Blocky Cars Tank oyunları Mega Hileli MOD APK [v8.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blocky Cars Tank oyunları Mega Hileli MOD APK [v8.2.1] 1 Blocky Cars Tank oyunları Mega Hileli MOD APK [v8.2.1] 2 Blocky Cars Tank oyunları Mega Hileli MOD APK [v8.2.1] 3 Blocky Cars Tank oyunları Mega Hileli MOD APK [v8.2.1] 4 Blocky Cars Tank oyunları Mega Hileli MOD APK [v8.2.1] 5 Blocky Cars Tank oyunları Mega Hileli MOD APK [v8.2.1] 6

Blocky Cars Tank oyunları Mega Hileli MOD APK [8.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Blocky Cars Online olan bu tank oyununu denemelisiniz.


Blocky Cars Tank oyunları 8.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hasar çarpanı hilesi
  2. Tanrı Modu / God Mode
Blocky Cars Tank oyunları, oyuncuların bloklu dünyada şiddetli savaşlara katılmaları için çekici bir sonsuz koşu oyunudur. Bu oyunda oyuncular, bir tanka ateş etme ve sürme türünü birleştirirken benzersizliğini hissedecekler. Oyun ayrıca renkli, bloklu grafikler sunar; oyun basit ve oynaması kolay ama maksimum puanı almak zor. Ayrıca, oyuncuların bu eşsiz atış oyunlarını deneyimlemeleri için oyun en yeni içerik ve özelliklerle sürekli güncellenmektedir.


Blocky Cars Tank oyunları v8.2.1 MOD APK


Önceki oyunları oynadıysanız, Blocky Cars Tank oyunları Minecraft tarzına benzer unsurlara sahip olduğunu fark etmişsinizdir. Yarış oyunlarına ve atış oyunlarına karşı güçlü bir tutkusu olanlar için benzersiz bir kombinasyona sahip bir oyun olduğu söylenebilir. Oyunculara bu oyuna katılırken yoğun savaşlara girmeleri için silah parçalarına sahip bir tank sistemi sağlanacak. Ayrıca oyuncular arabaları istedikleri gibi inşa edebilir ve özelleştirebilir. Oyun, oyunculara araçları inşa etmek ve modifiye etmek için kullanabilecekleri birçok malzeme sağlıyor ve elbette her malzemenin kendine has özellikleri olacak. Bu nedenle, farklı malzemeleri kullanma süreci, oyuncunun başlangıçta kurduğu oyun moduna bağlı olacaktır.


Blocky Cars Tank oyunları Para Hilesi


Oynama sürecinde ister atıcılık ister yaratıcı yarış oyunlarını seviyor olun, Blocky Cars sizin için tüm kriterleri karşılayabilir. Genel olarak, bu 3D atış sürüş oyununun çeşitli seviyeleri vardır, ancak oyuncuların onu fethetmesi ve maksimum puanı alması zor olacaktır. Ayrıca oyuncular çok oyunculu savaşlarda da savaşabilirler. Ancak, her maç için, bir maç, oyunun kalitesini sağlamak için yalnızca 8 oyuncunun birbirine karşı oynamasına izin verir. Aynı zamanda, oyuncular dünya çapındaki arkadaşlarıyla sohbet etmeye ve her oyunu en iyi dövüşleri kaydetmek için kullanmaya devam edebilir.


Blocky Cars Tank oyunları Hasar Hilesi


Blocky Cars, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun modu ile tasarlanmıştır ve her modda ayrı bir görev gerçekleştirmeniz gerekir. Örneğin, yarış modu, kazanmak için yarışı olabildiğince hızlı tamamlamanız gereken yerdir. Takım Savaşı modu için oyuncuları iki takıma ayırın. Oyuncunun her oyun modundaki ana hedefi, silahlar, toplar ve diğer bazı güçlü silahlar gibi tüm düşman araçlarını yok etmek ve yok etmek olacaktır.


Blocky Cars Tank oyunları Hile Apk


Generalle yüzleşme sürecinde, oyuncu tamamen kazanırsa, ekibiniz büyük miktarda para ve arabanızı daha güçlü hale getirmek için yükseltmek için kullanılan XP puanları alacak. Ayrıca Team Deathmatch modunda hayatta kalan oyuncu sayısı sadece bir. Oyunda taktiklere gelince, kendi taktiklerinizi kullanmanızı sağlar; oyuncular, en şiddetli savaş alanlarındaki çatışmayı tanımlamak için ekipleriyle katılacak. 


Blocky Cars Tank oyunları Apk indir


Ayrıca oyun Everyplay entegrasyonunu da destekleyerek başarıları kaydetmenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır. Piksel grafikler epik değil ama yeterince güzel ve çeşitli seçeneklere sahip oynanış bu oyunu sevmenizi sağlayacak. 


Blocky Cars Online Hile Apk


Keyifli bir oyun deneyimi için oyuncular, araçlarının özelleştirilmesine izin vermek için Yarış ve Ölüm modlarını birleştirmeli ve Bayrak Modunda başarılı bayrağı hemen ele geçirmek için dramatik yarışlara katılmalıdır. Kısacası bu oyun araba sürme ve atış oyunlarına ilgi duyanlar için oldukça uygundur. Ayrıca oyun, oyunculara en güzel arabayı inşa etmeleri için birçok özelleştirme seçeneği de sunuyor.


Blocky Cars Tank oyunları indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Railway Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar