Commando War Army Mega Hileli MOD APK [v1.84]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Commando War Army Mega Hileli MOD APK [v1.84] 1 Commando War Army Mega Hileli MOD APK [v1.84] 2 Commando War Army Mega Hileli MOD APK [v1.84] 3 Commando War Army Mega Hileli MOD APK [v1.84] 4 Commando War Army Mega Hileli MOD APK [v1.84] 5

Commando War Army Mega Hileli MOD APK [1.84] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size en iyi eşleşmeleri getirecek ve daha az dramatik olmayacak. Ayrıca heyecan verici görevlerde yer alacaksınız.


Commando War Army 1.84 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşmanı dondurma hilesi
  2. Düşmanlar saldırmaz.
  3. Reklamsız

Aksiyon oyunlarını herkes her zaman sever, özellikle Commando War Army oyununda çevrim içi ve çevrim dışı oynayabilir ve canlı grafiklerin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. Oyuncular en iyi savaşçılardan biri olacak ve kendilerini ifade etmek için hayatta kalma savaşlarına katılacaklar. Ayrıca, rakipleriniz her zaman yanınızdayken ve doğrudan size saldırdığında heyecanı yaşayacaksınız.


Commando War Army v1.84 MOD APK


Commando War Army, keşfetmenizi bekleyen birçok sürpriz içerecek, bu yüzden kendinizi savaşlarınıza vermenin tam zamanı. Bu oyunda, her köşeyi kolayca gözlemlemeyi birinci şahıs bakış açısıyla deneyimleyeceksiniz ve bu, daha önce FPS atış türünü oynadıysanız da yaygın bir bakış açısıdır. Oyun size ilk atışlara katılmanız için tam zırhlı ve gerekli eşyalara sahip bir karakter sağlayacak ancak bunu nasıl hızlı bir şekilde yapacağınızı anlamak için operasyonlardan geçmeniz gerekiyor.


Commando War Army Para Hilesi


Oyun sizi savaş alanına götürecek ve en iyi nişancıların birleştiği yer burası. Ayrıca dövüştüğünüz yer tek bir yerle sınırlı olmayacak, savaş alanında özgürce hareket edebilir ve size eşit güçte rakipler arayabilirsiniz. Oyun birinci şahıs bakış açısı kullanıyor, bu yüzden bir düşmanla karşılaştığınız anda hızlı hareket etme ve yeniden yükleme avantajına sahip olacaksınız.


Commando War Army Mermi Hilesi


Silahlar, dövüş aksiyon oyunlarının çoğunda temel ve vazgeçilmez bir öğedir, bu nedenle çeşitli ve benzersiz silahlara sahip olmaları durumunda oyuncuları çeken bir faktördür. Kazanmak ve hayatta kalmak için, oyunun sunduğu silahlara eşlik etmeniz ve ardından onları makul bir şekilde rakibe saldırmak için kullanmanız gerekecek. Oyun size savaş alanında size hizmet edecek devasa bir yeni ateşli silah cephaneliği sağlayacak. 


Commando War Army Silah Hilesi


Ayrıca komandolarınızı yöneten komutan olacaksınız, bu yüzden tüm hayvanları kontrol etmek ve hiçbir düşmandan daha aşağı olmamak için sağlam bir zihniyete hazır olun. Her silah için size belirli sayıda mermi sağlanacaktır, bu nedenle hedefleri doğru bir şekilde hedeflemeniz ve sizi vurabilecek vuruşları başlatmanız gerekir. Ateşli silahlara ek olarak, düşman üssünün patlamasını ve hepsini yenmesini istiyorsanız bombalama da akıllıca bir seçimdir.


Commando War Army Hile Apk


Gerçekçi ve net grafikler ile oyuncular, maç içindeki gelişmeleri kolayca gözlemleyebilecekler. Aynı zamanda Commando War Army ekranın üst kısmında size küçük bir harita verecek ve hızlı hareket edebilmeniz için yerleri gözlemleyebileceksiniz. Her şey kolay değil, bu yüzden kazanmak istiyorsanız, gerçek bir savaşçının cesaretini göstermeniz ve savaşırken her zaman güçlü bir ruhu korumanız gerekir. 


Commando War Army Apk Dayı


Buna ek olarak, komando ekibinin genel saldırılar gerçekleştirmek için düşman üslerine girip ortalığı karıştırması ve izlerini araması gerekiyordu. Ancak, rakiplerinizin de sizinle eşit derecede yetenekli şutörler olduğunu her zaman unutmayın, bu nedenle subjektif olursanız birçok avantajı kaybedersiniz ve tuzaklarına düşersiniz. Bu aksiyon oyununda rakibinizi yenmek için çevik manevraları akıllı hareketlerle bir arada kullanmanız gerekiyor.


Commando War Army Apk Son Sürüm


Zorlukların üstesinden gelmek kolay değil, bu nedenle her turda bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaşmak için bir dizi hedeften geçeceksiniz. Oyunun size verdiği bir sürpriz, bir düşmanı öldürdüğünüzde altın paralar alacaksınız ve bu, yeni cephanelikler açmanız ve kullanmanız için anahtar olacak


Commando War Army indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Zoo Restaurant APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar