Big City - Open World MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.4.157]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Big City - Open World MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.4.157] 1 Big City - Open World MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.4.157] 2 Big City - Open World MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.4.157] 3 Big City - Open World MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.4.157] 4 Big City - Open World MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.4.157] 5

Big City - Open World MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [0.4.157] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatınız boyunca istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir yaşam simülatörü oyunudur. Bu oyunun kuralı yoktur; nihai hedefiniz istediğiniz hayatı yaşamaktır.


Open World MMO Sandbox Online 0.4.157 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi.
  2. Reklamsız

Big City - Open World MMO Sandbox Online oyununu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Ancak nasıl oynayacağınızı veya tadını çıkaracağınızı bilmiyorsanız, hikaye moduna sadık kalın. Her şeyden önce, tamamlamanız gereken bazı basit görevler var. Daha sonra, giderek daha zor hale gelecek, ancak ödül buna değer olmalı. Oyuncular bir ev inşa edebilir, bir aile kurabilir ve hatta bir ülkenin başkanı olabilir.


Open World MMO Sandbox Online v0.4.157 MOD APK


Bunun gibi bir Open World MMO Sandbox Online'daki oyuncular etrafta dolaşabilir ve kendileri için kaynak bulabilirler. Bu oyunda savaşacak hiçbir zorluk veya canavar yok. Sadece hayatınız için savaşmanız ve iş aramanız ve geçiminizi sağlamanız gerekiyor. Ancak devasa harita okyanusu, tarlaları, ormanları, dağları ve şehirleri içeriyor! Sakinler çeşitli ulaşım modlarını kullanarak dolaşabilirler ve hatta çıkarılacak çeşitli öğelerin bulunduğu iki ada bile vardır.


Open World MMO Sandbox Online Para Hilesi


Bunun gibi ücretsiz bir oyunun kanunu veya kuralı olmadığını anlıyorum. Araba, kamyon veya spor araba alacak kadar paranız varsa arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. Kimin daha hızlı olduğunu görmek için bir yarış düzenlemeye çalışın. Bu bir simülatör oyunu olduğundan, fizik gerçek dünya fiziğine dayanmaktadır. Çok hızlı sürersen, her an boynunu kırabilirsin.


Open World MMO Sandbox Online Kamyon Hilesi


Kamyonu ayrıca kütükleri şehirlere taşımak için kullanabilir ve bir oduncu olmak istiyorsanız bunları satabilirsiniz. Odun satmanın sana çok para kazandıracağına eminim. Sonra zengin olursun ve dünyayı dolaşabilirsin. Şirketinizi sıfırdan oluşturun! Para kazanmanın birkaç yöntemi vardır. Taş çıkarma, odun taşımacılığı ve yük taşımacılığı Büyük boyutlu damperli kamyonlar ve kamyonlar.


Open World MMO Sandbox Online Hile Apk


Masal modu, çok oyunculu çevrimiçi bir evrende geçen bir hikayeye sahip. Kahramanınızın güç kazanmasına yardımcı olun. Hedefleri tamamlayın, arsa boyunca ilerleyin ve yeni görevler alın. Burası özgür bir dünya olduğu için ne kadar uzağa giderseniz o kadar fazla seçeneğiniz olur. Tamamen açık bir ortama ve çeşitli hedeflere sahip çevrimiçi sanal alan. Harita çok büyük. Deniz, ovalar, ormanlar, dağlar ve kasabalar! Şu anda erişilebilir iki ada var. Bir yanda metropol, diğer yanda muhteşem doğa ve doğal kaynak kullanımı var.


Open World MMO Sandbox Online Apk indir


Size uygun bir stil seçin. Kaynakları çıkarmak, para kazanmanın eğlenceli bir yoludur. Spor araca binip uzaklaşabilirsiniz. Vagonunuzu fırlatıp dünyayı fethetmekte özgürsünüz. Sakin ve aklı başında bir sürücü müsünüz? O zaman yüksek hızlarda sürmeyi seviyorsunuz! 


Open World MMO Sandbox Online indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Soccer Star 22 Top Leagues APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar