Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hileli MOD APK [v3.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 1 Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 2 Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 3 Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 4 Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 5 Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 6

Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hileli MOD APK [3.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yepyeni bir arcade shooter tarzı mı arıyorsunuz?


Sky Wings Pixel Fighter 3D 3.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Daha önce hiç bir atış oyununu kontrol etmek bu kadar kolay olmamıştı, sadece Sky Wings'te. Arcade tarzında tamamen yeni bir dünyaya giriyorsunuz. Kontrol etmesi kolay oyunun yanı sıra, dövüşçülerin arkasındaki klasik, renkli arka plan da aynı derecede etkileyici. Kendinizi inanılmaz derecede klasik görünen ve üzerinizde güçlü bir izlenim bırakan 3D piksel grafiklere kaptırıyorsunuz. Orada bitmiyor, birçok zorlu seviye fethetmeye hazır olmanızı bekliyor.


Sky Wings Pixel Fighter 3D v3.1.2 MOD APK


Bu özel dünyaya girerken cehennemde kaybolmaya benzetileceksiniz. Sizi çevreleyen, 3D piksel grafiklerle işlenmiş, inanılmaz derecede etkileyici arka planlardır. Karanlık cehennemin yanı sıra, oyuncular ayrıca tepeden bir bakış açısıyla derin yeşil ağaçlara girme fırsatına da sahipler. Sadece bu değil, aynı zamanda serin maviden koyu maviye bulutlar da keşfetmeniz için tasarlandı. Keyif alacağınız heyecanlı bir hikaye sizi bekliyor.


Sky Wings Pixel Fighter 3D Para Hilesi


Özellikle, bunun gibi atari tarzı nişancı oyunlarının çoğu, yalnızca solo modda oynayabilirsiniz. Birçok oyuncu bu silah savaşında tek başına böyle bir atı tercih edecek. Ancak birçoğunuz bunun oldukça sıkıcı olacağını düşünüyorsunuz. Bu nedenle Sky Wings, oynanışı yakalayıp geliştirerek ikinize de heyecan verici modlar getirdi.


Sky Wings Pixel Fighter 3D Silah Hilesi


Artık en özel sonsuz moda girebilirsiniz. Burada, otomatik olarak düşen uçaklarla artık yalnız başına savaşmıyorsunuz. Yine de, tam tersine, doğrudan ekranda, özellikle arkadaşlarınızla rekabet etme fırsatına sahip olduğunuzda, savaş her zamankinden daha eğlenceli hale geldi. Dünyanın dört bir yanındaki Sky Wings oyuncuları bile hiçbir ayrım yapmıyor. Bir meydan okuma gönderip kabul edildiğiniz ve bunun tersi olduğu sürece, size meydan okuyabilirler. Katılıyor musun katılmıyor musun?


Sky Wings Pixel Fighter 3D Hile Apk


Yeni ayak basan ve bu atış savaşında ilk adımları deneyimleyen çoğu oyuncu, üstesinden gelmenin nispeten kolay ve bazen sıkıcı olduğunu düşünüyor - ancak arkadaki karmaşık modları hızlandırırken sizi uyandıracak bir tokat. Etkileyici Çaylak, Şampiyon, Kahraman modunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu zor seviyeleri geçerseniz, çekici ödüller alacaksınız.


Sky Wings Pixel Fighter 3D Apk indir


Sky Wings, savaş uçağı koleksiyonundan size özel sürprizler getiriyor. Oyuncular, her seviyeye bağlı olarak farklı ağır veya hafif savaşçıların tadını çıkarabilir ve kendileri için seçebilirler. Black Rose, Acacia, Pentas da dahil olmak üzere 26'dan fazla uçak türü karşınıza çıkıyor. Her uçağın hız ve dayanıklılık parametrelerine bağlı olarak farklı güçleri ve özellikleri vardır. Bununla da kalmıyor, aynı zamanda çok özel ve türünün tek örneği drone'lara da sahibiz.


Sky Wings Pixel Fighter 3D Apk Son Sürüm


Ayrıca Sky Wings söz konusu olduğunda uçuş kontrolü klasik bir özellik haline geldi. Uçağı sola hareket ettirmek istiyorsanız, ona dokunun ve elinizi ekranın soluna hareket ettirin. Aynı şekilde, sağ, üst veya alt, sorunsuz bir şekilde çok basittir. Bu sayede herkes oyunu seviyor ve boş zamanlarında tercih ediyor. Dragon, Wolverine, Metal King crab'de sürekli üzerinize bombalar yağdırarak gökyüzündeki en kötü patronları alt edebilir misiniz?


Sky Wings Pixel Fighter 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Every Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar