Call of Warfare FPS War Duty Hileli MOD APK [v2.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Call of Warfare FPS War Duty Hileli MOD APK [v2.1.3] 1 Call of Warfare FPS War Duty Hileli MOD APK [v2.1.3] 2 Call of Warfare FPS War Duty Hileli MOD APK [v2.1.3] 3 Call of Warfare FPS War Duty Hileli MOD APK [v2.1.3] 4 Call of Warfare FPS War Duty Hileli MOD APK [v2.1.3] 5 Call of Warfare FPS War Duty Hileli MOD APK [v2.1.3] 6

Call of Warfare FPS War Duty Hileli MOD APK [2.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş çağrısında, en iyi stratejik aksiyon soğuk savaş oyununda savaşı kazanmak için modern askeri kahraman birliği görevini üstlenin.


Call of Warfare 2.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu / God Mode
Call of Warfare FPS, oyuncuları bir sürprizden diğerine getirmeyi vaat ediyor. Oyuncular, birçok şiddetli savaşa katılmak ve birçok zafer getirmek için en güçlü orduyu eğitecekler. Bu oyundaki her savaş 2. Dünya Savaşı'ndan esinlenmiştir, bu nedenle ölçek çok karmaşıktır. Smart, orduyu kontrol etmeniz için size mükemmel bir strateji sunuyor. Düşmanları yenin ve diğer istilacı orduları savuşturun. Özellikle oyuncular, bu stratejik aksiyon oyununda onlarca düşmanı ortadan kaldırmak için çeşitli farklı silahlar arasından seçim yapma hakkına sahip.


Call of Warfare v2.1.3 MOD APK


Call of Warfare FPS'de resmen korku savaşlarına girebilmek için öncelikle güçlü bir ordu yetiştirmeniz gerekiyor. Önerilen savaş çağrısının gereksinimlerine yanıt veren oyuncu, her savaşta görevleri ve zorlukları kabul etmelidir. Bu şimdiye kadarki en iyi taktik aksiyon oyunu olarak kabul edilebilir. Oyunda yer alan her savaş 2. Dünya Savaşı'na göre ayarlanmış ve ölçeklendirilmiştir, böylece ne kadar büyük olduklarını hayal edebilirsiniz. En şiddetli savaşlara katılın ve kendinize başarıyla zafer kazandırın.


Call of Warfare Silah Hilesi


Size zorlu yarışmalar vermenin yanı sıra, bu aynı zamanda güçlü cesaretinizi göstermenizi sağlayan bir oyundur. Oyuncular krallıklarında generaller ve güçlü, zeki liderler olacaklar. Görevi ve görevi omuzlarında taşımak çok önemlidir ve birinin krallığının güvenliğini garanti etmesi de kaçınılmazdı. Öyleyse, savaşlara katılmadan önce mükemmel stratejiyi bulun. Bu şekilde düşmanlarınızı kolayca yenebilir ve onları bölgenizden kovabilirsiniz.


Call of Warfare Hile Apk


Call of Warfare FPS gibi aksiyon strateji oyunlarında eksik olmayan şey muhtemelen güçlü silahlardır. Gerçekten de zorlu savaşlara güvenle girebilmek için en güçlü ve gelişmiş silahları doğru seçmelisiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kullanıma sahip birçok silah türü vardır. Ama en iyisi, tarihinize imza atan silahları seçmektir. Birçok zorlukta size eşlik eden tanıdık şeyleri kullanmak da size güven veren ve zafere katkıda bulunan şeydir.


Call of Warfare FPS Apk indir


Seviyelerimizin her biri size farklı deneyimlere sahip görevler sunar. Ama sonunda, ordunuzun düşmanın güçlü tank kolordusunu başarılı bir şekilde ortadan kaldırabilmesini sağlamalısınız. Call of Warfare FPS'de oyuncuların heyecanını artırmak için sizler için sayısız farklı seviyeye karşılık gelen bir dizi savaş oluşturduk. Tabii ki eski bölüm ile tamamlandıkça zorluk artacak, daha fazla düşmanınıza ulaşacaksınız ve korkunç bir ortamda savaşmak zorunda kalacaksınız.


Call of Warfare FPS Apk Son Sürüm


Bu oyuna katılırken, gelişiminize katkıda bulunmak için tek oyunculu modlarda düzenli olarak pratik yapın veya küçük etkinliklere katılın. Zorlu görevleri kolayca kazanabilmek için savaş yeteneğinizi periyodik olarak test edin. Cesurca kendinizi geliştirin ve birçok savaştan geçerken ordunuzu yükseltin. O zamana kadar, güçlü güçlerinden korkmadan doğrudan bir dizi düşmanla karşılaşabilirsiniz.


Call of Warfare FPS Para Hilesi


Bu, size şiddetli askeri savaşlarda değerli bir deneyim kazandıran gerçekten mükemmel bir strateji aksiyon oyunudur. Oyuncular, Call of Warfare FPS'de diğer birçok oyuncuyla rekabet edebilir. Sayısız maçı domine etmiş ve kazanmış efsanevi generaller olabilirler. Onları doğrudan savaşlarda ezin. Liderlik tablosuna krallığınızın bayrağını girmeyi başarın.


Call of Warfare FPS indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Ice Crush 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar