeler taşıyacak ve ayrıca kendi sınırı da var. Eşiğin ötesine yükseltirseniz, üstün karaktere sahip bir araca dönüştürülebilir. Doğru hobiyi ve yarış hızını seçmek, deneyiminizi daha iyi hale getirecektir. Şimdi birlikte oynayan oyuncular arasındaki yarış değil, diğer araçlarla yarışınız. Oyuncular arabayı çalıştırmak için farklı arazi alanları seçebilirler. Diğer arabalar ana engelinizdir. Onlarla çarpışırlarsa, ekranınız hemen kapanacaktır. Aracınızın esnek kontrolüne sahip olmak, daha ileri gitmenize yardımcı olacaktır.


Traffic Racer Para Hilesi


Hız faktörü, yarış oyunlarında her zaman zirvededir. Sınırlı bir süre için en uzak mesafeye gidebilmeniz için doğru hızlanmanız gerekir. Ancak diğer arabalar o kadar hızlı gitmez, bu nedenle hızlanma dikkatsizliği diğer arabalarla çarpışmayı kolaylaştırır. Hız kontrolü son derece önemlidir. Her oyun seviyesinden sonra toplanan puanlarla, arabanın donanım unsurlarını yükseltmeye yetecek kadar büyük bir ödül alacaksınız. Bu, arabayı oldukça hızlandıracak. Bir başka ilginç nokta ise, araç ne kadar kompakt olursa, diğer arabaları dokunmadan geçmenin o kadar kolay olmasıdır. Büyük ve büyük arabalarda genellikle hareket halindeyken kör noktalar olur ve bu da puanınızı oldukça etkiler. Yine sizin için doğru arabayı seçin ve daha agresif bir şekilde yükseltin.


Traffic Racer Araba Hilesi


Traffic Racer 3D tasarımı çarpıcı ve zariftir. Ayrıntılarda çok ayrıntılı değil, ancak getirdiği basitlik oyuncunun ihtiyacı olan şeydir. Detaylar dikkatli, titiz. Pürüzsüzleştirici etki. Hız ve mesafe bilgileri açıkça görüntülenir ve hassastır. Kontrol düzeni ve arayüzün oynanması ve kullanılması kolaydır. Çok tanıdık bir üçüncü görüşe sahip olarak, yarışı takip etmek zor değil. Geçmişe kıyasla bu, yarış oyunları eklenmiş 3D arayüzden farklı değildir. Oyun, sert bir klavye cihazındaki birçok başlığa oldukça benzer. Ama yine de hepsi güzel, harika bir deneyim. Ses kalitesi ve doğru, hisleriniz gerçek hayattaki bir yarıştan farklı olmayacak.


Traffic Racer indir, apk


Hemen Traffic Racer'ı tercih etmekte tereddüt etmeyin. Bu heyecan verici bir yarış oyunudur. Nasıl oynanacağından grafiklere kadar ilginç. Sizin gibi bir yarış bağımlısı için sadece yarış arabalarının ideal ortam olacağı bir dünya. Ayrıca Traffic Racer, sürücünüzün seviyesinin bir ölçüsü olacaktır. Arkadaşlarınızla karşılaştıralım.


Traffic Racer indir (MOD, Kilitler Açık / Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun WWE Champions 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar