VALORANT Mobile Full MOD APK [v1.0.3]

Puan: 3.69 (Oylar: 19)
VALORANT Mobile Full MOD APK [v1.0.3] 1 VALORANT Mobile Full MOD APK [v1.0.3] 2 VALORANT Mobile Full MOD APK [v1.0.3] 3

VALORANT Mobile Full MOD APK [1.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve kendilerini VALORANT Mobile'ın fütüristik dünyasına kaptıracaklar.


VALORANT Mobile 1.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm.Hilesiz
Riot Games tarafından piyasaya sürülen oyun, çekici oynanışıyla artık akıllı telefon platformunda VALORANT Mobile'da mevcut. Oyuncular farklı silahlarla etkileyici seviyelerde yer alacak. Aynı zamanda, her karakterin oyunda farklı rollere sahip olduğu bu oyunun oynanışında bazı ilginç noktalar bulacaksınız. Yani bu, oyuncuların taktiklerini takım arkadaşlarına göstermeleri için bir fırsat.


VALORANT Mobile v1.0.3 MOD APK


Oyuncular, pek çok oyuncu arasında birçok silah savaşının gerçekleştiği, biraz fütüristik bir yönde tasarlanmış bir dünyaya girecekler. Oyunun daha önce ortaya koyduğu ve başlangıçta tanıttığı hedefi gerçekleştirmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, oyun, birçok oyuncu için çekici bir oyuna ve çeşitli sayıda silaha sahiptir.


Valorant Mobile APK Android oyun club


Diğer birçok FPS oyununda olduğu gibi, oyuncular bu oyunun kontrolünü kavramak için kontrol düğmelerinin farklılaşması nedeniyle zaman alacaktır. CS: GO ve Overwatch'ın bazı unsurlarını birleştiren oynanışla oyuncular, her karakterin temel ateşleme düğmelerini ve benzersiz becerilerini bulacaklar. Bu nedenle oyunda refleks eğitimi bir zorunluluktur.


VALORANT Mobile Full Apk indir


Oyun tamamen anlaşılabilir, ancak tamamlamak için zaman ayıracaksınız. VALORANT Mobile'da oyuncular diğer oyunculara karşı 5vs.5 maçlara katılacak. Her iki tarafın da bu oyunda gerçekleştirmesi gereken bir görevi vardır ve genellikle patlayan bombayı koruma ve önleme etrafında döner.


VALORANT Mobile APK dayı


Elbette herhangi bir oyuncu, oyundaki dünyayı deneyimlemek ve zaman içinde atış becerilerini geliştirmek için zaman ayıracaktır. Oyuncular, karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve kendilerini VALORANT Mobile'ın fütüristik dünyasına kaptıracaklar. Aynı zamanda oyunun başında, oyununuz sırasında gerekli olduğunu düşündüğünüz bazı silahları veya eşyaları satın almak için belirli bir miktar paranız olacak.


Valorant Mobile play store


Bu özellik, zaman içinde silahlarınızı kendiniz optimize edebileceğiniz CS:GO'ya benzeyebilir ve başka bir deyişle, istediğiniz diğer silahları deneyimlemekte özgürsünüz. Oradan, etkilendiğiniz bir silaha sahip olacaksınız ve onunla birçok farklı zorluğun üstesinden geleceksiniz. Ama sonunda, bir şey satın almak istiyorsanız, çok para kazanmanız gerekecek. Çok para kazanmanın yollarından biri de düşmanlarınızı alt etmeniz gerekecek.


Valorant Hile İndir ücretsiz


Düşmanı öldürmenin birçok faydası olacak ve oyuncuların oyun sırasında gerçekleştirmesi gereken hedeflerden biri olarak görülebilir. Para kazanmanıza ve karakterin üç becerisinden birinin kilidini açmanıza yardımcı olmak için oyuncuların dikkat etmesi gereken iki ana avantaj olacak.


Valorant hile 2023


Spesifik olarak, oyuncular paralarını karakterler için aksesuarlar ve satın alabileceğiniz erken oyun tabancasından daha yüksek stabiliteye sahip yeni silahlar satın almak için kullanacakları zaman para kazanmak tamamen basit ve anlaşılırdır.


Valorant ban yemeyen hile


Oyuncuların VALORANT Mobile'da bulacağı unsurlardan biri, oynanışa ve yeteneklerine uygun olduğunu düşündüğünüz karakteri seçmektir. Deneyimleyeceğiniz birçok farklı karakter bulacaksınız ve her birinin savaşta kullanmanız için benzersiz bir özelliği var. Çoğu karakter, oyunun başında kullanılabilecek üç beceriden ikisine sahiptir ve zamanla oyundaki karakter için bazı beceriler satın alabileceksiniz.


Valorant Mobile indir APK


Kalan yetenek kullanılamaz olacak ve sadece diğer oyuncuları öldürerek açılabilir. Bir karakteri öldürdüğünüzde, dış kenarı aydınlanır ve becerinin kilidini açmak için arka arkaya birçok oyuncuyu öldürmeniz yeterlidir. Ancak herkesin dikkate alması gereken bir şey, bu becerilerin doğru kullanımıdır. Bu becerileri yalnızca belirli bir süre için kullanabilir ve dükkanda bir sonraki yükseltmenize kadar bekleyebilirsiniz.


Valorant Mobile ne zaman çıkacak


Yukarıda bahsedildiği gibi, dükkanda bulmak ve deneyimlemek için birçok farklı silah türü bulacaksınız. Diğer FPS oyunlarına benzer şekilde tüfekler, keskin nişancılar ve daha birçok silah gibi birçok türde silah bulabilirsiniz. Bu silahların bir özelliği de daha etkileyici ve cilalı bir görünüme sahip olmalarıdır. Bu yüzden oyunun bağlamına mükemmel bir şekilde uyacak ve oyuna yeni bir deneyim getirecek.


Valorant Mobile Apk Hile


Bir düşmanı öldürdüğünüzde silahının düşeceğini göreceksiniz ve onu alıp almama hakkınız var. Oynanış tamamen birbirinizi vurmakla kalmıyor, düşmanları yenmek için karakter becerilerinizi ve atış becerilerinizi birleştirmek için belirli avantajlar yaratacaksınız. Oradan, takım arkadaşlarını koordine edebilecek ve destekleyebilecek karakterlerin seçimi de tamamen etkileyici hale geliyor. Böylece oyun, oyuncuların keşfedeceği tamamen çeşitli olacak.


VALORANT Mobile indir


Bir önceki android oyun Pocket Trains APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 19 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
1
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Valorant"

Ahmet

7 ay önce

Çok iyi

"Valorant"

Emircangyx

8 ay önce

Oyun ef sane yani hata çok güzel beğendim ben bilgisiyardan oynayodum bende dedim acaba tablete yüklenirmi dedim şimdi yüklüyorum

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar