Mega Farm Idle Tycoon Clicker Para Hileli MOD APK [v0.20.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Mega Farm Idle Tycoon Clicker Para Hileli MOD APK [v0.20.4] 1 Mega Farm Idle Tycoon Clicker Para Hileli MOD APK [v0.20.4] 2 Mega Farm Idle Tycoon Clicker Para Hileli MOD APK [v0.20.4] 3 Mega Farm Idle Tycoon Clicker Para Hileli MOD APK [v0.20.4] 4 Mega Farm Idle Tycoon Clicker Para Hileli MOD APK [v0.20.4] 5 Mega Farm Idle Tycoon Clicker Para Hileli MOD APK [v0.20.4] 6

Mega Farm Idle Tycoon Clicker Para Hileli MOD APK [0.20.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların farklı mahsuller yetiştiren tarlaları ele geçireceği ve ürünlerinin hasat edilerek oyuncuya daha fazla para kazandırabileceği boşta bir oyundur.


Mega Farm 0.20.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Paranız olmasa bile kullanabilirsiniz.
  2. Upgrade hilesi
Mega Farm, oyuncuları para kazanmak için tamamlamaya çalışacakları alanlara ve görevlere götürür. Tek bir alanda sabitlenmeyeceksiniz, farklı görevleri tamamladıktan sonra yönetim konumlarını değiştireceksiniz. Aynı zamanda kazandığınız parayı iş verimliliğini ve yönetim alanlarınızın kalitesini artırmak için kullanabilirsiniz.


Mega Farm v0.20.4 MOD APK


Mega Farm'da oyuncu bir çiftçi olarak hareket edecek ve yeterli ürün tedarik etmek ve bunları pazara satmak için mahsul yetiştirmeye çalışacak. Her satış, belirli bir miktar para almanıza yardımcı olacak ve bu sayede çiftliğinizi geliştirebilir ve birçok yeni geliştirme teknolojisi ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, çiftliğin mekaniğini ve gelişimini anladıklarında, boşta oyunların oynanışı oyuncular için zorlayıcı değildir.


Mega Farm Para Hilesi


Oyuncular oyunu 2 boyutlu bir ortamda gözlemleyecekler ve ilgilenmeniz gereken farklı rollere sahip karakterler var. Ürünü yetiştirmek ve nakliyeciye zamanında teslim etmek için sürekli çalışan bir çiftçi bulacaksınız. Aynı zamanda kargo firması aldığı ürünleri depoya getirecek ve oradan sadece birkaç saniye içerisinde ürünler satılarak daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Aslında bu çok zor bir adım değil.


Mega Farm Hile Apk


Mega Çiftlik seviyesinin başlangıcında, çiftçinin operasyon müdürü olacaksınız ve onu yönetmezseniz, elbette, iş durdurulacaktır. Buradan, oyunun ilk aşamalarında oyuncunun birincil yönetici olduğu ve tüm faaliyetlerin istikrarlı olmasını sağladığı ve çok para kazanmalarına yardımcı olduğu görülebilir. Belli bir miktar paraya sahip olduklarında, çok para sağlamak için yükseltmeler yapmaya başlayacaklar.


Mega Farm Apk indir


Oyun sırasında, çiftliğin işlerine karşılık gelen konumlarda bazı düğmeler belirir, bu nedenle istediğiniz iş verimliliğini yükseltmek için bu düğmelere tıklayacaksınız. Aynı zamanda birçok faktör ortaya çıktığı için sadece ekranı en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olan unsura odaklanmalısınız ve elbette birçok oyuncu parayı alanın kalitesini yükseltmek için kullanacaktır. Yönettiğiniz tarlanın seviyesini yükselterek daha fazla buğday yetiştirebilirsiniz.


Mega Farm Apk Son Sürüm


İş verimliliğini artırmanın yanı sıra daha etkileyici bir nokta da otomatik olarak çalışan ve çiftçinin yerini alan bir robot bulabileceksiniz. Özellikle robotu tamir etmek ve işletmeye almak için belirli bir miktar para harcamanız gerekecek. Ekim ve hasat süreci eskisinden daha hızlı hale geldiğinde, sahip olduğu faydayı ve verimliliği elbette anlayacaksınız. Seviyenin görevini iyi bir şekilde tamamlamak istiyorsanız, bu yararlı özelliğin kilidini açabilirsiniz.


Mega Farm Altın Hilesi


Herhangi bir oyuncu Mega Farm'a dikkat edecektir çünkü deneyimlediğiniz her seviye bir seviyeye karşılık gelecektir. Bölüm boyunca tek bir alanı yönetmek yerine, bu oyun birçok farklı alanı yönetmenize olanak sağlayacak. Ayrıca, o bölge kalifiye olduğunda, tamamlamanız gereken yeni unsurlar ve görevlerle yeni bir çiftliğe götürüleceksiniz. Gerçekten de her oyun ekranı size etkileyici deneyimler getiriyor.


Mega Farm indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Yumruk Boks Oyunu Kickboks APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar