Bermuda Adventures Island Farm Mega Hileli MOD APK [v1.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bermuda Adventures Island Farm Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 1 Bermuda Adventures Island Farm Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 2 Bermuda Adventures Island Farm Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 3 Bermuda Adventures Island Farm Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 4 Bermuda Adventures Island Farm Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 5 Bermuda Adventures Island Farm Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 6

Bermuda Adventures Island Farm Mega Hileli MOD APK [1.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tropik tarım oyununu deneyin ve bir adada nasıl hayatta kalacağınızı öğrenin! Yeni Bermuda Maceraları adası simülasyonunda yemek toplama ve hazırlama!


Bermuda Adventures Island Farm 1.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Satın Alma Enerjisi Hilesi
  2. Ücretsiz Hızlandırma Craft
  3. Ücretsiz Ödeme Malzemesi
  4. Değerli Taşlarla Ödenen Her Şey Maliyet 0

Bermuda Adventures Island Farm, oyuncunun bir uçuşta düştüğü ve birçok gizemli tehlikeyle ıssız bir adada kaybolduğu bir çiftçilik oyunudur. Oradan yeni medeniyetler inşa etmeleri, uygun yaşam alanları yaratmaları ve bir zamanlar bir ada için istedikleri cenneti yavaş yavaş inşa etmeleri gerekiyordu. Her şeyden önce, oyun, maceralarını doruğa çıkarırken oyuncuların eğlendirmesi için daha çekici içeriğe sahip olacak.


Bermuda Adventures Island Farm v1.5.0 MOD APK


Bermuda Adventures Island Farm oyununda oyuncunun ıssız adadaki yolculuğu artık sonsuz, bu yüzden hayatta kalmak için en önemli şeyleri inşa etmeye başlamaları gerekiyor. Bermuda Adventures, çiftçilik, sığır yetiştirme, inşaat tesisleri ve daha fazlasını içeren derinlemesine bir çiftlik inşa sistemi tanıtacak. Her işlev, oyuncunun deneyimini geliştirmek, onlara daha fazla zevk vermek veya genel yaşam kalitesini artırmak için daha fazla seçeneğe sahiptir.


Bermuda Adventures Island Farm Para Hilesi


Küçük bir köy, çevredeki çevreden toplanan kaynakları işlemek için önemli binalara ihtiyaç duyacak ve böylece oyuncunun köyün temellerini inşa etmesine izin verecek. Her binanın etkisi farklıdır ve üretime başlamak için belirli bir alanla etkileşime girmelerini sağlar. Bu arada, canlı bir çiftlik tasarlamaları, daha yüksek sınıf mimari inşa etmeleri ve mevcut yaşam için yeni şeyler üretmeye başlamaları gerekiyor.


Bermuda Adventures hile APK


Bermuda Adventures'daki çiftçilik mekanizması, oyuncuları manuelden daha üretken ve çevik hale getirmek için birçok önemli iyileştirmeye sahiptir. İçinde, çiftliği beslemeyi veya hasat etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren çeşitli kitlere erişmek için sürükleyebilir, bırakabilir ve sıkıştırabilirler. Tabii ki bu, bölgedeki diğer birçok çiftlik birimi için de geçerli ve oyuncuların hızlı bir şekilde çalışmasına ve tüm kaynakları etkin bir şekilde kullanmasına yardımcı oluyor.


Bermuda Adventures Enerji hilesi


Oyundaki görsel kalite, samimi ve sevimli, oyuncuların unutulmaz bir cennet yaratması için canlı bir atmosfer sunuyor. Her görsel efekt ve ortamdaki her öğeyle etkileşim, her şeyi canlı ve canlı hale getirmek için birçok çekici ekrana sahip olacaktır. Ek olarak, ortamın tasarımı, karakterler ve genel çiftlik, yoğun ve canlı bir atmosfere sahip ıssız adaya yeni bir his getirecek.


Bermuda Adventures APK Dayı


Bermuda Adventures, ilkel tasarımlara sahip olduğu ve burada kayıp bir uygarlığı temsil ettiği için benzersiz mini oyunlarıyla oyunculara bolca eğlence sunacak. Oyuncunun çiftlik işi bittiğinde, adanın geri kalanını keşfedebilirler. Bu arada, köylerini genişletebilir ve birden fazla yerden topladıkları yeni özleri alabilirler.


Bermuda Adventures Android Oyun club


Günlük görev sistemleri, çeşitli oldukları ve her şey için cömert ödüller sundukları için çoğu oyuncu için ana gelir kaynağı olarak görülüyor. Her ödül türünün, oyuncunun müreffeh bir ada geliştirmesine ve her karakteri çok çeşitli hale getirmesine yardımcı olan bir değeri vardır. Ayrıca, oyuncu başarılarına veya minimum kotaya ulaştığında ve yeni öğeler, yapılar ve kostümler gibi şeyler aldığında biriken ve kilidi açılacak birçok ödülü vardır.


Bermuda Adventures Elmas Hilesi


Bermuda Adventures, garip adalarda bir köy geliştirirken oyunculara rahatlatıcı ve huzurlu içerik sağlayacak. Ayrıca yeni uygarlıklar yaratmak veya antik kalıntıları keşfetmek, insanların yaşam kalitesini iyileştirmek ve müreffeh bir köy inşa etmek zorundalar.


Bermuda Adventures Apk indir


Her biri kendi hikayesi ve bir dizi özelliği olan bir dizi karakter var. Ada oyununda diğer büyüleyici komşuların yanı sıra geçmişten gelen gezginler de var. Ada çiftliği büyük miktarda araziye sahiptir. Yemek hazırlama, macera ve ticaret ücretsiz çiftlik oyunlarına dahildir. 


Bermuda Adventures 1.3 2 hile


Eşi benzeri olmayan çiftlik hayvanları, bitkiler ve yapılar Birçoğu macera dolu egzotik adalara geziler içeren yüzlerce ücretsiz tarım oyunu. Eğlenceli aile oyunlarında düzenli görevler ve benzersiz etkinlikler vardır. Çiftlik oyununda karakterlerin görünüşünü değiştirebilirsiniz. Ayrıca bir sürü komedi ve eğlenceli oyun var!


Bermuda Adventures Island Farm indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Ormanda Geyik Avı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar