Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [v1.6.0.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [v1.6.0.19] 1 Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [v1.6.0.19] 2 Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [v1.6.0.19] 3 Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [v1.6.0.19] 4 Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [v1.6.0.19] 5 Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [v1.6.0.19] 6 Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [v1.6.0.19] 7

Zombie Horde Mega Hileli MOD APK [1.6.0.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun, yarı otomatik ateş ve portre modu, RPG oyun mekaniği ve toplanabilir kahramanlara odaklanan güçlü bir meta oyunu olan birinci şahıs bir nişancı oyunudur.


Zombie Horde 1.6.0.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Sınırsız mermi hilesi
  4. Yeniden Yükleme Yok
  5. Her zaman 3 Yıldız
  6. Tümünün Kilidini Aç Kahraman
  7. AntiCheat Devre Dışı

Bu oyun, yarı otomatik ateş ve portre modu, RPG oyun mekaniği ve toplanabilir kahramanlara odaklanan güçlü bir meta oyunu olan birinci şahıs bir nişancı oyunudur. Zombie Horde oyunu birinci şahıs modunda oynanabilmesi ekstra çekici bir özelliktir.


Zombie Horde v1.6.0.19 MOD APK


Çeşitli oyun modlarında düzinelerce inanılmaz kahramanın kontrolünü üstleneceksiniz. Her biri beceri ve yetenekler, türünün tek örneği silahlar ve inanılmaz geçmiş hikayelerle donatılmış olarak gelir. Birinci şahıs ve keskin nişancı birinci şahıs nişancı modu arasında geçiş yapmak, Zombie Horde oyunu sadece bir başparmakla dikey yönde oynarken çok eğlenceli.


Zombie Horde Para Hilesi


Önemli ölçüde hareket gerektiren görevler için özel olarak geliştirildi ve mobil cihazlarda son derece iyi performans gösterdi. Geleneksel savaşçı türü tarzında tasarlanmış bir meta oyun döngüsüdür ve birçok oynanabilir mod, özelleştirilebilir kahramanlar, karmaşık hikayeler ve kalıcı görevlerle birlikte gelir.


Zombie Horde Mermi Hilesi


Her biri kendi yeteneklerine, geçmişine ve kişilik tuhaflıklarına sahip altmıştan fazla farklı kahraman mevcuttur. Cephanelikler ağzına kadar silahlarla doludur ve her kahramanın silah koleksiyonu için istatistikleri vardır.


Zombie Horde Yıldız Hilesi


Oyuncular, güçlü ittifaklar oluşturmak ve en güçlü zombileri alt etmek için hangilerini kullanmak istediklerini seçebilirler. Bu hayaletler daha hızlı ve daha akıllı hareket edebilir, bu da onları daha tehlikeli bir tehdit haline getirir.


Zombie Horde Apk Hile


Oyun ilerledikçe oyuncu, yukarıdan roket yağdırmak veya düşmanları hızlı ve kolay bir şekilde ortadan kaldırmak için biyonik güçleri kullanmak gibi çeşitli inanılmaz süper güçlere erişim kazanır. Dokunun, dokunun ve tüm oyuncular için ekranda gerçekleşen yoğun savaşların tadını çıkarın.


Zombie Horde Apk indir


Sosyal sonuçlara dikkatle bakmak önemlidir. Oyuncular, belirli bir modda birlikte çalıştıkları veya birbirlerine karşı rekabet ettikleri için veya bir ittifaka, birden çok ittifak etkinliğinden birine veya çeşitli farklı liderlik tablolarına katılsalar bile ödüller alırlar. Zorlu olmakla tanınan birden fazla patron da dahil olmak üzere çeşitli düşmanlarla savaşın.


Zombie Horde indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Descenders APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar