Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1] 5 Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1] 6 Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1] 7 Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.1] 8

Bucket Crusher Reklamsız Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çocuklar da dahil olmak üzere herkes için ideal olan süper kolay oynanışa sahip basit grafiklere sahiptir


Bucket Crusher 1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız

Bucket Crusher, VOODOO'nun ücretsiz bir simülasyon oyunudur. Çocuklar dahil herkes için ideal olan süper kolay oynanışa sahip basit grafiklere sahiptir. Bir kova kırıcı kullanarak mümkün olduğunca çok tuğla kırmanızı gerektirir. Oyun, yenmek için birden fazla farklı seviyeye sahip, oldukça bağımlılık yapıyor.


Bucket Crusher v1.0 MOD APK


Rahatlamanıza ve biraz zaman geçirmenize yardımcı olacak bir oyun istiyorsanız, Bucket Crusher mükemmel bir seçimdir. Android 5.0 (ve üzeri) cihazlarla uyumludur. Bu oyun karmaşık bir oyun oynama özelliğine sahip değildir. Her seviyede, yok etmeniz gereken bir dizi tuğla verilecektir.


Bucket Crusher Para Hilesi


Küçük tuğla duvarlarla başlayacaksınız ve ilerledikçe daha fazla tuğla ile seviyeler zorlaşacak. Oyun oldukça rahatlatıcı ve uzun bir günün ardından stres atmanıza yardımcı olabilir. Zaman sınırlaması yoktur, bu nedenle zaman ayırabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.


Bucket Crusher Altın Hilesi


Ancak, oyunu bitirecek olan yakıtınız bitebilir. Bunu önlemek için, benzin bidonları alarak yakıt kaynağınızı düzenli olarak doldurmanız gerekir. Ayrıca yakıttan tasarruf etmek için bölümleri hızlı bir şekilde tamamladığınızdan emin olun.


Bucket Crusher Hile Apk


Bu oyun, aynı anda tuğlaları yok ederken para toplayacağınız şekilde ayarlanmıştır. Tuğlalar biriktikçe, onları bir deliğin altına boşaltmak için kovanızı kullanacaksınız ve bunlar madeni paraya dönüşecekler! Ne kadar çok tuğla yok edersen o kadar çok jeton kazanırsın. Daha sonra bunları oyundaki farklı yükseltmeleri ve öğeleri satın almak için kullanabilirsiniz.


Bucket Crusher Apk indir


Oyunda hızlı ilerlemek için her zaman mümkün olduğunca çok jeton kazandığınızdan emin olun. Ayrıca, yükseltmeleri satın almayı unutmayın! Uzun vadede size yardımcı olacaklar. Bucket Crusher'da her biri benzersiz avantajlara sahip farklı yükseltmeler mevcuttur. Tuğlaları yok ederek kazandığınız paraları kullanarak bunları satın alabilirsiniz. Vincinizin uzunluğu, tuğlaları yok etmeye çalışırken ne kadar uzağa ulaşabileceğinizi belirleyecektir. Daha uzun bir vinç, daha fazla tuğla imha edebileceğiniz ve daha fazla para kazanabileceğiniz anlamına gelir.


Bucket Crusher Apk Son Sürüm


Ek olarak, oyunda ilerledikçe duvarların yükseklikleri artacak, bu nedenle zirveye ulaşmak için daha uzun bir vinç gerekli olacak. Ayrıca tüm evi sarmak ve saniyeler içinde yıkmak için vinci kullanabilirsiniz! Bucket Crusher'da başarının nihai sırrı budur.


Bucket Crusher indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Merge Tanks APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar