Dead Paradise Car Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Paradise Car Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 1 Dead Paradise Car Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 2 Dead Paradise Car Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 3 Dead Paradise Car Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 4 Dead Paradise Car Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 5 Dead Paradise Car Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 6

Dead Paradise Car Race Shooter Para Hileli MOD APK [1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kıyamet arabalarında ciddi bir yarış aksiyonuna hazır mısınız?


Dead Paradise Car Race Shooter 1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Dead Paradise Car Race Shooter, dünyanın en iyi yarışçılarının arenası hakkında heyecan verici içeriklerle birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Yüzlerce farklı gücün desteğiyle bu rekabette yeniden bir araya gelirler. Ancak, yeni aile sizin desteğinizdir. Yüzlerce turnuva ve birçok prestijli kupa ancak ailenizle tekrar bir araya geldiğinizde geçerlidir. Oyuncular, geri dönmek için minyonları yenme görevini hızla tamamlamalıdır. Debug edilmiş versiyonda birçok kaotik savaş alanı sizleri bekliyor.


Dead Paradise Car Race Shooter v1.7 MOD APK


Dünyanın birçok tanıdık yüzü burada, Dead Paradise Car Race Shooter sahnesinde toplandı. Binlerce hayran performansınızı bekliyor. 90 seviye ile bu zor görev için sabit bir karakter seçmeniz gerekiyor. Oyuncuların becerileri yükseltme imkanı vardır, bunlar 4 kez ile sınırlıdır ve maksimum seviyeye ulaştığınızda yükseltmeyi durdurmak zorunda kalırsınız. Zekaları veya kullandıkları cephane türleri ile ilgili çeşitli seçenekler, karakter bilgilerinin önceden okunmasına yardımcı olacaktır.


Dead Paradise Car Race Shooter Para Hilesi


Dead Paradise, aralarından seçim yapabileceğiniz toplam 10 farklı arabaya sahiptir. Lounge'a katılmaya başladığınızda bir menü açılacaktır. Oyuncuların kendilerini birçok faydalı eşya ile donatmak için kısa bir zamanı vardır. Önemli olan aracınız. Sahip olma şansına sahip olmanız için çeşitli fiyatlara, koşullara sahiptirler. Önemli hasara sahip arabaların kilidini açtığınızda, oyunun sonunda patronlarla yüzleşmek için yeterli güvene sahip olacaksınız.


Dead Paradise Car Race Shooter Araba Hilesi


Dead Paradise'ın uzak çöl savaş alanı düzeni, dünya çapındaki güçlü yarışçıların yeniden bir araya gelmesi için mükemmel bir seçimdir. Oyuncular 15'ten fazla farklı düşman türüyle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Ayrıca, büyük güç kaynaklarına sahip beşten fazla patron da zaferin zirvesini fethetme sürecinde sizin için zorlaştırmak için çağrılır. Bunun eğlenceli mi yoksa zorlu bir karşılaşma mı olacağı size ve maçın geri kalanına bağlı!


Dead Paradise Car Race Shooter Hile Apk


Oyuncular, bu zorlu yarışa başlayabilmek için karakterde, kullanılan araçta ve farklı stratejilerde bazı değişiklikler yapmak zorunda kalacaklar. Bu heyecan verici ama aynı zamanda çok yoğun bir toplantı. Bitiş çizgisindeki herkesle başlayacaksınız. Çalıştırdıktan sonra, güvenliği tehlikeye atan ilk mermiler patladı. Onlardan kaçının ve ileriye doğru acele edin. Yol boyunca gizlenen tehlikeler de yarışı her zamankinden daha zorlu hale getiriyor.


Dead Paradise Car Race Shooter Apk indir


Dead Paradise, ekstrem sporlara tutkulu olan ve tehlikeli ortamların neden olduğu zorluklardan zevk alan oyuncular içindir. Sonunda nelerden geçmen gerektiğini önceden biliyorsun. Ancak sayı arttıkça seviyeler daha da zorlaşacaktır. Oyuncular sizi alt etmeye çalışanların kuyruklarını kesmek için çok zaman harcamak zorunda kalacaklar. Bu kaotik kombo savaşta hızla yarışın ve ateş edin. Patronla tanışırken en üst noktadan emin misin?


Dead Paradise Car Race Shooter indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hit And Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar