Monster Demolition Para Hileli MOD APK [v1.3.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Monster Demolition Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 1 Monster Demolition Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 2 Monster Demolition Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 3 Monster Demolition Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 4 Monster Demolition Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 5 Monster Demolition Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 6

Monster Demolition Para Hileli MOD APK [1.3.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir bütün olarak, bu oyunun kanınızı akıtacağı kesin. İnsanlığı yok olmaktan kurtarmak, hızlı düşünme ve stratejik becerilerinizi teste tabi tutacaktır.


Monster Demolition 1.3.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Monster Demolition Hilesi. Öğreticiyi tamamladıktan sonra, harcadıkça jetonlar artacaktır!

Monster Demolition oyununda içinde 52 animasyonlu yaratığı pikselli bir tarzda yok etmelisiniz. Birkaç örnek, tarih öncesi hayvanları, çizgi roman karakterlerini, korkunç hikayeleri ve geleneksel mitolojiyi içerir. Yaratıklar ancak birkaç saldırı ile onları yavaşça parçalayarak yenilebilir.


Monster Demolition v1.3.7 MOD APK


Monster Demolition oyununda ne yazık ki, rakipleriniz öylece pes edip yenilgiyi kabul etmeyecek. Ateş topları, yol çivileri ve fırlatılan patlayıcılarla karşı saldırı yapacaklar. Bu nedenle, sürekli olarak potansiyel tehlikelere karşı tetikte olmalısınız ve kaçınma eylemi yapmaya hazır olmalısınız.


Monster Demolition Para Hilesi


Kamyonetiniz, yıkım sırasında daha fazla hasar vermek için oyun devam ettikçe yükseltilebilir. Bir polis kruvazörü veya büyük bir teçhizat yarı, seçeneklerden ikisidir. Muhalefeti tamamen yok etmek için daha büyük bir araçtan daha az darbe alır.


Monster Demolition Altın Hilesi


Oyunun sekiz farklı ortamı, kentsel gökdelenlerden buzlu dağ zirvelerine kadar uzanıyor. Kasırgalar, meteorlar ve şimşek fırtınaları, mücadele etmeniz gereken yerel tehlikelerden sadece birkaçıdır. Bu, oyunun zorluğunu önemli ölçüde artırır.


Monster Demolition Apk Hile


Master Demolition, bol miktarda katliam ve kaos görmek istiyorsanız harika bir oyundur. Sistem kaynakları üzerinde kolaydır ve herhangi bir Android akıllı telefonda sorunsuz çalışmalıdır. Monster Demolition APK'nin kıyamet sonrası dünyası devasa canavarlarla dolu ve insanlığın hayatta kalması tehlikede.


Monster Demolition Apk indir


Bu canavarlar her yerdeler ve arkalarında bir yıkım ve korku yolu bırakıyorlar. Dehşete kapılmış hayatta kalan insanlar, korkunç işgalcileri savuşturmak için bir araya gelmek zorunda. Neyse ki, kıyıma karşı bastırılamaz bir ihtiyacı olan uzman bir kamyon şoförüsünüz.


Monster Demolition Apk Son Sürüm


Amacınız, kamyonetinizi kullanarak sokaklarda dolaşan canavarların içinden geçerken onlara olabildiğince fazla zarar vermektir. Saldırılarınızı zamanlamak ve yoldaki sivri uçlardan ve rakibin ateş toplarından kaçmak, başarınız için çok önemli olacaktır.


Monster Demolition indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Murder in Alps APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar