Rovio Classics Angry Birds Full MOD APK [v1.2.1479]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Rovio Classics Angry Birds Full MOD APK [v1.2.1479] 1 Rovio Classics Angry Birds Full MOD APK [v1.2.1479] 2 Rovio Classics Angry Birds Full MOD APK [v1.2.1479] 3 Rovio Classics Angry Birds Full MOD APK [v1.2.1479] 4 Rovio Classics Angry Birds Full MOD APK [v1.2.1479] 5 Rovio Classics Angry Birds Full MOD APK [v1.2.1479] 6

Rovio Classics Angry Birds Full MOD APK [1.2.1479] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların muhteşem hesaplamalar ve becerilerle olağanüstü puanlar elde ederken büyüleyici seviyelere dalması için rahatlatıcı bir oyun ve eğlenceli karakter etkileşimi ile yaşayan bir efsanedir.


Rovio Classics Angry Birds 1.2.1479 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 15.99 TL değerinde olan bu oyunu bedava indirebilirsiniz.

NOT : Oyunu kurmak için öncelikle SAI installer'i kurun.

Rovio Classics Angry Birds, herkesi yumurta çalmaya hevesli domuzları yok etmek için etkileyici yeteneklere sahip kuşları kullandıkları rahatlatıcı ve eğlenceli bir oyunla tanıştırıyor. Bu nedenle, iki taraf arasındaki savaş hiç bitmez ve herkesin her seviyeyi mükemmel bir şekilde tamamlamak için zekasını veya duyularını kullanması gerekir. Ek olarak, ek oyun modları veya kuşların çeşitliliği, oyuncuların oyunu en eksiksiz ve en mükemmel şekilde keşfetme veya oyundan zevk alma potansiyelidir.


Rovio Classics Angry Birds v1.2.1479 MOD APK


Rovio Classics Angry Birds'deki oyun kuralları eğlenceli ve arkadaş canlısıdır, burada oyuncunun görevi sapanı kullanmak ve kuşları domuzların güçlendirilmiş yapılarına çekmektir. Oyunun özü tamamen fiziğe ve oyuncunun teknik çekimler yapmadan önce karmaşık hesaplama anlarına bağlıdır. Sistem ayrıca ilerlemelerini de tanıyacak ve başarılarına veya her seviyede sanatsal veya profesyonel çekimlere dayalı karşılık gelen ödüller var.


Rovio Classics Angry Birds Full Apk indir


Her konumdaki ortamların veya seviyelerin çeşitliliği, domuzların binalarını etkilediği için oyunun ilginç bir avantajıdır. Bu nedenle, oyuncular her zaman onlar için yeni stratejiler düşünmeli veya yaratmalı, böylece birçok mükemmel atış yapmalı veya kuşların yeteneklerinden etkili bir şekilde yararlanmalıdır. Yeni içerik, oyuncunun ilerlemesine göre kademeli olarak açılır ve zorluklarla karşılaştıklarında onlara yeni heyecan duyguları ve canlandırıcı bir deneyim kazandırılmasını sağlar.


Rovio Classics Angry Birds Hile Apk


Angry Birds'deki her kuş, binaları veya en yaratıcı ve etkileyici domuzları yok etme yeteneğine karşılık gelen benzersiz bir görünüme sahiptir. Oyuncular, ekrana dokunarak kuşun uçuştaki yeteneklerini etkinleştirebilir ve kuşları doğru kullanmak için yapının zayıf noktalarını inceleyebilirler. Başka bir deyişle, kuşları kullanmak ve doğru ateş açısına sahip olmak, sistemin izin verdiği mümkün olan en iyi başarı ile her seviyeyi tamamlamak için yıkım seviyesini yükseltecektir.


Rovio Classics Angry Birds Para Hilesi


Ana oyuna dahil olan oyun modları, oyuncunun ruh halini değiştirmek veya onlara kuşlarla sonsuz eğlence vermek için temiz bir nefes olacak. Bazı modlarda, yeni kuş türleri tanıtılacak ve oyuncunun birden fazla seviyede yararlanabilmesi için birçok benzersiz veya yeni yeteneğe sahip olacaklar. Asıl komik olan, kuşların etkileşimleri veya diyalogları olup, oyuncuların her bağımsız mücadeleyi tamamlarken en eğlenceli zamanları geçirmelerini sağlar.


Rovio Classics Angry Birds Apk indir


Gerçekçi fizik sistemi, Angry Birds'te oyuncuların kuşları düşmana fırlatmaya hazırlanırken tüm yeteneklerini veya duygularını geliştirmesi için birincil anahtar özelliktir. Ayrıca, domuzun binaları dengesizdir ve oyuncu sütunları veya zayıf noktaları başarıyla kırarsa anında düşebilirler. Kuşların birçok ek faktörü veya etkisi de faydalıdır, insanların iyi hesaplamalar yapmasını ve tüm yapıyı özenle hesaplanmış yörüngelerle yok etme şansını sağlar.


Rovio Classics Angry Birds indir (MOD, Full Oyun)


Bir önceki android oyun Cinema Panic 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar