Gym Flip VIP Hileli MOD APK [v5.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gym Flip VIP Hileli MOD APK [v5.0.3] 1 Gym Flip VIP Hileli MOD APK [v5.0.3] 2 Gym Flip VIP Hileli MOD APK [v5.0.3] 3 Gym Flip VIP Hileli MOD APK [v5.0.3] 4 Gym Flip VIP Hileli MOD APK [v5.0.3] 5

Gym Flip VIP Hileli MOD APK [5.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir vücut geliştirmecinin genellikle çok fazla gücü olur ve onlar özellikle meydan okumayı seven kişilerdir.


Gym Flip 5.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Hilesi. Vip Satın Alındı
  2. Araya Giren Reklamlar Kaldırıldı
  3. Tüm Karakterler Görünüm Kilidi Açıldı

Gym Flip oyununda bir vücut geliştirmecinin genellikle çok fazla gücü olur ve onlar özellikle meydan okumayı seven kişilerdir. Bu yüzden bedenleri ve zihinleri üzerindeki mevcut sınırları aşmak için sürekli olarak kendilerine meydan okurlar.


Gym Flip v5.0.3 MOD APK


Gym Flip oyunu, oyuncuların deneyimleyebilmesi için onu tasvir etmeyi başaran şeydir. Zorluklar, oyunda oyuncuların hissetmesi gereken şeylerdir. Sadece bir oyun olmasına rağmen oyun yine de oyunculara ilginç deneyimler yaşatmayı başarıyor.


Gym Flip Para Hilesi


Bu oyuna ilk geldiğinde, oyuncu bunu tek bir bar sporu gibi bir şey olarak görebilirdi. Bu aynı zamanda güzel bir vücuda sahip olmak isteyenler için vazgeçilmez egzersizlerden biridir. Oyuncular karakterlerini bu çubuklarda kontrol edecek ve bir sonraki çubuğun üzerinden atlamak için ivme kazanacaklar.


Gym Flip VIP Hilesi


Oyuncular, çubuğa asılarak hedefe ulaşabildiğinde aşamayı tamamlayacaktır. Oyunun hareket mekanizması da basittir ve oyuncuların ekrana dokunmak için sadece parmaklarını kullanmaları yeterlidir.


Gym Flip Altın Hilesi


Oyundaki karakterler çubuğun etrafında sallanacak ve oyuncu ekrana bastığında yeni bir çubuğa atlamak için bırakacaktır. Bu oyunda oyuncunun süresi sınırlı değildir, bu nedenle oyuncunun bitirmek için çok acele etmesine gerek yoktur. Oyuncular dikkatli olmadığında sonraki barları kaçırdıkları için kaybetmek kolay olacaktır. Bu oyun, hıza değil, oyuncunun teknik faktörlerine odaklanıyor.


Gym Flip Apk Hile


Oyuncuların, karakterin zıplaması için ekrana basmak için doğru zamanı seçmesi gerekir. Oyunu oynamak zor değil ama bu oyunu bitirmek zor. Çünkü sadece küçük bir hata, oyuncu muhtemelen bunun bedelini çok pahalıya ödeyecektir.


Gym Flip Apk indir


Oyunun başında karakter ilk sıçrama için ivme kazanacaktır ve sonrası oyuncuya kalmıştır. Oyuncu aynı anda iki konumdan geçebilecek kadar ortaya çıkacağından eminse, oyunu hızlı bir şekilde tamamlamak için onları atlayabilirsiniz. Ancak yalnızca oyuncunun bundan emin olması durumunda, aksi takdirde oyuncu bu oyunu kaybeder.


Gym Flip Apk Son Sürüm


Bu oyunda, sayısız farklı tarza sahip yüzlerce ekran var ve zorluk artacak. Erken aşamalarda, oyuncular oyuna alışmak için hareketsiz şeyler yaşayacaklar. Ancak ne kadar geç olursa, o kadar çok oyuncu deneyim kazanır ve oyun çok daha zor hale gelir.


Gym Flip Elmas Hilesi


Birçok yöne hareket eden ışınlara ek olarak, oyuncuları engelleyecek başka birçok şey olacaktır. Oyuncuların bunları aşabilmeleri için ilerleyen aşamalarda daha dikkatli olmaları gerekiyor. Güncellemeler ile oyunun aşama sayısı artıyor ve oyuncuların deneyimleyebileceği pek çok yeni şey olacak.


Gym Flip indir (MOD, VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Tennis World Open 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar