Murder in Alps Full Hileli MOD APK [v9.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Murder in Alps Full Hileli MOD APK [v9.0.1] 1 Murder in Alps Full Hileli MOD APK [v9.0.1] 2 Murder in Alps Full Hileli MOD APK [v9.0.1] 3 Murder in Alps Full Hileli MOD APK [v9.0.1] 4 Murder in Alps Full Hileli MOD APK [v9.0.1] 5

Murder in Alps Full Hileli MOD APK [9.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm Alpler'in en güzel yeri olarak adlandırılan sakin bir otelde uzun tatilinizin tadını çıkaran bir gazeteci olun.


Murder in Alps 9.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Unlocked / Kilitler Açık

Murder in Alps'e ayak bastığınızda, oyuncuları bir anda bir duygu seviyesinden başka bir korkuya sevk eden tersine çevrilmiş pek çok detayla tanışma fırsatı bulacaksınız. Bu, Alpler'deki en güzel ve en sessiz otel olarak kabul edilir. Bununla birlikte, kalan ipuçlarını çözmenizi ve ele geçirmenizi ve bu bölgeye barışı geri getirmek için her şeyin arkasında kimin olduğunu bulmanızı imkansız kılan çok fazla kayıp ve cinayet varken tam bir tatilin tadını çıkaramazsınız.


Murder in Alps v9.0.1 MOD APK


Alplerde Cinayet sizi vahşi katillerin huzurunda korku romanına davet ediyor. Ana karakter olduğunuz filmin sahnesine dalmış görünüyorsunuz. Murder in Alps oyununda oyuncu, ipuçlarını arayabilen, gizemli bulmacaları çözebilen ve 1930'ların heyecan verici bir macerasını keşfedebilen bir kahramandır. Pek çok heyecan verici deneyim vaat eden karakterlerle etkileşimleriniz veya hikayeleriniz olacak.


Murder in Alps Para Hilesi


Murder in Alps'in kullandığı sahne, buraya taşındığınızda en keyifli yerlerden biri olarak adlandırılan, görkemli dağlarda saklanan şirin bir otel. Gözlerinizin önünde birleştiğinde, şehrin temiz havası, gürültüsünün olmaması ve ziyaretçilerin hiç ayrılmak istememesine neden olan inanılmaz derecede büyüleyici doğal manzaralar.


Murder in Alps enerji Hilesi


Ancak mutluluk uzun sürmedi; her şeyi tamamen değiştiren heyecan verici bir şey oldu. Bahsettiğimiz olay, burayı ziyaret edenlerden birinin iz bırakmadan kaybolmasıdır. Başlangıçta mutlu, neşeli ve huzurlu olan tüm otel, bir anda her zamankinden daha kaotik bir hal aldı.


Murder in Alps Altın Hilesi


Herkes sürekli endişeli ve bu endişeler, bir dizi kayıp ve cinayetin yanı sıra diğer birçok garip hikayenin varlığına rağmen azalmadı. Murder in Alps, oyuncuları Zürih'ten Anna Myers olarak bilinen bir gazeteci olarak bir karaktere dönüştürmeye götürür.


Murder in Alps Apk Hile


Buraya, buradaki diğer misafirlerle aynı orijinal amaç için geliyorsunuz, doğa keşif gezileri için dinlenmeye zaman ayırıyor, günlük hayatın koşuşturmacasından kaçıyorsunuz. Ancak, hareketsiz duramaz ve daha fazla misafirin bu şekilde kaybolmasını izleyemezsiniz. Bu yüzden tatili burada durdurmaya karar verdiniz, cevapları aramaya başlayın.


Murder in Alps Apk indir


Katilin bıraktığı ipuçlarını bulma yolculuğu son derece ürkütücü; barbarlık dolu evlere ve alanlara da hayran kalıyorsunuz. Bununla da kalmıyor, keşfedilmiş ya da keşfedilmemiş güzelliklerden dağ sıralarını da keşfetmeniz gerekiyor. Her planda ustalaşabilmek için, harika bir korku filmi gibi bir büyüteç ve dedektif şapkası olan benzersiz bir silahı yanınızda taşımanız gerekir.


Murder in Alps Apk Son Sürüm


Tüm Alpler'in en güzel yeri olarak adlandırılan sakin bir otelde uzun tatilinizin tadını çıkaran bir gazeteci olun. Buradaki pek çok misafir iz bırakmadan kaybolunca veya bilinmeyen nedenlerle öldürülünce eğlence tamamen alt üst oldu.Arta kalan ipuçları ve bulmacalar sayesinde tüm bunların arkasında kimin olduğunu bulmak için bir yolculuğa çıkıyorsunuz.


Murder in Alps indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Candy Disaster TD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar