Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.15.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.15.3] 1 Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.15.3] 2 Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.15.3] 3 Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.15.3] 4 Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.15.3] 5 Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.15.3] 6

Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [5.15.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda kölelikten kaçma sürecinde bir savaşçı olacaksınız.


Gladiator Glory 5.15.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcadıkça artar

İpuçları : Oynamadan önce internet bağlantısını kapatın

Colisee Arena, antik Roma döneminde inşa edilmiş en büyük arena olan İtalya'nın Roma kentinde çok sayıda turisti çeken destinasyonlardan biridir. 50 binden fazla insanı barındırıyordu ve bugün hala var olan en güzel Roma mimarisine sahip yapılardan biri. Burada, kölelerin ve savaşçıların, kraliyet ailesinin eğlencesi olarak hizmet etmek için birbirleriyle savaştığı birçok kanlı sahne vardı. Duymak şiddetli mi? Gladiator Glory sizi bu Roma dönemine geri götürecek ve bu kanlı eğlenceye tanık olacak.


Gladiator Glory v5.15.3 MOD APK


Gladiator Glory, büyüyen Roma imparatorluğu döneminde, kölelerin katıldığı kanlı tarlalar etrafında dönüyor. Soylular ve toprak ağaları satın aldıkları köleleri gönülsüz savaşçılara dönüştürdüler, arenada ölümcül dövüşlere katılarak yönetici sınıfa eğlence getirdiler. Savaşın kuralları, sadece bir kişinin hayatta kalacağı ve serbest bırakılacağı yönündeydi. 


Gladiator Glory Apk Madalya Hilesi


Yanlışlıkla bu kanlı eğlence sahnesinin bir parçası oluyorsunuz; kölelikten kurtulma ve seni bu cehennem dünyasına getireni yok etme ümidini yükseltiyorsun. Sahip olduğun tek şey kanlı kılıçtan nefret etmek. Hayatta kalabilir ve intikam hedeflerinizi gerçekleştirebilir misiniz?


Gladiator Glory Para Hilesi


Tanıtıldığı gibi, kölelikten kaçma sürecinde bir savaşçı olacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için yüzlerce başka kötü gladyatörle savaşmak zorunda kalacaksınız. Görev sistemi sizi oyunun derinliklerine götürecek ve sizi Roma'daki birçok ülkeye götürecek. Bu, çok fazla zorluk çekeceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, savaşmak ve ekipmanınızı yükseltmek için becerilerde ustalaşmanız gerekir. Sistem size sanal bir düğme ve 2 beceri içeren bir savaş konsolu sunar: sırasıyla saldırı ve savunma, ekranın sağ köşesinde kılıç sembolü ve kalkan.


Gladiator Glory apk 2021


Kalkan simgesine dokunduğunuzda, karakter saldırıyı engellemek için kalkanı koyar ve düşmana zarar vermek için kılıç simgesine tıklar. Sadece 2 skill olmasına rağmen esnek hareket ile birleştirdiğinizde rakibin kontra atak yapamamasına neden olacak kombolar oluşturacaktır. Ekipman yükseltme konusunda, karakter başlangıçta zırh, kalkan ve silah gibi temel ekipmanlara sahip olacak. 


Gladiator Glory apk hile


Kazandığınız savaşların bonuslarını ekipmanı yükseltmek, nitelikleri geliştirmek için kullanabilirsiniz. Kalite ne kadar yüksek olursa, karakteriniz o kadar iyi olur ve arenada düşmanla savaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca sistem zırhtan kalkana, silaha kadar yüzlerce çeşit ekipman da sağlıyor... Nadir ve değerli pek çok malzeme çok yüksek özelliklere sahip ve bunları mağazalardan satın alarak temin edebilirsiniz. veya bir dizi zorlu görevi tamamlayın.


Gladiator Glory Apk indir


Gladiator Glory, oyunculara mükemmel kamera açıları ve dikkat çekici derecede keskin görüntüler ile 3D grafik arka planı sağlar. Ortam özenle hazırlanmış, tasarım ve renk düzeni oldukça hassas ve dikkatli, oyunculara Roma dönemine geri dönmüş hissi veriyor. Ayrıca, fiziksel hareketin ele alınması da mükemmeldir ve sorunsuz bir deneyim sağlar. 


Gladiator Glory apk Son Sürüm


Arka plan müziği ve çarpışma sesiyle birlikte gerçek dışılık hissi veren kanlı efektler de dahildir. Genel olarak, Gladiator Glory, oyun, hikaye ve grafiklerin üç yönüyle de mükemmel bir rol yapma oyunudur. Gladiator Glory size mükemmel bir eğlence vadediyor, kaçırmayın.


Gladiator Glory indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Air Combat Pilot WW2 Pacific APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar