Planet Smash Para Hileli MOD APK [v0.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Planet Smash Para Hileli MOD APK [v0.3.3] 1 Planet Smash Para Hileli MOD APK [v0.3.3] 2 Planet Smash Para Hileli MOD APK [v0.3.3] 3 Planet Smash Para Hileli MOD APK [v0.3.3] 4 Planet Smash Para Hileli MOD APK [v0.3.3] 5 Planet Smash Para Hileli MOD APK [v0.3.3] 6

Planet Smash Para Hileli MOD APK [0.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Galaksiyi dolaşmalı, becerilerinizi geliştirmeli ve tüm gezegenleri ortadan kaldırmalısınız. PARÇALAYIN!


Planet Smash 0.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Planet Smash oyununu kazanmak istiyorsanız, sahip olduğunuz güç kaynağından en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı bulmalısınız. Muhteşem galakside seyahat ederken, çeşitli farklı dünyalarla karşılaşacaksınız.


Planet Smash v0.3.3 MOD APK


Planet Smash oyununda bir gezegen keşfettikten sonra, füzeleri hemen ateşlemeye başlamak için başka bir şey yapamaz veya onunla temasa geçemezsiniz. Ancak, ikincisini seçerseniz, başka bir şey yapamazsınız. Uzayda geçen bu akılsız tıkırtı oyununda amacınız en kısa sürede mümkün olduğunca çok gezegeni yok etmektir.


Planet Smash Para Hilesi


Karakterinizin seviyesi yükseldikçe, uzay-bükme görevinde daha da ilerleyebileceksiniz, ama tam olarak ne kadar? Oyuna kazandığınız parayı yatırarak, her gün aldığınız oyun içi ve gerçek dünya hediyelerinin yanı sıra silahlarınızı ve yeteneklerinizi yükseltebilirsiniz.


Planet Smash Altın Hilesi


Bu hediyeler oyunda veya gerçek dünyada elde edilebilir. Planet Smash, her biri rakibe farklı miktarda hasar veren alev, buz, şimşek ve nükleer gibi geniş silahlara sahiptir. Tüm gezegenleri yok edebilen ve galakside intikam alabilen nihai bombardıman uçağını inşa edin.


Planet Smash Apk Hile


Bu oyun, türünün tek örneği bir deneyim oluşturmak için galaktik bir musluk atıcının özelliklerini boşta bir tıklayıcıyla birleştiriyor. Oyunun sunumu, gezegenlerin 2D grafiklerini kullandığından, normal video oyunu ücretinden daha estetik olarak çekici.


Planet Smash Apk indir


İnternete bağlanıp oyunu oynayamasanız bile yine de oyunun boşta kalan rutinlerine katılarak oyun içi para kazanabilirsiniz. Ücretsiz hediyenizi almak için her gün giriş yapmanız gerektiğini unutmayın. Günlük ödül çok büyük olmasa da, ihtiyaç duymanız durumunda mevcuttur.


Planet Smash Apk Son Sürüm


Silahlarınızın seviyesini yükseltmek, becerilerinizi geliştirmenizi ve daha yetkin olmanızı sağlar. Evrenin tek gerçek kahramanı olmak ve onu unutulmaktan kurtarmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Evreni kurtarmayı başaracaksak sizin gibi daha çok insana ihtiyacımız var.


Planet Smash indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gym Flip APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar