Shadowgun Legends Mermi Hileli MOD APK [v1.1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadowgun Legends Mermi Hileli MOD APK [v1.1.7] 1 Shadowgun Legends Mermi Hileli MOD APK [v1.1.7] 2 Shadowgun Legends Mermi Hileli MOD APK [v1.1.7] 3 Shadowgun Legends Mermi Hileli MOD APK [v1.1.7] 4 Shadowgun Legends Mermi Hileli MOD APK [v1.1.7] 5 Shadowgun Legends Mermi Hileli MOD APK [v1.1.7] 6

Shadowgun Legends Mermi Hileli MOD APK [1.1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz harika bir FPS savaş oyunu.


Shadowgun Legends 1.1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Aptal botlar;
  3. Sınırsız mermi hilesi
MADFINGER Games, oyunculara yeni bir süper ürün sunuyor - Shadowgun Legends - FPS ve aksiyon oyunu serisindeki bir oyun olan PvP Multiplayer. Oyuna adım attığınızda, insanların ait olmadığı gizemli dünyaya, bir dizi uzaylının yaşadığı yeni bir evrene dalacaksınız. Ne yazık ki, bu bilim kurgu dünyası onlar tarafından kötü niyetlerle saldırıya uğruyor. Dolayısıyla oyuncular oyuna katılırken bu dünyayı korumak için savaşan son kahramanlardan birine dönüşüyor. Oyunda, oyuncular tek oyunculu veya co-op, çok oyunculu arasında seçim yapabilir; bu, dünyadaki diğer oyuncularla tanışma ve işbirliği yapma fırsatı sunar.


Shadowgun Legends v1.1.7 MOD APK


Oyun, oyunculara devasa bir silah sistemi sağlıyor. Shadowgun Legends, 700'e varan silah sayısı ile cömert bir oyun olarak kabul edilir. Tabancalar, tüfekler, keskin nişancı tüfeği gibi bazı silahlar… Her silahın, her farklı düşman nesnesine uygun kendi işlevleri olacaktır. Bu nedenle, oyuncuların doğru silahı seçmesi, yaklaşması ve uzaylılara saldırması gerekir. Düşmanlar ölür, devam eden yakın dövüş durur ve oyuncu onlardan ek ganimet kazanır. Orada bitmiyor, yerleşik oyun zırhı parçalarının sayısı 1000 parçadan fazla; boya kutuları, görünümler, çıkartmalar… tek bir zırh setinde tasarlamak için kullanacaksınız. Bu zırh sizi düşman mermilerinden korur ve oyuncunun benzersiz kişilik tarzını gösterir. Oyuncuların kendi izlerini bırakabilmeleri için mümkün olduğu kadar çok zırh parçası toplamaları gerekir.


Shadowgun Legends 1.1.7 Para Hile Apk


Shadowgun Legends, oyunculara en otantik deneyimi getiren birinci şahıs bakış açısına sahip ünlü bir çevrimiçi oyundur. Oyuncu, Shadowguns savunma hattında bir çaylaktır; hepsi insanlığın efsanevi savaşçılarıdır. Oyuncunun görevi, oyunun 3 farklı gezegende sağladığı yüzlerce görev aracılığıyla uzaylıları yok etmektir. Bu kadar çok sayıda görevle, oyuncuların mücadele hırslarını yerine getirmelerine yardımcı olacak, oynamak ne kadar zorlaşıyor.Seviye ne kadar yüksekse saldıran uzaylıların sayısı o kadar fazla olur; orijinalinden farklı olarak sadece bir veya iki oyuncuya doğru koşarlar. Orada durmamak, güçleri ve savaş enerjileri ne kadar yüksekse, o kadar serttirler. Bu, önceki zaferlerden kazandığınız ganimetleri istiflemek için kullanmanın doğru zamanı. Bu nedenle, doğrudan ilk oyun ekranından yüksek sonuçlar elde edebilmek için lütfen avantajdan yararlanın ve çok konsantre olun.


Shadowgun Legends Mermi Hilesi


Oyuncu, gelecek vaat eden genç ve yeni bir savaşçıdır. Olağanüstü güçlere sahipsiniz, ancak belki de insanlık için böylesine asil bir görevle zorlu bir savaşta, takım arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, SHADOWGUN LEGENDS oyunculara bir co-op modu, çok oyunculu mod sağladı. Bu mod seçimiyle, sadece dünyadaki diğer birçok oyuncunun katılımı sayesinde yardım ve destek almakla kalmaz, aynı zamanda her farklı savaşçı ile her zaman farklı taktiklere, becerilere ve savaş deneyimlerine sahip olurlar.Bu sayede, arkadaşlarınız hakkında ilginç ve ilginç şeyler gözlemleyebilir ve onlardan öğrenebilir, kendi başınıza yapabilirsiniz. Oyundaki tüm görevler, oyuncuların İşbirliği modunu kullanmasına izin verir; hemen tarihin efsanevi bir aksiyon kadrosu oluşturalım.


Shadowgun Legends Hile Apk


Sadece destek değil, oyuncular farklı büyük ve küçük görevlerde birçok diğer oyuncuya meydan okuyabilir. Zor olduğunda birçok seçenek vardır; bu bire bir savaş veya birbirlerine karşı oynayan takımlar arasında olabilir. Ekip üye sayısı 4 kişiye kadar. Bu, sınırsız gücünüzü gösterme şansınız. Uygun zaman geldi; haydi adını sıralamalara yazalım, Shadowgun evreninde ünlü olalım. Yoğun atış savaşlarında oyuncular asil görevlerle kendilerini stresli hissetmişlerdir; SHADOWGUN LEGENDS oyunculara bir eğlence ekranı sunar; bu, aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla oyunun en sıra dışı özelliğidir. Oyuncular, arkadaşlarını Shadowgun çevresindeki bölgelere davet ediyor, hareketli partilere katılıyor, lüks barlara katılıyor, birlikte rahatlıyor, tutkulu şarap kadehlerine dalıyor.


Shadowgun Legends hile nasıl indirilir?


Shadowgun Legends oyuncuları için müjde: Büyük bir fırtına yaklaşacak, oyun, ilahi işlevlere sahip 6 efsanevi silah daha tasarlar ve sunar; bazı yeni kozmetikler, kaplar;… Şöhret sistemine eklendi Biri dahil 9 yeni, daha zor görev Modülde zamana karşı bir görev olarak ortaya çıkmıştır. Tüm oyuncuların hayranlık duymasına ve hevesle beklemesine yardımcı olamayacak.


Shadowgun Legends indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Ultimate Racing 2D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar